x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tamron 100-400mm F/4.5-6.3 DI VC USD Nikon F

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tamron 100-400mm F/4.5-6.3 DI VC USD Nikon F
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tamron 100-400mm F/4.5-6.3 DI VC USD Nikon F
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tamron 100-400mm F/4.5-6.3 DI VC USD Nikon F
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144424653.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146957055.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144424669.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146957054.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/143417662.jpg?ts=1
Tamron Tamron 100-400mm F/4.5-6.3 DI VC USD Nikon F 100-400mm F/4.5-6.3 DI VC USD Nikon F 100-400mm F/4.5-6.3 DI VC USD Nikon F 100-400mm f/4,5-6,3 Di VC USD Nikon (2)
  • 04960371006482
  • 7910404
  • 06.A035N
  • 4800915
  • A035N
  • 110953
5
  • Yleiset ominaisuudet
    • Objektiivityyppi: Zoom-objektiivi
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Tekniset tiedot
    • Objektiiviryhmä: Telezoom-objektiivi
    • Tarkennuksen säätö: Manuaalinen, Automaattinen
    • Tarkennusetäisyys (cm): 150 cm
    • Filtterin koko: 67 mm
    • Linssin rakenne: 17/11
    • Asennustapa: Nikon F
    • Suurennus: 0.27778 x
    • Brändiyhteensopivuus: Nikon
    • Optinen zoomi: 4
    • Pölynkestävä: Kyllä
    • Polttopisteen etäisyys: 100 mm
    • Vedenkestävä: Kyllä
  • Kamera
    • Kuvanvakain: Kyllä
    • Automaattitarkennus: Kyllä
  • Linssijärjestelmä
    • Pienin polttoväli: 100 mm
    • Suurin polttoväli: 400 mm
    • Maksimiaukko: 4.5
    • Minimiaukko: 32
    • Välikalvosiipien määrä: 9
    • Image stabilizer number of stops: 4
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 1135 g
    • Pituus: 19 cm
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Pakkauksen sisältö
    • Lens hood: Kyllä
  • Verkko
    • Wi-Fi: Ei
  • 883.99 951.89 EUR 5
    5
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      883.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • CameraShop CameraShop
      899.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Scandinavian Photo Scandinavian Photo
      6.399553387132987 (11)
      100-400mm f/4,5-6,3 Di VC USD Nikon949.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      Tamron 100-400mm f/5-6.3 Di VC USD on superteleobjektiiivi, suunniteltu käytettävän fullformat-kameroissa mutta se toimii myös täydellise...949.22, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      951.89, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Olympus High Waist Jeans Black Xs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152548680.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212919123.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134711296.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134711292.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134711291.jpg?ts=1
      Olympus Olympus High Waist Jeans Black Xs High Waist Jeans Black Xs High Waist Jeans Black Xs Soft Shape Vase Smoke Beige Soft Shape Vase is made of ceramic with interesting contrasting surfaces - from the back to the outside, to the dark glazed inside. The organic shape works well in combination with a beautiful bouquet, or on its own as an elegant piece of art in home decor. Each piece is handmade in Portugal, causing slight variations in shape and colour to be expected. Colour: Beige Material: ceramic Size: Ø 28 H33 Care instructions: wipe with a dry cloth (1)
      Olympus High Waist Jeans Black Xs
      • 00978020137962
      • V311100BU000
      3
    • Samyang 16mm T2.6 ED AS UMC VDSLR - Sony A
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210053397.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164660470.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103692996.jpg?ts=1
      Samyang Samyang 16mm T2.6 ED AS UMC VDSLR - Sony A 16mm T2.6 ED AS UMC VDSLR - Sony A 16mm T2.6 ED AS UMC VDSLR - Sony A Samyang 16mm T2.6 ED AS UMC VDLSR- laaja kinolasi edullisesti Samyang 16mm T2.6 ED AS UMC VDSLR on kompakti, manuaalitarkeinen laajakulmalasi joka on suunniteltu videokuvaukseen DSLR tai peilittömillä kameroilla. Linssi peittää 35mm kinokennon mutta toimii yhtälailla APS-C ja micro four thirds (MFT) kennoisissa kameroissa. Kiitos maksimiaaukkoluvun T2.6, sillä voi kuvata myös hämärämmissä olosuhteissa, tai kun haluat rajata syväterävyysaluetta. Samyang 16mm T2.6 ED AS UMC VDSLR on paljon komp... (1)
      Samyang 16mm T2.6 ED AS UMC VDSLR - Sony A
      • 08809298880903
      • F1313605101
      • 8809298880903
      1
    • Laowa Venus Optics Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro - Canon EF
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116805818.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130974634.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164934208.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164934207.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217847961.jpg?ts=1
      Laowa Laowa Venus Optics Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro - Canon EF Venus Optics Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro - Canon EF Venus Optics Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro - Canon EF Venus Optics Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro - kun 1:1 ei riitä Venus Optics Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro on äärimmäiseen lähikuvaukseen tarkoitettu lasi jolla suurennetaan asioita yli perinteisen 1:1 jopa 5:1 asti. Tiedän, aika päräyttävä ajatus. Operointi väli alkaa 2,5 kertaisesta suurennoksesta ja päättyy 5:1. Lähin fokus alkaa 17,3 senttimetristä ja 5:1 suurennoksessa se on neljä senttiä. Tämä on vieläpä toteutettu melko laajalla katselukulmalla, joten syväterävyyskin on hiuka... (3)
      Laowa Venus Optics Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro - Canon EF
      • 06940486700572
      • 01000000187120
      • LAO-25-CA
      • VE2528C
      1
    • Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42mm 1:3.5-5.6 EZ
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143865129.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161413213.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103665889.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138158661.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102522725.jpg?ts=1
      Olympus Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42mm 1:3.5-5.6 EZ M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42mm 1:3.5-5.6 EZ M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42mm 1:3.5-5.6 EZ Olympus M.Zuiko Digital ED 14-42mm f/3.5-5.6 EZ musta Tämä pienen pieni (maailman pienin) pannukakkuobjektiivi tarjoaa erinomaista kuvanlaatua taskukoossa. 3x zoomia on monipuolinen 28-84mm kinovastaavuudeltaan ja sopii useimpiin tilanteisiin. Elektroninen zoomaus mahdollistaa elokuvamaisen zoomauksen myös videoissa, sekä zoomin kauko-ohjaksen mobiililaitteella joissa on OI.Share. Nopea ja hiljainen automaattitarkennus sopii hyvin still- ja videokuvaukseen. Ominaisuudet Maailman pienin pannuk... (1)
      Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42mm 1:3.5-5.6 EZ
      • 04545350045425
      • V314070BE000
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 794.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 794.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 794.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 794.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 794.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 794.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 815.30
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 817.78
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 820.26
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 820.26
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 820.26
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 827.08
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 838.24
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 835.76
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 835.76
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 835.76
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 835.76
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 835.76
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 835.76
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 846.92
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 846.92
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 848.78
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 848.78
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 848.78
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 848.78
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 848.78
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 848.78
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 848.78
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 848.78
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 866.76
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 866.76
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 866.76
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 867.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 869.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 869.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 869.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 871.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 871.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 871.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 871.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 871.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 871.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 871.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 871.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 883.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 883.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 883.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 883.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 883.99
    • info@vertaa.fi