x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Jonköping Oksasilppuri RBT-900, 9 hv, Murskaava

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Jonköping Oksasilppuri RBT-900, 9 hv, Murskaava
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Jonköping Oksasilppuri RBT-900, 9 hv, Murskaava
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Jonköping Oksasilppuri RBT-900, 9 hv, Murskaava
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162387635.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150820717.jpg?ts=1
Jonköping Jonköping Oksasilppuri RBT-900, 9 hv, Murskaava Oksasilppuri RBT-900, 9 hv, Murskaava Oksasilppuri RBT-900, 9 hv, Murskaava Tehokas oksasilppuri tekee oksista mursketta, joka maatuu nopeasti. (15)
  • 06438168067834
  • RBT-900
2
good_buy
deal
  • Tekniset tiedot
    • Polttoaine: Bensiini
    • Leikkauskapasiteetti: 85 mm
  • Yleiset ominaisuudet
    • Silppurin tyyppi: Murskaava
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen
  • 1099.95 1349.90 EUR 2
    2
    • Virtasenkauppa.fi Virtasenkauppa.fi
      Huipputehokas hakettaja isompiin urakoihin. Vahvan moottorin kanssa sujuu isommatkin urakat sekä isommat oksat ja et ole riippuvainen säh...
      1099.95, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Nettimyynti Nettimyynti
      7.2 (1)
      Tehokas oksasilppuri tekee oksista mursketta, joka maatuu nopeasti.1349.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Bosch Oksasilppuri Bosch AXT RAPID 2200
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150665390.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101630471.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213103144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169961775.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106637905.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Oksasilppuri Bosch AXT RAPID 2200 Oksasilppuri Bosch AXT RAPID 2200 Oksasilppuri Bosch AXT RAPID 2200 Rapid-oksasilppuri AXT Rapid 2200 Moottorin teho: 2.200 W Leikkuukapasiteetti, maks. : 40 mm Materiaalin läpimeno, n.: 90 kg/hSisältää:Käytännöllinen kokoojasäiliö (2)
      Bosch Oksasilppuri Bosch AXT RAPID 2200
      • 03165140430555
      • 03165140662253
      • 0 600 853 600
      • 0600853600
      • 435498
      2
    • Hillvert Oksasilppuri- polttomoottori - 15 hv - 120 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154969705.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211384902.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211384906.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211384903.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211384905.jpg?ts=1
      Hillvert Hillvert Oksasilppuri- polttomoottori - 15 hv - 120 mm Oksasilppuri- polttomoottori - 15 hv - 120 mm Oksasilppuri- polttomoottori - 15 hv - 120 mm Silppua puutarhasi puiden ja pensaiden oksat hillvertin oksasilppurilla Haluatko muokata pensaita, pensasaitoja tai puita? Mutta mihin hakkeet ja silput? Hillvert tarjoaa sinulle optimaalisen ratkaisun oksasilppuri HT-HECTOR 420T:n avulla ja vähentää puutarhajätteen määrää 70 - 80%. Tuloksena saatava kate on ihanteellinen kompostoimiseen tai kurpitsa- tai kesäkurpitsapenkkien peittämiseen. Hillvert-puutarhatyökalut vakuuttavat kestävyydellään, ergonomisuudellaan ja vahvalla suorituskyvyllään. tehokas 15 hv moottori 3 600 r/m-nopeudella silppuaa oksat, joiden halkaisija on enintään 120 mm joustava - poistosuppiloa voidaan säätää 90 °, suuri täyttösuppilo takaa syöttömukavuuden säästävä - 15 hv:n moottori vaatii korkeintaan 1,8 l/h kestävä - 5,5 l bensiinisäiliö ja 1,1 l öljysäiliö mahdollistavat keskeytymättömän työn yli 3 h liikkuva ja vakaa - kaksi suurta puhallettavaa pyörää, vetokoukku ja vankka teräsrunko (3)
      Hillvert Oksasilppuri- polttomoottori - 15 hv - 120 mm
      • 04250928691842
      1
    • Hillvert Oksasilppuri - polttomoottori - 6,5 hv - 80 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154422615.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211374549.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211374553.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211374552.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211374551.jpg?ts=1
      Hillvert Hillvert Oksasilppuri - polttomoottori - 6,5 hv - 80 mm Oksasilppuri - polttomoottori - 6,5 hv - 80 mm Oksasilppuri - polttomoottori - 6,5 hv - 80 mm Silppua puutarhasi puiden ja pensaiden oksat hillvertin oksasilppurilla Haluatko muokata pensaita, pensasaitoja tai puita? Mutta mihin hakkeet ja silput? Hillvert tarjoaa sinulle optimaalisen ratkaisun oksasilppuri HT-HECTOR 212T :n avulla ja vähentää puutarhajätteen määrää 70 - 80%. Tuloksena saatava kate on ihanteellinen kompostoimiseen tai kurpitsa- tai kesäkurpitsapenkkien peittämiseen. Hillvert-puutarhatyökalut vakuuttavat kestävyydellään, ergonomisuudellaan ja vahvalla suorituskyvyllään. tehokas - 6,5 hv moottori 3 600 r/m:n nopeudella silppuaa oksat, joiden halkaisija on enintään 80 mm joustava - poistosuppiloa voidaan säätää 90°, suuri täyttösuppilo mahdollistaa vaivattoman syötön säästävä - 6,5 hv:n moottori vaatii korkeintaan 1,6 l/h kestävä - 5,5 l bensiinisäiliö ja 0,6 l öljysäiliö mahdollistavat keskeytymättömän työn yli 2 tunnin ajan liikkuva ja vakaa - kaksi suurta puhallettavaa pyörää, vetokoukku ja vankka teräsrunko (1)
      Hillvert Oksasilppuri - polttomoottori - 6,5 hv - 80 mm
      • 04250928691835
      1
    • Black & Decker Sähkökäyttöinen puutarhasilppuri 2800W Black & Decker BEGAS5800-QS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208586196.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246292099.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246292108.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246292103.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246292104.jpg?ts=1
      Black & Decker Black & Decker Sähkökäyttöinen puutarhasilppuri 2800W Black & Decker BEGAS5800-QS Sähkökäyttöinen puutarhasilppuri 2800W Black & Decker BEGAS5800-QS Sähkökäyttöinen puutarhasilppuri 2800W Black & Decker BEGAS5800-QS (1)
      Black & Decker Sähkökäyttöinen puutarhasilppuri 2800W Black & Decker BEGAS5800-QS
      • 05035048706824
      • BEGAS5800-QS
      1
    • min
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1239.95
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 1349.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 1349.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 1349.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 1349.90
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 1349.90
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 1099.95
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 1099.95
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 1099.95
    • info@vertaa.fi