x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Pure 2 Improve Pro Set Push Up Musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Pure 2 Improve Pro Set Push Up Musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Pure 2 Improve Pro Set Push Up Musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Pure 2 Improve Pro Set Push Up Musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225542900.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237583912.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237583910.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163441451.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163441450.jpg?ts=1
Pure 2 Improve Pure 2 Improve Pro Set Push Up Musta Pro Set Push Up Musta Pro Set Push Up Musta Punnerruskahvat tekevät punnertamisesta tehokkaampaa. Sopivat käsivarsien, hartioiden, rintalihasten ja selän harjoittamiseen. (2)
  • 08719407060051
2
good_buy
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
    • Väri: Musta
  • 19.89 27.89 EUR 2
    2
    • XXL XXL
      Punnerruskahvat tekevät punnertamisesta tehokkaampaa. Sopivat käsivarsien, hartioiden, rintalihasten ja selän harjoittamiseen.19.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Traininn.com/fi Traininn.com/fi
      27.89, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Tunturi Heavy Punchbag Wall Hook, Säkkien kiinnikkeet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208538901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205198608.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205198607.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182530494.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182530493.jpg?ts=1
      Tunturi Tunturi Heavy Punchbag Wall Hook, Säkkien kiinnikkeet Heavy Punchbag Wall Hook, Säkkien kiinnikkeet Heavy Punchbag Wall Hook, Säkkien kiinnikkeet Soveltuu myös kuntosalikäyttöön Etäisyys seinästä 86 cm Mitat seinällä 60x 29 cm Sisältää kiinnitystarvikkeet Soveltuu jopa 100 kg säkille Vankka metallinen rakenne (1)
      Tunturi Heavy Punchbag Wall Hook, Säkkien kiinnikkeet
      • 08717842030271
      • 14TUSCF086
      2
    • Klarfit Maxxmma B - nyrkkeilysäkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197257702.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247107393.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247107391.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247107392.jpg?ts=1
      Klarfit Klarfit Maxxmma B - nyrkkeilysäkki Maxxmma B - nyrkkeilysäkki Maxxmma B - nyrkkeilysäkki vaihtelua tuova treenilaite voiman ja kestävyyden kasvattamiseksi, monipuolinen: nyrkkeilysäkki, vaakasuora säkki tai voimasäkki lyömiseen, nostamiseen, heilautuksiin tai työntöön, innovatiivinen ilma-vesitäyte vaimentaa hyvin lyöntejä ja heilahtaa vain vähäisesti, yksilöllinen vesimäärä: 35-55 litraa, repeämätön ripustin ballisisesta nylonista (1)
      Klarfit Maxxmma B - nyrkkeilysäkki
      • 04260486152730
      1
    • Hammer Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223485148.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243834345.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182491749.jpg?ts=1
      Hammer Hammer Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit Ensiluokkaiset nyrkkeilyvarusteet kunnianhimoiseen harjoitteluun hiekkasäkillä. Keinonahkaa koviin, ammattimaisiin harjoituksiin. Huippulaadukas säkki ammattikäyttöön kotona. HAMMER Kick nyrkkeilysäkissä on kaikki mitä tarvitset asettuaksesi todelliseen kilpailutilanteeseen kotonasi. HAMMER Kick nyrkkeilysäkki on valmistettu kestävästä keinonahasta, ja siinä on urheilullinen musta muotoilu. Nyrkkeilysäkin pituus ja pinta tekevät siitä täydellisen potkutekniikoiden harjoitteluun! HAMMER Black Kick Boxing Bag - täydellinen nyrkkeilysäkki omaan kotisi nyrkkeilynurkkaan! Korkeus / Paino: 100 cm - 32 kg 120 cm - 34 kg 150 cm - 45 kg 180 cm - 50 kg Nyrkkeilyllä voi tuottaa seuraavia tuloksia: Parempi koordinaatio ja tehokkuus Parempi kestävyys ja kunto Etenkin ylävartalon lihasten rakentaminen: hauis, ojentajat ja selkä Tyylikäs, vahva, lihaksikas ja V-muotoinen ylävartalo Kohonnut itsetunto (1)
      Hammer Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit
      • 04005251932182
      1
    • Hammer Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223485148.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231583242.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182491749.jpg?ts=1
      Hammer Hammer Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit Ensiluokkaiset nyrkkeilyvarusteet kunnianhimoiseen harjoitteluun hiekkasäkillä. Keinonahkaa koviin, ammattimaisiin harjoituksiin. Huippulaadukas säkki ammattikäyttöön kotona. HAMMER Kick nyrkkeilysäkissä on kaikki mitä tarvitset asettuaksesi todelliseen kilpailutilanteeseen kotonasi. HAMMER Kick nyrkkeilysäkki on valmistettu kestävästä keinonahasta, ja siinä on urheilullinen musta muotoilu. Nyrkkeilysäkin pituus ja pinta tekevät siitä täydellisen potkutekniikoiden harjoitteluun! HAMMER Black Kick Boxing Bag - täydellinen nyrkkeilysäkki omaan kotisi nyrkkeilynurkkaan! Korkeus / Paino: 100 cm - 32 kg 120 cm - 34 kg 150 cm - 45 kg 180 cm - 50 kg Nyrkkeilyllä voi tuottaa seuraavia tuloksia: Parempi koordinaatio ja tehokkuus Parempi kestävyys ja kunto Etenkin ylävartalon lihasten rakentaminen: hauis, ojentajat ja selkä Tyylikäs, vahva, lihaksikas ja V-muotoinen ylävartalo Kohonnut itsetunto (1)
      Hammer Nyrkkeilysäkki Premium Kick, Nyrkkeilysäkit
      • 04005251932151
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 14.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 14.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 14.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 19.89
    • info@vertaa.fi