x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Heschung Nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Heschung Genet Chukka Boot Coffee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165159197.jpg
      Heschung Heschung Genet Chukka Boot Coffee Genet Chukka Boot Coffee Genet Chukka Boot Coffee Rakenteena tehostevärinen reverse welt, joka on Goodyear-muunnelma. Antaa joustavuutta, kestävyyttä ja suojaa kosteisiin sääolosuhteisiin. Vuori ja sisäpohja hyvin kosteutta imevästä nahasta. Avoin nauhoitus. Luonnollinen viimeistely, joka antaa ajan mittaa jokaiselle kengälle ainutlaatuisen patinan. Upotettu logo kengän kielessä. (1)
      Heschung Genet Chukka Boot Coffee
      • 03000002056576
      1
      459.90 EUR
    • Heschung Ginkgo Boot Black Calf/Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165159183.jpg
      Heschung Heschung Ginkgo Boot Black Calf/Black Ginkgo Boot Black Calf/Black Ginkgo Boot Black Calf/Black Vuoriton, tarkoitettu syys- ja talvikengiksi. Pintakuvioitua nahkaa nuoresta, vapaasta karjasta, joka on tarkkaan valikoitua ranskalaisesta parkitsimosta. Rakenteena tehostevärinen reverse welt, joka on Goodyear-muunnelma. Antaa joustavuutta, kestävyyttä ja suojaa kosteisiin sääolosuhteisiin. Paksu pohja yhdestä kumikappaleesta. Syvä kuviointi. Vuori ja sisäpohja hyvin kosteutta imevästä nahasta. Luonnollinen viimeistely, joka antaa ajan mittaa jokaiselle kengälle ainutlaatuisen patinan. Teho... (1)
      Heschung Ginkgo Boot Black Calf/Black
      1
      559.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 85 € (price_2)
      • 85 € - 130 € (price_3)
      • ≥ 130 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Tamaris (tamaris)
      • Gabor (gabor)
      • Timberland (timberland)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Airstep/A.S.98 (airstep_a_s_98)
      • Ajavat (ajavat)
      • Alpina (alpina)
      • Andre (andre)
      • Arcopedico (arcopedico)
      • Art (art)
      • Asolo (asolo)
      • Astorflex (astorflex)
      • Atrai (atrai)
      • Bagheera (bagheera)
      • Balmain (balmain)
      • Bensimon (bensimon)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Burberry (burberry)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Canada Snow (canada_snow)
      • Casta (casta)
      • CAT (cat)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • Crockett & Jones (crockett_jones)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by Gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Donsje Amsterdam (donsje_amsterdam)
      • Dorking (dorking)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Duffy (duffy)
      • Dune London (dune_london)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edward Green (edward_green)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Elbsand (elbsand)
      • Emma (emma)
      • Emmshu (emmshu)
      • Emu australia (emu_australia)
      • En fant (en_fant)
      • Eskimo (eskimo)
      • Felmini (felmini)
      • Fericelli (fericelli)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fru.it (fru_it)
      • Fuzz (fuzz)
      • Gant (gant)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • Glerups (glerups)
      • Gold (gold)
      • Greyderlab (greyderlab)
      • GUESS (guess)
      • Heschung (heschung)
      • Hub (hub)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Icebug (icebug)
      • Ikks (ikks)
      • Ilves (ilves)
      • Jacadi (jacadi)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Janita (janita)
      • Jonak (jonak)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kickers (kickers)
      • Kolme60 (kolme60)
      • Kuoma (kuoma)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Loake 1880 (loake_1880)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • MACIEJKA (maciejka)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Mayoral (mayoral)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Migant (migant)
      • Minelli (minelli)
      • Mjus (mjus)
      • MM6 MAISON MARGIELA (mm6_maison_margiela)
      • Moncler (moncler)
      • Monnalisa (monnalisa)
      • MSGM (msgm)
      • Mtng (mtng)
      • Musse Cloud (musse_cloud)
      • Mustang (mustang)
      • Natura (natura)
      • Neosens (neosens)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • Network (network)
      • Nubikk (nubikk)
      • ONLY (only)
      • OTZSHOES (otzshoes)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papucei (papucei)
      • Pegada (pegada)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Philippe Morvan (philippe_morvan)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Polecat (polecat)
      • Pom d'api (pom_d_api)
      • Pomar (pomar)
      • Primigi (primigi)
      • Primo Piano (primo_piano)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • R.M.Williams (r_m_williams)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Wing Shoes (red_wing_shoes)
      • Redskins (redskins)
      • Refresh (refresh)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Senator (senator)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Sievi (sievi)
      • SKECHERS (skechers)
      • Soft Comfort (soft_comfort)
      • Sorel (sorel)
      • Spm (spm)
      • Stella McCartney Kids (stella_mccartney_kids)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Strollers (strollers)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Tapas (tapas)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten points (ten_points)
      • Terhi Pölkki (terhi_po_lkki)
      • The Divine Factory (the_divine_factory)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Topman (topman)
      • Tretorn (tretorn)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vanessa Wu (vanessa_wu)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Victoria (victoria)
      • Viking (viking)
      • Vintro (vintro)
      • Wheat (wheat)
      • Wildflower (wildflower)
      • Woden (woden)
      • WOMSH (womsh)
      • Xti (xti)
      • Young Soles (young_soles)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Kiilakorko (kiilakorko)
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Piikkikorko (piikkikorko)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Koron korkeus (koron_korkeus):
      • Hyvin Korkea (7 cm tai yli) (hyvin_korkea_7_cm_tai_yli_)
      • Korkea (4.6 - 6.9 cm) (korkea_4_6_6_9_cm_)
      • Matala (0 - 2.5 cm) (matala_0_2_5_cm_)
      • Medium (2.6 - 4.5 cm) (medium_2_6_4_5_cm_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi