x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Leluakatemia Nukkekodit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Leluakatemia - Koottava nukkekoti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182580284.jpg
      Leluakatemia Leluakatemia - Koottava nukkekoti - Koottava nukkekoti - Koottava nukkekoti Kokoa itse oma nukkekotisi. Ovien ja ikkunoiden ympärillä on ääriviivat. Talon toinen puoli on ilman seinää ja kattoa, joten sitä voi erittin helposti käyttää nukkekotina.Halutessasi voit koristella nukkekodin esimerkiksi maalilla. Puu on vaneria. Talo on 25 cm korkea, 27 cm leveä ja 18 cm syvä. Nukkekotiin mahtuu jopa 10 cm korkuisia nukkeja, mutta suuremmille huonekaluille ei oikein ole tilaa. Tämä on harrasteväline. Siksi tuote ei sovellu alle 3-vuotiaille lapsille. Ota pienimmät lapset mu... (4)
      Leluakatemia - Koottava nukkekoti
      • 05712854200394
      2
      14.60 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lundby DEFAULT
        • lundby
      • Kidkraft DEFAULT
        • kidkraft
      • Hape DEFAULT
        • hape
      • Le Toy Van DEFAULT
        • le_toy_van
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lundby (lundby)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Hape (hape)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baby Born (baby_born)
      • Barbie (barbie)
      • By ASTRUP (by_astrup)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djeco (djeco)
      • Ecotoys (ecotoys)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Epoch (epoch)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Goki (goki)
      • Hasbro (hasbro)
      • Howa (howa)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kindi Kids (kindi_kids)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • MGA Entertainment (mga_entertainment)
      • Micki (micki)
      • Mochtoys (mochtoys)
      • Muumi (muumi)
      • Nofred (nofred)
      • Onbekend (onbekend)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pippi (pippi)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playmobil (playmobil)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Sebra (sebra)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Vilac (vilac)
      • Zoobles (zoobles)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 80 € (price_2)
      • 80 € - 155 € (price_3)
      • ≥ 155 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Kidkraft Amelia (kidkraft_amelia)
      • Kidkraft Chelsea (kidkraft_chelsea)
      • Kidkraft Kayla (kidkraft_kayla)
      • Kidkraft Savannah (kidkraft_savannah)
      • Lundby Creative (lundby_creative)
      • Lundby Life (lundby_life)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
    • Teema (teema):
      • Barbie (barbie)
      • Star Wars (star_wars)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 4-10 (4_10)
      • 4-6 (4_6)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 8-12 (8_12)
    • Materiaali (materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
      • Kangas (kangas)
      • Kumi (kumi)
      • mdf (mdf)
      • Metalli (metalli)
      • Paperi (paperi)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Vaneri (vaneri)
    • Leveys (leveys):
      • 66 cm (leveys_66.0)
    • Korkeus (korkeus):
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 112 cm (korkeus_112.0)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • 20 cm (syvyys_cm_20.0)
      • 36 cm (syvyys_cm_36.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi