x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Zwillingsherz Neuletakki

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Zwillingsherz Neuletakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168713513.jpg
      Zwillingsherz Zwillingsherz Neuletakki Neuletakki Neuletakki Materiaali: Puuvilla; Pääntie: V-pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Nappilista, Ribbiresori; Ekstrat: Pehmä tuntuma, Rakenteinen tuntuma; Hihanpituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Zwillingsherz Neuletakki
      • 04061906150998
      • ZWH0726001000004
      1
      84.90 EUR
    • Zwillingsherz Neuletakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168713513.jpg
      Zwillingsherz Zwillingsherz Neuletakki Neuletakki Neuletakki Materiaali: Puuvilla; Pääntie: V-pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Nappilista, Ribbiresori; Ekstrat: Pehmä tuntuma, Rakenteinen tuntuma; Hihanpituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Zwillingsherz Neuletakki
      • 04061906150981
      • ZWH0726001000003
      1
      84.90 EUR
    • Zwillingsherz Neuletakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168713513.jpg
      Zwillingsherz Zwillingsherz Neuletakki Neuletakki Neuletakki Materiaali: Puuvilla; Pääntie: V-pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Nappilista, Ribbiresori; Ekstrat: Pehmä tuntuma, Rakenteinen tuntuma; Hihanpituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Zwillingsherz Neuletakki
      • 04061906150974
      • ZWH0726001000002
      1
      84.90 EUR
    • Zwillingsherz Neuletakki 'Jolina'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166214120.jpg
      Zwillingsherz Zwillingsherz Neuletakki 'Jolina' Neuletakki 'Jolina' Neuletakki 'Jolina' Kuvio: Yksivärinen; Design: Ilman kiinnitystä, Suora sauma, Ylileikatut olkapäät; Ekstrat: Pehmä tuntuma; Hihanpituus: Pitkähihainen; Pituus: Pitkä pituus; Malli: Löysä malli (1)
      Zwillingsherz Neuletakki 'Jolina'
      • 04061906169259
      • ZWH0708002000001
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Zwillingsherz Neuletakki 'Annabell'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162949300.jpg
      Zwillingsherz Zwillingsherz Neuletakki 'Annabell' Neuletakki 'Annabell' Neuletakki 'Annabell' Pääntie: Hupulla; Kuvio: Yksivärinen; Design: Hupulla, Päälleommellut taskut; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Pehmä tuntuma; Hihanpituus: Pitkähihainen; Pituus: Pitkä pituus; Malli: Löysä malli (1)
      Zwillingsherz Neuletakki 'Annabell'
      • 04061906155597
      • ZWH0584001000001
      1
      74.90 EUR
    • Zwillingsherz Neuletakki 'Annabell'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165628415.jpg
      Zwillingsherz Zwillingsherz Neuletakki 'Annabell' Neuletakki 'Annabell' Neuletakki 'Annabell' Pääntie: Hupulla; Kuvio: Yksivärinen; Design: Ilman kiinnitystä, Päälleommellut taskut; Ekstrat: Pehmä tuntuma, Rakenteinen tuntuma; Hihanpituus: Pitkähihainen; Pituus: Pitkä pituus; Malli: Löysä malli (1)
      Zwillingsherz Neuletakki 'Annabell'
      • 04061906168351
      • ZWH0584002000001
      1
      84.90 EUR
    • Zwillingsherz Collegetakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168483774.jpg
      Zwillingsherz Zwillingsherz Collegetakki Collegetakki Collegetakki Materiaali: Collegekangas; Pääntie: Hupulla; Kuvio: Yksivärinen; Design: Pidennetty selkäosa, Ribbiresori, Vetoketju, Ylileikatut olkapäät, Huppu kiristysnyörillä; Ekstrat: Pehmä tuntuma, Ton-in-Ton-saumat; Hihanpituus: Pitkähihainen; Pituus: Pitkä pituus; Malli: Löysä malli (1)
      Zwillingsherz Collegetakki
      • 04061906120861
      • ZWH0728001000001
      1
      79.90 EUR
    • Zwillingsherz Neuletakki 'Christiane'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163797995.jpg
      Zwillingsherz Zwillingsherz Neuletakki 'Christiane' Neuletakki 'Christiane' Neuletakki 'Christiane' Kuvio: Yksivärinen; Design: Nappilista, Ribbiresori; Pääntie: V-pääntie; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Pehmä tuntuma; Hihanpituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Zwillingsherz Neuletakki 'Christiane'
      • 04061906155900
      • ZWH0588003000001
      1
      49.90 EUR
    • Zwillingsherz Neuletakki 'Annabell'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165628365.jpg
      Zwillingsherz Zwillingsherz Neuletakki 'Annabell' Neuletakki 'Annabell' Neuletakki 'Annabell' Pääntie: Hupulla; Kuvio: Yksivärinen; Design: Ilman kiinnitystä, Päälleommellut taskut; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Pehmä tuntuma; Hihanpituus: Pitkähihainen; Pituus: Pitkä pituus; Malli: Löysä malli (1)
      Zwillingsherz Neuletakki 'Annabell'
      • 04061906155603
      • ZWH0584003000001
      1
      74.90 EUR
    • Zwillingsherz Neuletakki 'Jolina'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166367831.jpg
      Zwillingsherz Zwillingsherz Neuletakki 'Jolina' Neuletakki 'Jolina' Neuletakki 'Jolina' Kuvio: Melange; Design: Ilman kiinnitystä, Suora sauma; Ekstrat: Pehmä tuntuma, Viileä tuntuma; Hihanpituus: Pitkähihainen; Pituus: Pitkä pituus; Malli: Löysä malli (1)
      Zwillingsherz Neuletakki 'Jolina'
      • 04061906169174
      • ZWH0708001000001
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Zwillingsherz Neuletakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168713513.jpg
      Zwillingsherz Zwillingsherz Neuletakki Neuletakki Neuletakki Materiaali: Puuvilla; Pääntie: V-pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Nappilista, Ribbiresori; Ekstrat: Pehmä tuntuma, Rakenteinen tuntuma; Hihanpituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Zwillingsherz Neuletakki
      • 04061906150967
      • ZWH0726001000001
      1
      84.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Vila (vila)
      • Adidas (adidas)
      • Esprit (esprit)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Selected (selected)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Almgwand (almgwand)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Animal (animal)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Attesa (attesa)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bardot (bardot)
      • Basic Apparel (basic_apparel)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Cartoon (cartoon)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Cinque (cinque)
      • Coal (coal)
      • COLOURS & SONS (colours_sons)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Creamie (creamie)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Damson Madder (damson_madder)
      • Degree (degree)
      • Delicatelove (delicatelove)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dravus (dravus)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Einstein&newton (einstein_newton)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Envii (envii)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Farah (farah)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • FRNCH PARIS (frnch_paris)
      • Frogbox (frogbox)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Globe (globe)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hailys (hailys)
      • Happy girls (happy_girls)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • ICEBOUND (icebound)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • IZIA (izia)
      • IZOD (izod)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Jordan (jordan)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • KAFFE CURVE (kaffe_curve)
      • Kappa (kappa)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Kate Moss (kate_moss)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Krüger Madl (kru_ger_madl)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Masai (masai)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mennace (mennace)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Mo ESSENTIALS (mo_essentials)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Molo (molo)
      • Moodswings (moodswings)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • NORTH SAILS presented by PRADA (north_sails_presented_by_prada)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ragwear Plus (ragwear_plus)
      • RAIDO (raido)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Salomon (salomon)
      • Samoon (samoon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sheego by Joe Browns (sheego_by_joe_browns)
      • Sigikid (sigikid)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • SOCCX (soccx)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparco (sparco)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Stitch and Soul (stitch_and_soul)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Swing (swing)
      • Taddy (taddy)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tranquillo (tranquillo)
      • Trendyol (trendyol)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Volcom (volcom)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • > 65€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huivikaulus (huivikaulus)
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • Pystykaulus (pystykaulus)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Vaatteen pituus (vaatteen_pituus):
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Normaali (normaali)
      • Pitkä (pitka_)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 56/68 (56_68)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 6XL (6xl)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 8XL (8xl)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
    • Hihojen pituus (hihojen_pituus):
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi