x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sylvanian Families Nukkekodit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Sylvanian Families - Kaupunkitalo Valoilla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150562303.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149819948.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189553371.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197812494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152004167.jpg
      Sylvanian Families Sylvanian Families - Kaupunkitalo Valoilla - Kaupunkitalo Valoilla - Kaupunkitalo Valoilla Tämän nukkekodin parissa lapsilla riittää tekemistä. Nukketalon voi rakentaa ja sisustaa monin tavoin. Nukkekodissa on parveke, portaikko ja neljä huonetta. Kahdessa huoneessa on oikea valo. Sopii kaikkien nukkejen kodiksi. Toimituksessa tulee pelkkä nukkekoti ilman nukkeja tai lisävarusteita. Kätevä yhdistää Sylvanian Familiesin muihin tuotteisiin. Lisätietoja: Paristot eivät kuulu toimitukseen Ikäsuositus: 3-vuotiaasta alkaen Huomio: Ei sovellu alle 3-vuotiaille. Sisältää pieniä osia. Tukeh... (28)
      Sylvanian Families - Kaupunkitalo Valoilla
      • 05054131053027
      • 05054131054802
      6
      good_buy
      deal
      119.00 EUR
    • Sylvanian Families Leikkisetti Baby Castle Nursery
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205990359.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208580148.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149819939.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189000245.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147745640.jpg
      Sylvanian Families Sylvanian Families Leikkisetti Baby Castle Nursery Leikkisetti Baby Castle Nursery Leikkisetti Baby Castle Nursery Linnalastentarhan leikkisettiin kuuluu liukumäki, keinu, piano, keinulauta eli pöytä ja jakkarat sekä lisävarusteita.Kirjojen lukutuokiota varten keinulauta voidaan muuntaa pieneksi pöydäksi ja kahdeksi pieneksi jakkaraksi. Liukumäki voidaan kiinnittää ulos tai sen voi myös sijoittaa erilleen tukien kanssa. Linnalastentarhassa on kaksi kerrosta, joissa voi kokea monta upeaa hetkeä. Täällä annetaan myös vauvoille musiikkiopetusta pianolla. Leikkitalo voidaan asettaa alustalle moneen eri asento... (6)
      Sylvanian Families Leikkisetti Baby Castle Nursery
      • 05054131053164
      • 5316
      9
      good_buy
      36.90 EUR
    • Sylvanian families 5242 Pieni talo aloituspakkaus
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116543935.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124142635.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207338669.jpg
      Sylvanian families Sylvanian families 5242 Pieni talo aloituspakkaus 5242 Pieni talo aloituspakkaus 5242 Pieni talo aloituspakkaus (3)
      Sylvanian families 5242 Pieni talo aloituspakkaus
      • 05054131052426
      1
      63.79 EUR
    • Sylvanian Families Balettikoulu Tutu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116545171.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120957763.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182727260.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182727118.jpg
      Sylvanian Families Sylvanian Families Balettikoulu Tutu Balettikoulu Tutu Balettikoulu Tutu Lavaa voi pyörittää. Lavan voi muuttaa luisteluradaksi. Sopii yhteen muiden Sylvanian Families -tuotteiden kanssa. Yhteensopivaa musiikkia voi ladata Sylvanian Familiesin nettisivuilta. Lisätietoja: Ikäsuositus: 3-vuotiaasta alkaen Huomio: Ei sovellu alle 3-vuotiaille. Sisältää pieniä osia. Tukehtumisvaara! (1)
      Sylvanian Families Balettikoulu Tutu
      • 05054131052563
      1
      75.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lundby DEFAULT
        • lundby
      • Kidkraft DEFAULT
        • kidkraft
      • Hape DEFAULT
        • hape
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
      • Le Toy Van DEFAULT
        • le_toy_van
    • Merkki (brand):
      • Lundby (lundby)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Hape (hape)
      • AMO Toys (amo_toys)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baby Born (baby_born)
      • Barbie (barbie)
      • By ASTRUP (by_astrup)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djeco (djeco)
      • Elite Toys (elite_toys)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Goki (goki)
      • Hasbro (hasbro)
      • Howa (howa)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Marionette (marionette)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • MGA Entertainment (mga_entertainment)
      • Micki (micki)
      • Mochtoys (mochtoys)
      • Muumi (muumi)
      • Nofred (nofred)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playmobil (playmobil)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vilac (vilac)
      • Zuru (zuru)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 80 € (price_2)
      • 80 € - 150 € (price_3)
      • ≥ 150 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Kidkraft Amelia (kidkraft_amelia)
      • Kidkraft Chelsea (kidkraft_chelsea)
      • Kidkraft Kayla (kidkraft_kayla)
      • Kidkraft Savannah (kidkraft_savannah)
      • Lundby Creative (lundby_creative)
      • Lundby Life (lundby_life)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
    • Teema (teema):
      • Barbie (barbie)
      • Star Wars (star_wars)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 4-10 (4_10)
      • 4-6 (4_6)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 8-12 (8_12)
    • Materiaali (materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
    • Korkeus (korkeus):
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 112 cm (korkeus_112.0)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • 20 cm (syvyys_cm_20.0)
      • 36 cm (syvyys_cm_36.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi