x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ugg Nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Ugg Women's Adirondack III
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205702858.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158893826.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138244533.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138244531.jpg
      Ugg Ugg Women's Adirondack III Women's Adirondack III Women's Adirondack III Vuori: Lämmin vuori; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Design: Nyöritys, Vahvistettu kantapää; Ekstrat: Joustava pohja, Pehmustettu varren reuna; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (2)
      Ugg Women's Adirondack III
      • 00191142700283
      1
      269.00 EUR
    • Ugg Talvisaappaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158893826.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149536299.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138247864.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138248133.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138247852.jpg
      Ugg Ugg Talvisaappaat Talvisaappaat Talvisaappaat Vuori: Lämmin vuori; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Design: Nyöritys, Vahvistettu kantapää; Ekstrat: Joustava pohja, Pehmustettu varren reuna; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Ugg Talvisaappaat
      • 00191142700375
      1
      269.00 EUR
    • Ugg Talvisaappaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205702858.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158893826.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138247553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138247548.jpg
      Ugg Ugg Talvisaappaat Talvisaappaat Talvisaappaat Vuori: Lämmin vuori; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Design: Nyöritys, Vahvistettu kantapää; Ekstrat: Joustava pohja, Pehmustettu varren reuna; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Ugg Talvisaappaat
      • 00191142700269
      1
      269.00 EUR
    • Ugg Talvisaappaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158893826.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149527716.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138248080.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138248086.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138248142.jpg
      Ugg Ugg Talvisaappaat Talvisaappaat Talvisaappaat Vuori: Lämmin vuori; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Design: Nyöritys, Vahvistettu kantapää; Ekstrat: Joustava pohja, Pehmustettu varren reuna; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Ugg Talvisaappaat
      • 00191142700382
      1
      269.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Tamaris (tamaris)
      • Vagabond (vagabond)
      • Pomar (pomar)
      • Ecco (ecco)
      • Airstep/A.S.98 (airstep_a_s_98)
      • Ajavat (ajavat)
      • Aldo (aldo)
      • Alpina (alpina)
      • Andre (andre)
      • Arcopedico (arcopedico)
      • Art (art)
      • Astorflex (astorflex)
      • Atrai (atrai)
      • Bagheera (bagheera)
      • Bianco (bianco)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bronx (bronx)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Canada Snow (canada_snow)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Chinese laundry (chinese_laundry)
      • Crockett & Jones (crockett_jones)
      • Dockers (dockers)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Duffy (duffy)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edward Green (edward_green)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emma (emma)
      • Eskimo (eskimo)
      • Fericelli (fericelli)
      • Fly london (fly_london)
      • Fuzz (fuzz)
      • Gabor (gabor)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Heschung (heschung)
      • Hub (hub)
      • Icebug (icebug)
      • Ilves (ilves)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Janita (janita)
      • Jb martin (jb_martin)
      • Jonak (jonak)
      • Keen (keen)
      • Kickers (kickers)
      • Kolme60 (kolme60)
      • Kost (kost)
      • Kuoma (kuoma)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Loake 1880 (loake_1880)
      • MACIEJKA (maciejka)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Migant (migant)
      • Minelli (minelli)
      • Mjus (mjus)
      • Moma (moma)
      • Mtng (mtng)
      • Musse & Cloud (musse_cloud)
      • Mustang (mustang)
      • Natura (natura)
      • Neosens (neosens)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • Network (network)
      • ONLY (only)
      • OTZSHOES (otzshoes)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Perlato (perlato)
      • Philippe Morvan (philippe_morvan)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Polecat (polecat)
      • Pollini (pollini)
      • Primo Piano (primo_piano)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • R.M.Williams (r_m_williams)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red wing (red_wing)
      • Red Wing Shoes (red_wing_shoes)
      • Redskins (redskins)
      • Regard (regard)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sievi (sievi)
      • SKECHERS (skechers)
      • Soft Comfort (soft_comfort)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Strollers (strollers)
      • Tapas (tapas)
      • Ten points (ten_points)
      • Timberland (timberland)
      • Topman (topman)
      • Tretorn (tretorn)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Wildflower (wildflower)
      • Xti (xti)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 95€ (low)
      • 95€ - 135€ (medium)
      • > 135€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Heritage (timberland_heritage)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Piikkikorko (piikkikorko)
      • Platform (platform)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Koron korkeus (koron_korkeus):
      • Hyvin Korkea (7 cm tai yli) (hyvin_korkea_7_cm_tai_yli_)
      • Korkea (4.6 - 6.9 cm) (korkea_4_6_6_9_cm_)
      • Matala (0 - 2.5 cm) (matala_0_2_5_cm_)
      • Medium (2.6 - 4.5 cm) (medium_2_6_4_5_cm_)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi