x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Lundby Huone 22 Cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Lundby Huone 22 Cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Lundby Huone 22 Cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Lundby Huone 22 Cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211611616.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210604007.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217646644.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147895973.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205640566.jpg
Lundby Lundby Huone 22 Cm Huone 22 Cm Huone 22 Cm Luo unelmien nukkekotisi Lundby Room -moduuleilla! Haluatko kerrostaloasunnon, pienen mökin tai kenties alakerran Lundby Life- tai Lundby Creative -nukkekotiisi? Yhdistä useita moduuleja joko sivu- tai pystysuunnassa, niin saat paljon lisätilaa leikeille. Vain mielikuvitus on rajana! Nukkekotimoduuleja on saatavana kolmessa eri koossa, ja niissä on käännettävät seinät ja Sandberg Wallpaperin upeat tapetit. Seinät voidaan myös irrottaa, jotta nukkekodissa voidaan leikkiä helposti eri suunnista. (1)
  • 07315626010221
  • 49230032
7
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Puu
    • Väri: Moniväri
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 16.50 24.85 EUR 7
    7
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      16.50, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Luo unelmien nukkekotisi Lundby Room -moduuleilla! Haluatko kerrostaloasunnon, pienen mökin tai kenties alakerran Lundby Life- tai Lundby...19.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      19.80, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Lundbyn lisähuone sopii Lundby Life ja Lundby Creative -nukkekoteihin. Huoneella voit lisätä nukkekodin pinta-alaa, olipa kyseessä sitten...19.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Luo oma unelma talo Lundby-huoneen avulla! Onko se asunnossa kerrostalossa, pienessä mökissä tai kellarissa Lundby Life- tai Lundby Creat...22.88, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • XS Lelut XS Lelut
      Luo oma unelmiesi talo Lundbyn talosarjan avulla! Haluatko huoneiston korkealta vai pienen talon maaseudulla? Rakenna mitä vain Lundbyn n...
      23.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Babyshop.fi Babyshop.fi
      Lundby - Doll Houses & Accessories - Create their very own doll house design with the innovative ROOM Doll House 22 cm from the Swedish d...24.85, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Hasbro Jääpalatsi Elsa Frozen One Size Multicolor
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205512294.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225867788.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203668157.jpg
      Hasbro Hasbro Jääpalatsi Elsa Frozen One Size Multicolor Jääpalatsi Elsa Frozen One Size Multicolor Jääpalatsi Elsa Frozen One Size Multicolor Elsan upea jääpalatsi on tuttu Disneyn Huurteisesta seikkailusta. Palatsiin kuuluu monia hauskoja tarvikkeita mukaan lukien valtaistuin, tuolit ja pikarit. Leikkien jälkeen vuoteen, meikkipöydän ja pöydän voi taittaa sivuun, pakata muut tarvikkeet linnan sisään ja lukita oven. Helppo ottaa myös matkalle tai kylään mukaan! Setin mukana toimitetaan Olaf-hahmo. Ikäsuositus: 3 vuotta + (1)
      Hasbro Jääpalatsi Elsa Frozen One Size Multicolor
      • 05010993854189
      2
    • Kidkraft nukkekoti Annabelle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123416030.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160577053.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143005618.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230454708.jpg
      Kidkraft Kidkraft nukkekoti Annabelle nukkekoti Annabelle nukkekoti Annabelle (1)
      Kidkraft nukkekoti Annabelle
      • 00706943650790
      1
    • Sylvanian Families 5645 Prinsessan puku leikkisetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228692423.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214532984.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218930670.jpg
      Sylvanian Families Sylvanian Families 5645 Prinsessan puku leikkisetti 5645 Prinsessan puku leikkisetti 5645 Prinsessan puku leikkisetti Persialaiskissatyttö Lyra leikkii nyt prinsessaa ja pukeutuu kauniiseen siniseen mekkoon, kruunuun ja prinsessakenkiin. Kauniilla koruilla Lyra voi laatia monenlaisia asukokonaisuuksia. Sylvanian Families prinsessapukusetissä on hylly, mallinukke, toinen mekko, kengät, käsilaukku, korut, asusteita ja persialaiskissatyttöhahmo. Vaatteet sopivat kaikille Sylvanian lapsihahmoille. Samettisen pehmeä hahmo on kooltaan noin 6 cm. Pää, kädet ja jalat liikkuvat. Hahmon vaatteet voidaan pukea ja riisua. (1)
      Sylvanian Families 5645 Prinsessan puku leikkisetti
      • 05054131056455
      2
    • PlanToys - Chalet Dollhouse with Furniture (7141)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178972882.jpg
      PlanToys PlanToys - Chalet Dollhouse with Furniture (7141) - Chalet Dollhouse with Furniture (7141) - Chalet Dollhouse with Furniture (7141) (1)
      PlanToys - Chalet Dollhouse with Furniture (7141)
      • 08854740071415
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 16.10
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 16.20
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 16.10
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 16.10
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 16.10
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 16.10
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 16.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 16.20
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 16.20
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 16.30
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 16.30
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 16.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 16.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 16.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 16.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 16.60
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 16.60
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 16.60
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.60
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.60
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 16.40
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 16.40
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 16.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.50
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 16.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 16.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 16.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 16.50
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 16.60
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 16.60
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 16.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 16.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 16.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 16.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 16.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 16.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 16.50
    • info@vertaa.fi