x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tamron SP 24-70/2.8 DI VC USD G2 Canon

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tamron SP 24-70/2.8 DI VC USD G2 Canon
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tamron SP 24-70/2.8 DI VC USD G2 Canon
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tamron SP 24-70/2.8 DI VC USD G2 Canon
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/170990622.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155164007.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161425067.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115236672.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/103148797.jpg?ts=1
Tamron Tamron SP 24-70/2.8 DI VC USD G2 Canon SP 24-70/2.8 DI VC USD G2 Canon SP 24-70/2.8 DI VC USD G2 Canon Tamron 24-70mm f/2.8 VC G2 - Canon Tamron 24-70 F2.8 VC G2 on uusin painos Tamronin erittäin suositusta standardizoomista. Objektiivi soveltuu monipuolisen polttovälinsä ja hyvän valovoiman ansiosta lähes mihin tahansa. Hoidat helposti reissukuvat, dokumentaariset kuvat ja potretit yhdellä lasilla. Lajivarauksella jopa urheilukuvaus on mahdollista. Tärkeimpinä uudistuksina on uusi kaksi mikroprosessoria, joista toinen ohjaa kuvanvakautusta ja toinen automaattitarkennusta. Tämän ansiosta autom... (6)
  • 04960371006413
  • A032 E
  • 7924701
  • A032E
  • 5312639
  • 109084
6
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Objektiivityyppi: Zoom-objektiivi
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Tekniset tiedot
    • Objektiiviryhmä: Laajakulmaobjektiivi
    • Objektiivikiinnitys: Tamron Di
    • Kalvo: 2 - 2.2
    • Tarkennuksen säätö: Automaattinen
    • Tarkennusetäisyys (cm): 38 cm
    • Filtterin koko: 82 mm
    • Linssin rakenne: 17/12
    • Suurennus: 0.2 x
    • Aukon halkaisija: 2.8
    • Brändiyhteensopivuus: Canon
    • Pölynkestävä: Kyllä
    • Polttopisteen etäisyys: 24 mm
    • Ultrasonic motor (USM): Kyllä
    • Vedenkestävä: Kyllä
  • Kamera
    • Kuvanvakain: Kyllä
  • Linssijärjestelmä
    • Pienin polttoväli: 24 mm
    • Suurin polttoväli: 70 mm
    • Maksimiaukko: 2.8
    • Minimiaukko: 22
    • Välikalvosiipien määrä: 9
    • Internal focus (IF): Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 905 g
    • Pituus: 11 cm
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Pakkauksen sisältö
    • Lens hood: Kyllä
  • 1279.00 1394.80 EUR 6
    6
    • CameraShop CameraShop
      1279.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • FotoMonza.com FotoMonza.com
      Tamron 24-70mm f/2.8 VC G2 - Canon Tamron 24-70 F2.8 VC G2 on uusin painos Tamronin erittäin suositusta standardizoomista. Objektiivi sov...1289.00, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Scandinavian Photo Scandinavian Photo
      6.399553387132987 (11)
      SP 24-70mm f/2,8 Di VC USD G2 / Canon1289.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      .1290.22, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      1322.34, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      1394.80, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Samyang Xp 1.2/35 Canon Ef Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155947517.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153909971.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158145108.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158145110.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158145109.jpg?ts=1
      Samyang Samyang Xp 1.2/35 Canon Ef Musta Xp 1.2/35 Canon Ef Musta Xp 1.2/35 Canon Ef Musta (1)
      Samyang Xp 1.2/35 Canon Ef Musta
      • 08809298886189
      • 8809298886189
      1
    • Panasonic Leica Elmarit 200mm f/2.8 Power O.I.S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152657008.jpg?ts=1
      Panasonic Panasonic Leica Elmarit 200mm f/2.8 Power O.I.S Leica Elmarit 200mm f/2.8 Power O.I.S Leica Elmarit 200mm f/2.8 Power O.I.S Panasonic Leica Elmarit 200mm f/2.8 Power O.I.S. - Tämä pitää kokea Panasonic Leica Elmarit 200mm f/2.8 Power O.I.S. on juuri se mitä Panasonicin käyttäjät kaipasivat, jos luonto ja urheilukuvaus on lähellä sydäntä. Valovoima yhdistettynä 400mm kinovastaavaan polttoväliin on aika raju yhdistelmä. Ei ehkä kaikkien juttu, mutta ollaanpa nyt rehellisiä, jos taskussa on ylimääräistä paalua niin onhan tämä pakko ostos vaikka ei tirppoja kuvaisikaan. Tämä kevyt, kompakti, nopea teleobjektiivi on ju... (1)
      Panasonic Leica Elmarit 200mm f/2.8 Power O.I.S
      1
    • Nikon AF-S Teleconverter TC-14E III - Telejatke
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152514675.jpg?ts=1
      Nikon Nikon AF-S Teleconverter TC-14E III - Telejatke AF-S Teleconverter TC-14E III - Telejatke AF-S Teleconverter TC-14E III - Telejatke Nikon AF-S Teleconverter TC-14E III - kun tarvitset pikkuisen pidempää Nikon AF-S Teleconverter TC-14E III on 1.4x telejatke jolla pidennät Nikonin F bajonettisten Af-S lasien polttoväliä 40%:lla. Etu ja taka pinnat on pinnoitettu fluoriinilla, joka hylkii kosteutta ja kestävä runko on sääsuojattu, joten linssi sopii vaativampiinkin olosuhteisiin. Täysi elektroninen kommunikaatio linssin ja rungon välillä sallii autofokuksen, mittauksen ja VR kuvanvakaustoimintojen käytön jatkeesta huolimatta... (1)
      Nikon AF-S Teleconverter TC-14E III - Telejatke
      1
    • Panasonic LUMIX G 42.5mm f/1.7 ASPH. POWER O.I.S.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152514814.jpg?ts=1
      Panasonic Panasonic LUMIX G 42.5mm f/1.7 ASPH. POWER O.I.S. LUMIX G 42.5mm f/1.7 ASPH. POWER O.I.S. LUMIX G 42.5mm f/1.7 ASPH. POWER O.I.S. Panasonic LUMIX G 42.5mm f/1.7 ASPH. POWER O.I.S. Panasonicin 85mm kinovastaava objektiivi Micro Four Thirds järjestelmille. Erittäin valovoimainen linssi nopealla ja tasaisella tarkennuksella, soveltuu hyvin potretti- ja urheilukuvaukseen. Power O.I.S kuvanvakaaja varmistaa tarkat kuvat myös käsivaralta kuvattaessa. Erittäin komapktin kokoinen ja kulkee helposti reissussa mukana. Tekniset tiedot Linssin rakenne: 10/8 Kuvanvakaaja: kyllä Polttoväli 42.5mm 7-lehtinen himmennin Aukko: f/1.7-22 ... (1)
      Panasonic LUMIX G 42.5mm f/1.7 ASPH. POWER O.I.S.
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 1029.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1029.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 1039.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 1039.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 1039.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1039.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1039.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 1194.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 1195.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1195.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1195.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 1195.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1195.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1195.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1195.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 1197.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1197.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1197.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1279.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1279.00
    • info@vertaa.fi