x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Everlast 1910 Bodyshot Bag 70Lbs nyrkkeilysäkki

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Everlast 1910 Bodyshot Bag 70Lbs nyrkkeilysäkki
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Everlast 1910 Bodyshot Bag 70Lbs nyrkkeilysäkki
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Everlast 1910 Bodyshot Bag 70Lbs nyrkkeilysäkki
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208602047.jpg?ts=1
Everlast Everlast 1910 Bodyshot Bag 70Lbs nyrkkeilysäkki 1910 Bodyshot Bag 70Lbs nyrkkeilysäkki 1910 Bodyshot Bag 70Lbs nyrkkeilysäkki Nahka pintainen. Suunniteltu erityyppiseen koulutukseen. Vahvistetut hihnat ja d-rengaskiinnikkeet. (1)
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Nyrkkeilytarvike: Roikkuva nyrkkeilysäkki
  • 394.80 394.80 EUR 1
    1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Nahka pintainen. Suunniteltu erityyppiseen koulutukseen. Vahvistetut hihnat ja d-rengaskiinnikkeet.394.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Hammer Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223485148.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243834345.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182491749.jpg?ts=1
      Hammer Hammer Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit Ensiluokkaiset nyrkkeilyvarusteet kunnianhimoiseen harjoitteluun hiekkasäkillä. Keinonahkaa koviin, ammattimaisiin harjoituksiin. Huippulaadukas säkki ammattikäyttöön kotona. HAMMER Kick nyrkkeilysäkissä on kaikki mitä tarvitset asettuaksesi todelliseen kilpailutilanteeseen kotonasi. HAMMER Kick nyrkkeilysäkki on valmistettu kestävästä keinonahasta, ja siinä on urheilullinen musta muotoilu. Nyrkkeilysäkin pituus ja pinta tekevät siitä täydellisen potkutekniikoiden harjoitteluun! HAMMER Black Kick Boxing Bag - täydellinen nyrkkeilysäkki omaan kotisi nyrkkeilynurkkaan! Korkeus / Paino: 100 cm - 32 kg 120 cm - 34 kg 150 cm - 45 kg 180 cm - 50 kg Nyrkkeilyllä voi tuottaa seuraavia tuloksia: Parempi koordinaatio ja tehokkuus Parempi kestävyys ja kunto Etenkin ylävartalon lihasten rakentaminen: hauis, ojentajat ja selkä Tyylikäs, vahva, lihaksikas ja V-muotoinen ylävartalo Kohonnut itsetunto (1)
      Hammer Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit
      • 04005251932182
      1
    • Hammer Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223485148.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231583242.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182491749.jpg?ts=1
      Hammer Hammer Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit Ensiluokkaiset nyrkkeilyvarusteet kunnianhimoiseen harjoitteluun hiekkasäkillä. Keinonahkaa koviin, ammattimaisiin harjoituksiin. Huippulaadukas säkki ammattikäyttöön kotona. HAMMER Kick nyrkkeilysäkissä on kaikki mitä tarvitset asettuaksesi todelliseen kilpailutilanteeseen kotonasi. HAMMER Kick nyrkkeilysäkki on valmistettu kestävästä keinonahasta, ja siinä on urheilullinen musta muotoilu. Nyrkkeilysäkin pituus ja pinta tekevät siitä täydellisen potkutekniikoiden harjoitteluun! HAMMER Black Kick Boxing Bag - täydellinen nyrkkeilysäkki omaan kotisi nyrkkeilynurkkaan! Korkeus / Paino: 100 cm - 32 kg 120 cm - 34 kg 150 cm - 45 kg 180 cm - 50 kg Nyrkkeilyllä voi tuottaa seuraavia tuloksia: Parempi koordinaatio ja tehokkuus Parempi kestävyys ja kunto Etenkin ylävartalon lihasten rakentaminen: hauis, ojentajat ja selkä Tyylikäs, vahva, lihaksikas ja V-muotoinen ylävartalo Kohonnut itsetunto (1)
      Hammer Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit
      • 04005251932151
      1
    • Adidas Nyrkkeilysäkki 28kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174903574.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Nyrkkeilysäkki 28kg Nyrkkeilysäkki 28kg Nyrkkeilysäkki 28kg Adidaksen laadukas ja tyylikäs nyrkkeilysäkki. Paino: 28kg Mitat: 120cm x 30cm Materiaali kestävää laskuvarjokangasta Kiinnitys vahvalla metallikoukulla (ei tule mukana, mutta löydät jokaisesta rautakaupasta) ja nailonremmeillä. (1)
      Adidas Nyrkkeilysäkki 28kg
      1
    • UFC Heavy Bag 36 kg, nyrkkeilysäkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232376144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176293558.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176293557.jpg?ts=1
      UFC UFC Heavy Bag 36 kg, nyrkkeilysäkki Heavy Bag 36 kg, nyrkkeilysäkki Heavy Bag 36 kg, nyrkkeilysäkki UFC Nyrkkeilysäkki on erinomainen valinta harjoituskäyttöön ja se soveltuu nyrkkeilyn lisäksi myös muihin taistelulajeihin, kuten potkunyrkkeilyyn. UFC Nyrkkeilysäkki on valmistettu erittäin kestävästä PVC:stä ja vahvojen nailonhihnojen ansiosta kestää niin lyöntejä, potkuja ja muuta pitkäaikaista päivittäistä käyttöä. Säkki on täytetty tekstiilillä sekä hiekalla ja painoa sillä on 36 kg. Materiaali kestää erittäin kovatempoista treeniä. Soveltuu kaiken tasoisille urheilijoille (1)
      UFC Heavy Bag 36 kg, nyrkkeilysäkki
      • 04711667697477
      2
    • min
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 394.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 394.80
    • info@vertaa.fi