x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nukenvaunut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Simba Nukenvaunut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155839190.jpg
      Simba Simba Nukenvaunut Nukenvaunut Nukenvaunut Simba Toysin tyylikkään vaaleanpunaisen nukkebugyn avulla nukkeäidit voivat aina olla pienet rakkaansa mukanaan. Olitpa sitten kävelyllä, puutarhassa tai kotona. Taitettava buginen, jonka korkeus on 57 cm, on käytännöllinen seura ja erittäin helppo kuljettaa. Siksi se sopii jo 3-vuotiaille lapsille. Tuotetiedot: Mitat: 57 cm Taitettava nukke Ikä: alkaen 3 vuotta Huomio Ei sovellu alle 3-vuotiaille lapsille. Tukahtumisriski pienten nieltävien osien vuoksi. (2)
      Simba Nukenvaunut
      • 04006592049386
      2
      20.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • BRIO DEFAULT
        • brio
      • Baby Born DEFAULT
        • baby_born
      • Halpa DEFAULT
        • budget
      • Puiset nukenvaunut DEFAULT
        • puu
        • vaneri
    • Merkki (brand):
      • BRIO (brio)
      • Baby Born (baby_born)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • Barrutoys (barrutoys)
      • Bayer (bayer)
      • Bayer Design (bayer_design)
      • Bayer-Chic (bayer_chic)
      • BIG (big)
      • Chic 2000 (chic_2000)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Happy Friend (happy_friend)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Janod (janod)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Krea (krea)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Magni (magni)
      • Martinex (martinex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Sebra (sebra)
      • Simba (simba)
      • Skrållan (skra_llan)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Zapf (zapf)
    • Malli (group):
      • Bayer Classic (bayer_classic)
      • Bayer Trendy (bayer_trendy)
      • BRIO Combi (brio_combi)
      • BRIO Gull (brio_gull)
      • BRIO Spin (brio_spin)
      • Knorrtoys Coco (knorrtoys_coco)
      • Knorrtoys Ruby (knorrtoys_ruby)
      • Knorrtoys Sim (knorrtoys_sim)
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 70 € (price_2)
      • 70 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Säädettävä työntöaisa (sa_a_detta_va_kahva):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Työntöaisan korkeus cm (tyo_nto_aisan_korkeus):
      • 35–68 (35_68)
      • 53-58 (53_58)
    • Nuken pituus (nuken_pituus):
      • 42 cm (nuken_pituus_42.0)
    • Rungon materiaali (materiaali):
      • Puiset (vaneri)
      • Metallirunko (metalli)
      • Puiset (puu)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi