x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Microsoft Xbox Series X/s Wireless Controller+computer Adapter Musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Microsoft Xbox Series X/s Wireless Controller+computer Adapter Musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Microsoft Xbox Series X/s Wireless Controller+computer Adapter Musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Microsoft Xbox Series X/s Wireless Controller+computer Adapter Musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183925396.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223856477.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/176587693.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168912682.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226285902.jpg?ts=1
Microsoft Microsoft Xbox Series X/s Wireless Controller+computer Adapter Musta Xbox Series X/s Wireless Controller+computer Adapter Musta Xbox Series X/s Wireless Controller+computer Adapter Musta Langaton Xbox-ohjain ja langaton sovitin Windows 10/11:llePintakuvioidut liipaisimet - Painikkeiden määritys - Bluetooth®-tekniikka - Langaton sovitin Windows 10/11:lle Pelaa kaikilla laitteillaKoe langattoman Xbox-ohjaimen modernisoitu muotoilu, jossa on muotoillut pinnat ja hienostunut geometria mukavuuden parantamiseksi pelaamisen aikana. Säilytä hallinta yhdistelmäsuuntaohjaimen sekä liipaisin- ja bumper-painikkeiden ja kotelon alapinnan pintakuvioinnin ansiosta. Mukana toimitetun langatt... (20)
  • 00889842657579
  • 00889842657586
  • 1VA-00002
  • 7155428
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Alusta
    • Pelialusta: PC
  • 78.98 78.98 EUR 1
    1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      Langaton Xbox-ohjain ja langaton sovitin Windows 10/11:llePintakuvioidut liipaisimet - Painikkeiden määritys - Bluetooth®-tekniikka - Lan...78.98, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Pelaaminen Spartan Aspis 3 Wireless Controller (PS4 & PC )
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203515705.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203168354.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203168353.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203168352.jpg?ts=1
      Pelaaminen Pelaaminen Spartan Aspis 3 Wireless Controller (PS4 & PC ) Spartan Aspis 3 Wireless Controller (PS4 & PC ) Spartan Aspis 3 Wireless Controller (PS4 & PC ) Langaton PS4-ohjain, joka toimii myös langallisena PC-ohjaimena.Ergonominen muotoilu ja pitävä pinta kahvoissa.Kaksi tärinämoottoria.3.5 mm kuulokeliitäntä.1.2 metrin latausjohto.Analogiset tattiohjaimet ja laukaisunäppäimet (L2 ja R2).Voit käynnistää ohjaimella lepotilassa olevan konsolin.Takuu 2 vuotta. (2)
      Pelaaminen Spartan Aspis 3 Wireless Controller (PS4 & PC )
      • 05207011009823
      3
    • AROZZI Arena Gaming Desk -pelipöytä (vihreä)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150554900.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149712938.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176556512.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152437200.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171875459.jpg?ts=1
      AROZZI AROZZI Arena Gaming Desk -pelipöytä (vihreä) Arena Gaming Desk -pelipöytä (vihreä) Arena Gaming Desk -pelipöytä (vihreä) Arozzi ARENA Arena on Arozzin suurempi pelipöytä. Pöydän kantavuus on 80 kiloa joten voit asettaa siihen helposti vaikka kolmen näytön kokonaisuuden lisätarvikkeineen. Pöydästä löytyy kaikkien yllämainittujen ominaisuuksien lisäksi 10 cm korkeussäätö jolla saat pöytäkorkeuden säädettyä juuri oikeaksi. ARENA pelipöytää on saatavilla kuudessa erä värissä. KOKO: 160 x 82cm Pelipöydät valtaavat alaa pelaajien kodeissa. Pelipöydät ovat nimensä mukaisesti suunniteltu pelaajia sekä muita heavy-usere... (1)
      AROZZI Arena Gaming Desk -pelipöytä (vihreä)
      • 00769498677643
      • 07188888152509
      • AROARENAGREEN
      • ARENA-GREEN
      4
    • Xtrfy C1 johdonpidike hiirelle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103692008.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96050941.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96050940.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96050943.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116351790.jpg?ts=1
      Xtrfy Xtrfy C1 johdonpidike hiirelle C1 johdonpidike hiirelle C1 johdonpidike hiirelle Xtrfy C1 on suunniteltu pitämään pelihiiren johto paikoillaan tarkemman ohjauksen ja sulavempien liikkeiden varmistamiseksi intensiivisissä pelitilanteissa. (1)
      Xtrfy C1 johdonpidike hiirelle
      • 07340086907996
      • XTRC1CORDH
      • XG-C1
      1
    • Xtrfy A1 mekaanisen näppäimistön tarvikepakkaus
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103692009.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96050951.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96050949.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179348580.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119307064.jpg?ts=1
      Xtrfy Xtrfy A1 mekaanisen näppäimistön tarvikepakkaus A1 mekaanisen näppäimistön tarvikepakkaus A1 mekaanisen näppäimistön tarvikepakkaus Kustomoi mekaaninen näppäimistösi Xtrfy A1 -tarvikepakkauksen avulla. Vaihda toimintanäppäinten kuoret valkoisiin ja tee näppäimistöstä hiljaisempi pehmentävien O-renkaiden avulla. (1)
      Xtrfy A1 mekaanisen näppäimistön tarvikepakkaus
      • 04713319665681
      • 07340086908009
      • XG-A1
      • XTRA1ENCHKIT
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 78.98
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 78.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 78.98
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 78.98
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 74.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 74.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 74.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 78.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 74.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 74.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 74.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 78.98
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 78.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 78.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 78.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 78.98
    • info@vertaa.fi