x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Melissa & Doug Nukkekodit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Melissa & Doug Fold & Go -nukkekoti, Melissa & Doug
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151121303.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150266179.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150266175.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187626263.jpg
      Melissa & Doug Melissa & Doug Fold & Go -nukkekoti, Melissa & Doug Fold & Go -nukkekoti, Melissa & Doug Fold & Go -nukkekoti, Melissa & Doug Tämä nukkekoti on juuri se juttu useimmille lapsille. Tässä nukkekodissa voi leikkiä roolileikkejä kahden talossa asuvan kauniin puisen nuken kanssa.Nukkejen ja huonekalujen siirtäminen talossa on helppoa. Talo on lisäksi helppo pakata kasaan säilytystä varten tai ottaa mukaan tien päälle. Toimitukseen sisältyy kaksi nukkea ja 11 puukalustetta. Stimuloi hienomotoriikkaa, kieltä sekä mielikuvitus- ja roolileikkiä.34 x 25 x 19 cm.Yli 3-vuotiaille. (3)
      Melissa & Doug Fold & Go -nukkekoti, Melissa & Doug
      • 00000772137010
      • 13701
      1
      67.95 EUR
    • Melissa & Doug Trähus med Dörrklocka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156258424.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156258430.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156258431.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156258429.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156258432.jpg
      Melissa & Doug Melissa & Doug Trähus med Dörrklocka Trähus med Dörrklocka Trähus med Dörrklocka Melissa & Doug Talo Ovikellolla on mukava pieni talo, jonka ovikellossa on 4 erilaista ääntä. Se sisältää 4 yhteensopivaa avainta sekä 4 nukkea, jotka asuvat talossa. Mitat: 23 x 18 x 18 cm. Ikäsuositus: 3 vuotta + Materiaali: Puu. (1)
      Melissa & Doug Trähus med Dörrklocka
      • 00000772125055
      • 12505
      3
      33.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lundby DEFAULT
        • lundby
      • Kidkraft DEFAULT
        • kidkraft
      • Hape DEFAULT
        • hape
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
      • Le Toy Van DEFAULT
        • le_toy_van
    • Merkki (brand):
      • Lundby (lundby)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Hape (hape)
      • AMO Toys (amo_toys)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baby Born (baby_born)
      • Barbie (barbie)
      • By ASTRUP (by_astrup)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djeco (djeco)
      • Elite Toys (elite_toys)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Goki (goki)
      • Hasbro (hasbro)
      • Howa (howa)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Marionette (marionette)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • MGA Entertainment (mga_entertainment)
      • Micki (micki)
      • Mochtoys (mochtoys)
      • Muumi (muumi)
      • Nofred (nofred)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playmobil (playmobil)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vilac (vilac)
      • Zuru (zuru)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 80 € (price_2)
      • 80 € - 150 € (price_3)
      • ≥ 150 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Kidkraft Amelia (kidkraft_amelia)
      • Kidkraft Chelsea (kidkraft_chelsea)
      • Kidkraft Kayla (kidkraft_kayla)
      • Kidkraft Savannah (kidkraft_savannah)
      • Lundby Creative (lundby_creative)
      • Lundby Life (lundby_life)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
    • Teema (teema):
      • Barbie (barbie)
      • Star Wars (star_wars)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 4-10 (4_10)
      • 4-6 (4_6)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 8-12 (8_12)
    • Materiaali (materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
    • Korkeus (korkeus):
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 112 cm (korkeus_112.0)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • 20 cm (syvyys_cm_20.0)
      • 36 cm (syvyys_cm_36.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi