x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sebra nojatuoli

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Sebra Tuoli Metalli, Vaaleansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129215929.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121169704.jpg
      Sebra Sebra Tuoli Metalli, Vaaleansininen Tuoli Metalli, Vaaleansininen Tuoli Metalli, Vaaleansininen Sebran moderni metallituoli on tyylikäs yksityiskohta lastenhuoneen sisustukseen. (1)
      Sebra Tuoli Metalli, Vaaleansininen
      • 05704680039903
      1
      220.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Artek DEFAULT
        • artek
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Beliani DEFAULT
        • beliani
      • Swedese DEFAULT
        • swedese
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Artek (artek)
      • HAY (hay)
      • Beliani (beliani)
      • Swedese (swedese)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • &tradition (_tradition)
      • Actona (actona)
      • Adea (adea)
      • Ariake (ariake)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Ashley (ashley)
      • BAZH (bazh)
      • Be pure (be_pure)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • CA (ca)
      • Cane-Line (cane_line)
      • CF Collection (cf_collection)
      • Chairman (chairman)
      • Cozy living - Copenhagen (cozy_living_copenhagen)
      • Cuero Design (cuero_design)
      • Decotique (decotique)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Divasoft (divasoft)
      • Englesson (englesson)
      • Ethnicraft (ethnicraft)
      • Fa (fa)
      • Fasetti (fasetti)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fredericia (fredericia)
      • Gubi (gubi)
      • Hakola (hakola)
      • Handvark (handvark)
      • HEM (hem)
      • HK Wellgain (hk_wellgain)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home4You (home4you)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • Howa (howa)
      • Inno (inno)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Kartell (kartell)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Knoll (knoll)
      • KOODI (koodi)
      • Källemo (ka_llemo)
      • Made by Choice (made_by_choice)
      • Mattiazzi (mattiazzi)
      • Menu (menu)
      • Mu (mu)
      • Muuto (muuto)
      • Nikari (nikari)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Parolan Rottinki (parolan_rottinki)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Poiat (poiat)
      • Roon (roon)
      • SalesFever (salesfever)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Sibast (sibast)
      • Signal (signal)
      • Sika-Design (sika_design)
      • Sit (sit)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Sits (sits)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skargaarden (skargaarden)
      • Skovshoved Møbelfabrik (skovshoved_m_belfabrik)
      • Stolab (stolab)
      • Studio Eero Aarnio (studio_eero_aarnio)
      • TARMEKO NORDIC (tarmeko_nordic)
      • Tenstar (tenstar)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Voru empak (voru_empak)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woodnotes (woodnotes)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Xifu (xifu)
    • Hinta (price):
      • < 440 € (budget)
      • 440 € - 990 € (price_2)
      • 990 € - 2095 € (price_3)
      • ≥ 2095 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Puu (puu)
      • Nahka (nahka)
      • Sametti (sametti)
      • Rottinki (punos)
      • Akryyli (akryyli)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyeteeni PE (polyeteeni_pe)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Sisal (sisal)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Vaneri (vaneri)
      • Villa (villa)
    • Istuimen korkeus (istuimen_korkeus):
      • 36 cm (istuimen_korkeus_36.0)
      • 40 cm (istuimen_korkeus_40.0)
      • 41 cm (istuimen_korkeus_41.0)
      • 43 cm (istuimen_korkeus_43.0)
      • 44 cm (istuimen_korkeus_44.0)
      • 45 cm (istuimen_korkeus_45.0)
      • 46 cm (istuimen_korkeus_46.0)
      • 47 cm (istuimen_korkeus_47.0)
      • 48 cm (istuimen_korkeus_48.0)
      • 49 cm (istuimen_korkeus_49.0)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 55 cm (syvyys_cm_1)
      • 55 cm - 60 cm (syvyys_cm_2)
      • 60 cm - 80 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 80 cm (syvyys_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 80 cm (korkeus_1)
      • 80 cm - 90 cm (korkeus_2)
      • 90 cm - 110 cm (korkeus_3)
      • ≥ 110 cm (korkeus_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 70 cm (leveys_1)
      • 70 cm - 75 cm (leveys_2)
      • 75 cm - 105 cm (leveys_3)
      • ≥ 105 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi