x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Elgato Game Capture HD60 Pro videotallennin

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Elgato Game Capture HD60 Pro videotallennin
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Elgato Game Capture HD60 Pro videotallennin
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Elgato Game Capture HD60 Pro videotallennin
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96049250.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96049254.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96049252.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96049248.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96049249.jpg
Elgato Elgato Game Capture HD60 Pro videotallennin Game Capture HD60 Pro videotallennin Game Capture HD60 Pro videotallennin With HD60 Pro, stunning 1080p capture with 60 fps is only the beginning. Instant Gameview feeds your stream with no delay, while simultaneous H.264 hardware encoding provides you with incredibly smooth footage in easily manageable files. Why would you ever settle for less? (4)
  • 04260195391031
  • 7162483
  • 1GC109901002
  • ELGGCAPHD60PR
1
  • Syöttölaite
    • Tuettu pelialusta: Xbox One, PC, Playstation 4, Nintendo Wii U, Xbox 360
  • Tekniset tiedot
    • Liitettävyys: Langallinen
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Valkoinen
  • Liitettävyys
    • Peliohjaimen liittimet: HDMI
  • Yleiset ominaisuudet
    • Langaton: Ei
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 5.6 cm
    • Leveys (cm): 1.4 cm
    • Paino (g): 106 g
    • Syvyys: 12.2 cm
  • 177.11 177.11 EUR 1
    1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      With HD60 Pro, stunning 1080p capture with 60 fps is only the beginning. Instant Gameview feeds your stream with no delay, while simultan...177.11, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Subsonic PRO FIGHT ARCADE STICK
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131094646.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171392600.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106028406.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106028404.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210036139.jpg
      Subsonic Subsonic PRO FIGHT ARCADE STICK PRO FIGHT ARCADE STICK PRO FIGHT ARCADE STICK (1)
      Subsonic PRO FIGHT ARCADE STICK
      • 03760192209359
      1
    • Dacota Gaming DACOTA XBOX ONE MEDIA KAUKOSÄÄDIN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158092270.jpg
      Dacota Gaming Dacota Gaming DACOTA XBOX ONE MEDIA KAUKOSÄÄDIN DACOTA XBOX ONE MEDIA KAUKOSÄÄDIN DACOTA XBOX ONE MEDIA KAUKOSÄÄDIN (1)
      Dacota Gaming DACOTA XBOX ONE MEDIA KAUKOSÄÄDIN
      • 04897053876715
      • HHC-X1013
      1
    • Nordic Game Supply Floating Grip PS4 / PS3 ohjaimen seinäkiinnike (valk.)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134883397.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96050913.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96050912.jpg
      Nordic Game Supply Nordic Game Supply Floating Grip PS4 / PS3 ohjaimen seinäkiinnike (valk.) Floating Grip PS4 / PS3 ohjaimen seinäkiinnike (valk.) Floating Grip PS4 / PS3 ohjaimen seinäkiinnike (valk.) (1)
      Nordic Game Supply Floating Grip PS4 / PS3 ohjaimen seinäkiinnike (valk.)
      • 05713474000098
      • PS4FGPS4CWHT
      1
    • Speedlink - RAIT Bluetooth Gamepad - for Nintendo Switch/OLED, rubber-black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211835197.jpg
      Speedlink Speedlink - RAIT Bluetooth Gamepad - for Nintendo Switch/OLED, rubber-black - RAIT Bluetooth Gamepad - for Nintendo Switch/OLED, rubber-black - RAIT Bluetooth Gamepad - for Nintendo Switch/OLED, rubber-black (1)
      Speedlink - RAIT Bluetooth Gamepad - for Nintendo Switch/OLED, rubber-black
      • 04027301210811
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 202.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 202.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 202.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 202.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 286.23
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 283.75
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 177.11
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 177.73
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 177.73
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 177.73
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 177.73
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 177.11
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 178.97
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 188.27
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 188.27
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 188.27
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 188.27
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 188.27
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 188.27
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 177.11
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 177.11
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 177.11
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 177.73
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 177.73
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 177.73
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 177.73
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 177.73
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 177.11
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 177.73
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 177.73
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 177.73
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 177.73
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 177.11
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 177.73
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 177.73
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 178.97
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 175.87
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 177.11
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 177.11
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 175.87
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 175.87
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 177.11
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 177.11
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 177.11
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 177.11
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 177.11
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 177.11
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 175.87
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 175.25
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 175.25
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 178.97
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 175.87
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 175.25
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 175.87
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 175.87
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 174.01
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 175.25
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 177.73
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 177.11
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 177.11
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 177.11
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 178.97
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 177.73
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 177.73
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 177.73
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 177.11
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 177.11
    • info@vertaa.fi