x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    vidaXL Nukkekodit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • vidaXL Kolmikerroksinen Nukkekoti Puu 60x30x90 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162568150.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157502280.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157502273.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128042375.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128042373.jpg
      vidaXL vidaXL Kolmikerroksinen Nukkekoti Puu 60x30x90 cm Kolmikerroksinen Nukkekoti Puu 60x30x90 cm Kolmikerroksinen Nukkekoti Puu 60x30x90 cm Tämä kolmikerroksinen nukkekoti on unelmakoti lastesi nukeille! Se on ihanteellinen paikka kaikenlaisille roolileikkiseikkailuille. Talossa on 3-kerrosta, jotka sisältävät useita leikkipaikkoja, sisäänrakennetun portaikon, olohuoneen ja kylpyhuoneen, keittiön, ruokasalin ja makuuhuoneen ullakolla. Lapsesi nauttivat mukana tulevien huonekalujen sijoittelusta ja uudelleenjärjestelystä niin, että ne sopivat heidän tyyliinsä ja tarinoihinsa, joita he haluavat kertoa! Tämän nukkekodin avulla lapse... (3)
      vidaXL Kolmikerroksinen Nukkekoti Puu 60x30x90 cm
      • 08718475509240
      • 80175
      1
      130.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lundby DEFAULT
        • lundby
      • Kidkraft DEFAULT
        • kidkraft
      • Hape DEFAULT
        • hape
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
      • Le Toy Van DEFAULT
        • le_toy_van
    • Merkki (brand):
      • Lundby (lundby)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Hape (hape)
      • AMO Toys (amo_toys)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baby Born (baby_born)
      • Barbie (barbie)
      • By ASTRUP (by_astrup)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djeco (djeco)
      • Elite Toys (elite_toys)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Goki (goki)
      • Hasbro (hasbro)
      • Howa (howa)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Marionette (marionette)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • MGA Entertainment (mga_entertainment)
      • Micki (micki)
      • Mochtoys (mochtoys)
      • Muumi (muumi)
      • Nofred (nofred)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playmobil (playmobil)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vilac (vilac)
      • Zuru (zuru)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 80 € (price_2)
      • 80 € - 150 € (price_3)
      • ≥ 150 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Kidkraft Amelia (kidkraft_amelia)
      • Kidkraft Chelsea (kidkraft_chelsea)
      • Kidkraft Kayla (kidkraft_kayla)
      • Kidkraft Savannah (kidkraft_savannah)
      • Lundby Creative (lundby_creative)
      • Lundby Life (lundby_life)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
    • Teema (teema):
      • Barbie (barbie)
      • Star Wars (star_wars)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 4-10 (4_10)
      • 4-6 (4_6)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 8-12 (8_12)
    • Materiaali (materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
    • Korkeus (korkeus):
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 112 cm (korkeus_112.0)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • 20 cm (syvyys_cm_20.0)
      • 36 cm (syvyys_cm_36.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi