x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Sony PS4 Dualshock 4 Back Button

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Sony PS4 Dualshock 4 Back Button
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Sony PS4 Dualshock 4 Back Button
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Sony PS4 Dualshock 4 Back Button
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150560357.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/257887502.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153939623.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/176458459.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151785526.jpg?ts=1
Sony Sony PS4 Dualshock 4 Back Button PS4 Dualshock 4 Back Button PS4 Dualshock 4 Back Button Back button,lisälaite tuotteelle peliohjain malleihin DualShock 4, 4 v2 (31)
  • 00711719998006
  • 9998006
  • 6681261
2
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Alusta
    • Pelialusta: PlayStation 4
  • 38.98 53.80 EUR 2
    2
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      DUALSHOCK 4 Takanäppäinsovitin Saat lisää potkua peliisi langattoman DUALSHOCK 4 -ohjaimen kahdella ohjelmoitavalla lisänäppäimellä. Liit...
      38.98, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      53.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Nintendo Amiibo figuuri - Inkling Girl (neon punainen)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171165940.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96050424.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151395308.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137692128.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101297470.jpg?ts=1
      Nintendo Nintendo Amiibo figuuri - Inkling Girl (neon punainen) Amiibo figuuri - Inkling Girl (neon punainen) Amiibo figuuri - Inkling Girl (neon punainen) Splatoon -pelistä tuttu hahmo, Inkling Girl nyt myös amiibona. Inkling Girl -amiibo kuuluu Splatoon -kokoelmaan. Liitä hahmosi peliin painamalla amiibo Joy-Con-ohjaimen NFC-lukijalle. (3)
      Nintendo Amiibo figuuri - Inkling Girl (neon punainen)
      • 00045496380564
      • 00045496380533
      • AMIIBOIGNPS
      • 4323162
      • AMIIBOMETARAN
      5
    • Disney Infinity hahmo – Poe Dameron
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165656531.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131104942.jpg?ts=1
      Disney Disney Infinity hahmo – Poe Dameron Infinity hahmo – Poe Dameron Infinity hahmo – Poe Dameron (1)
      Disney Infinity hahmo – Poe Dameron
      • 08717418459680
      • INFIN3POED
      2
    • Dacota Gaming LANGATON NINTENDO SWITCH PELIOHJAIN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144735239.jpg?ts=1
      Dacota Gaming Dacota Gaming LANGATON NINTENDO SWITCH PELIOHJAIN LANGATON NINTENDO SWITCH PELIOHJAIN LANGATON NINTENDO SWITCH PELIOHJAIN Dacota GamingLangaton Nintendo Switch -peliohjain Langaton Nintendo Switch -peliohjain ergonomisella ja kevyellä muotoilulla tarjoaa mukavan pelituntuman myös pidemmissäkin pelisessioissa. Laadukkaat ja tarkat painikkeet sekä analog-sauvat varmistavat täsmällisen ohjauksen peleissä. Gyroskooppi sekä kaksoisvärinämoottori parantavat ohjattavuutta sekä ohjaimen tuntumaa. Pakkauksessa: Langaton peliohjain Latauskaapeli Käyttöopas (1)
      Dacota Gaming LANGATON NINTENDO SWITCH PELIOHJAIN
      • 04894526041724
      1
    • 8Bitdo SN30 Pro Bluetooth-peliohjain Grey Edition
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185830825.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202480305.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197648749.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219628375.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250275546.jpg?ts=1
      8Bitdo 8Bitdo SN30 Pro Bluetooth-peliohjain Grey Edition SN30 Pro Bluetooth-peliohjain Grey Edition SN30 Pro Bluetooth-peliohjain Grey Edition Peliohjain, langaton, Bluetooth, harmaa malleihin PC, Nintendo Switch, Android, MAC, Raspberry Pi (1)
      8Bitdo SN30 Pro Bluetooth-peliohjain Grey Edition
      • 06922621501787
      5
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 42.72
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 42.72
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 42.72
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 42.72
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 42.72
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 42.72
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 42.71
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 42.71
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 42.71
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 42.71
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 42.71
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 42.71
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 42.71
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 41.31
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 41.27
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 41.71
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 41.61
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 41.61
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 41.61
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 41.81
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 41.58
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 41.55
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 41.47
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 41.47
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 41.47
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 41.31
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 41.53
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 41.52
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 43.32
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 43.27
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 43.49
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 43.49
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 43.49
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 43.49
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 43.51
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 43.50
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 43.50
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 43.51
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 43.51
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 43.49
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 43.50
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 41.22
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 41.21
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 41.22
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 41.21
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 41.21
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 41.21
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 41.21
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 41.21
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 41.21
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 41.21
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 41.21
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 41.21
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 41.21
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 41.22
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 41.22
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 41.22
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 38.98
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 38.98
    • info@vertaa.fi