x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    BABY Born tummaihoinen Vauvanukke

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Baby Born Soft touch tyttönukke ruskeilla silmillä 43 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150542338.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121066675.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146884596.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130340582.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120219314.jpg
      Baby Born Baby Born Soft touch tyttönukke ruskeilla silmillä 43 cm Soft touch tyttönukke ruskeilla silmillä 43 cm Soft touch tyttönukke ruskeilla silmillä 43 cm Suloinen Baby Born -nukke, jolla on ruskeat silmät ja pehmeä iho, jota on mukavaa silitellä. Nuken vartalo on pehmeä ja joustava ja siinä on useita aidonkaltaisia toimintoja. Nuken pukeminen ja riisuminen onnistuvat helposti liikkuvien käsivarsien ansiosta. Jos nuken ylävartaloa puristaa, nukke itkee. Nukke pissaa, kun sitä painaa vatsasta ja kun on aika kakata, tämä onnistuu napinpainalluksella. Kun nuken laskee makuulleen, sen silmät sulkeutuvat. Tuotteeseen sisältyy potkupukuun pukeutunut ... (1)
      Baby Born Soft touch tyttönukke ruskeilla silmillä 43 cm
      • 04001167824382
      • 04001167826089
      • 126476
      5
      54.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjouksessa IMPORTANT
        • true
      • Interaktiiviset nuket DEFAULT
        • kylla_
      • BABY Born DEFAULT
        • baby_born
      • Baby Annabell DEFAULT
        • baby_annabell
      • Baby Alive DEFAULT
        • baby_alive
      • Halpa DEFAULT
        • budget
      • Iso nukke DEFAULT
        • nuken_pituus_4
    • Nuken tyyppi (nuken_tyyppi):
      • Aidonnäköinen (realistinen)
      • Kova nukke (kova_nukke)
      • Merenneito (merenneito)
      • Nukke (nukke)
      • Pehmonukke (pehmonukke)
      • Vauvanukke (vauvanukke)
    • Merkki (brand):
      • BABY Born (baby_born)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • New Born Baby (new_born_baby)
      • Antonio Juan (antonio_juan)
      • Arias (arias)
      • ASI (asi)
      • Baby Alive (baby_alive)
      • BAMBOLINA (bambolina)
      • Bandai (bandai)
      • Barbie (barbie)
      • Battat (battat)
      • Bayer (bayer)
      • Berjuan (berjuan)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bouncin' Babies (bouncin_babies)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Corolle (corolle)
      • Cry Babies (cry_babies)
      • Design-A-Friend (design_a_friend)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Pixar (disney_pixar)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Falca (falca)
      • Famosa (famosa)
      • Fortnite (fortnite)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Goliath (goliath)
      • Happy Friend (happy_friend)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Jazwares (jazwares)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kaloo (kaloo)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Llorens (llorens)
      • Lulladoll (lulladoll)
      • Luvabella (luvabella)
      • Magtoys (magtoys)
      • Masha ja Karhu (masha_ja_karhu)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • My Piccolina (my_piccolina)
      • Nenuco (nenuco)
      • Our Generation (our_generation)
      • Paola Reina (paola_reina)
      • Piccolina (piccolina)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Polesie (polesie)
      • Rauber (rauber)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Simba (simba)
      • Skrållan (skra_llan)
      • Smoby (smoby)
      • Sparkle Girlz (sparkle_girlz)
      • Steffi Love (steffi_love)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Tiny Treasures (tiny_treasures)
      • TOPModel (topmodel)
      • Zapf (zapf)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 60 € (price_3)
      • ≥ 60 € (price_4)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 0+ (0_)
      • 1+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
    • Nuken pituus (nuken_pituus):
      • < 33 cm (nuken_pituus_1)
      • 33 cm - 39 cm (nuken_pituus_2)
      • 39 cm - 46 cm (nuken_pituus_3)
      • ≥ 46 cm (nuken_pituus_4)
    • Nuken sukupuoli (sukupuoli):
      • Poika (pojat)
      • Tyttö (tyto_t)
    • Pestävä (Saa kastella) (pesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Interaktiivinen (interaktiivinen):
      • Kyllä (kylla_)
    • Ihon sävy (ihon_sa_vy):
      • Tumma (tumma)
      • Vaalea (vaalea)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Nude (nude)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi