x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pipsa Possu Nukkekodit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Pipsa Possu Deluxe talo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120348238.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189151478.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198298757.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189151308.jpg
      Pipsa Possu Pipsa Possu Deluxe talo Deluxe talo Deluxe talo Big fold-out doll house that contains 10 accessories, for example a Peppa Pig figure and different furniture pieces. Age 3+. (42)
      Pipsa Possu Deluxe talo
      • 05029736068653
      4
      good_buy
      44.99 EUR
    • Pipsa Possu Leikkimökki ääni- ja valotehosteilla Peppa Pig
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208534994.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206710353.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174575996.jpg
      Pipsa Possu Pipsa Possu Leikkimökki ääni- ja valotehosteilla Peppa Pig Leikkimökki ääni- ja valotehosteilla Peppa Pig Leikkimökki ääni- ja valotehosteilla Peppa Pig - Mitat 64 cm (korkeus) x 49 cm (leveys) x 20 cm (syvyys). - Koottava. - 3 kerrosta ja 8 huonetta. - Äänet ja valot. - Sisältää Pipsa ja Jyri -hahmot - Tuote sisältää kokeiluparistot. - Ikäsuositus 3+ vuotta. (3)
      Pipsa Possu Leikkimökki ääni- ja valotehosteilla Peppa Pig
      • 05029736073213
      4
      good_buy
      97.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lundby DEFAULT
        • lundby
      • Kidkraft DEFAULT
        • kidkraft
      • Hape DEFAULT
        • hape
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
      • Le Toy Van DEFAULT
        • le_toy_van
    • Merkki (brand):
      • Lundby (lundby)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Hape (hape)
      • AMO Toys (amo_toys)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baby Born (baby_born)
      • Barbie (barbie)
      • By ASTRUP (by_astrup)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djeco (djeco)
      • Elite Toys (elite_toys)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Goki (goki)
      • Hasbro (hasbro)
      • Howa (howa)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Marionette (marionette)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • MGA Entertainment (mga_entertainment)
      • Micki (micki)
      • Mochtoys (mochtoys)
      • Muumi (muumi)
      • Nofred (nofred)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playmobil (playmobil)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vilac (vilac)
      • Zuru (zuru)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 80 € (price_2)
      • 80 € - 160 € (price_3)
      • ≥ 160 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Kidkraft Amelia (kidkraft_amelia)
      • Kidkraft Chelsea (kidkraft_chelsea)
      • Kidkraft Kayla (kidkraft_kayla)
      • Kidkraft Savannah (kidkraft_savannah)
      • Lundby Creative (lundby_creative)
      • Lundby Life (lundby_life)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
    • Teema (teema):
      • Barbie (barbie)
      • Star Wars (star_wars)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 4-10 (4_10)
      • 4-6 (4_6)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 8-12 (8_12)
    • Materiaali (materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
    • Korkeus (korkeus):
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 112 cm (korkeus_112.0)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • 20 cm (syvyys_cm_20.0)
      • 36 cm (syvyys_cm_36.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi