x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Calvin Klein Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Calvin klein Olkalaukut Calvin Klein Jeans CK MUST PSP20 CAMERABAG NY
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148008118.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147570452.jpg
      Calvin klein Calvin klein Olkalaukut Calvin Klein Jeans CK MUST PSP20 CAMERABAG NY Olkalaukut Calvin Klein Jeans CK MUST PSP20 CAMERABAG NY Olkalaukut Calvin Klein Jeans CK MUST PSP20 CAMERABAG NY Olkalaukut Calvin Klein Jeans CK MUST PSP20 CAMERABAG NY Beige Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Calvin klein Olkalaukut Calvin Klein Jeans CK MUST PSP20 CAMERABAG NY
      • 08719852132761
      2
      79.00 EUR
    • Calvin Klein CK Must Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148058231.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148612242.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148563777.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein CK Must Olkalaukku musta CK Must Olkalaukku musta CK Must Olkalaukku musta CK Must Olkalaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin Klein CK Must Olkalaukku musta
      • 08719852132532
      • CAK1034001000001
      2
      70.95 EUR
    • Calvin klein Olkalaukut Calvin Klein Jeans RE LOCK TOP HANDLE SATCHEL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145832355.jpg
      Calvin klein Calvin klein Olkalaukut Calvin Klein Jeans RE LOCK TOP HANDLE SATCHEL Olkalaukut Calvin Klein Jeans RE LOCK TOP HANDLE SATCHEL Olkalaukut Calvin Klein Jeans RE LOCK TOP HANDLE SATCHEL Re-Lock Käsilaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin klein Olkalaukut Calvin Klein Jeans RE LOCK TOP HANDLE SATCHEL
      • 08719851711035
      2
      deal
      131.20 EUR
    • Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans SLIVER MINI REPORTER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147558320.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140490007.jpg
      Calvin klein Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans SLIVER MINI REPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans SLIVER MINI REPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans SLIVER MINI REPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans SLIVER MINI REPORTER Black Saatavana miesten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Pikkulaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans SLIVER MINI REPORTER
      • 08719851514186
      1
      81.99 EUR
    • Calvin Klein Mellow Pussilaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146483588.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Mellow Pussilaukku musta Mellow Pussilaukku musta Mellow Pussilaukku musta Mellow Pussilaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin Klein Mellow Pussilaukku musta
      • 08719851709797
      • CAK0954001000001
      1
      deal
      100.75 EUR
    • Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans BLITHE REPORTER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146489727.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111845662.jpg
      Calvin klein Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans BLITHE REPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans BLITHE REPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans BLITHE REPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans BLITHE REPORTER Black Saatavana miesten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Pikkulaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans BLITHE REPORTER
      • 08719114257829
      1
      deal
      65.59 EUR
    • Calvin Klein CK Must Olkalaukku oliivinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148152741.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147570465.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein CK Must Olkalaukku oliivinvihreä CK Must Olkalaukku oliivinvihreä CK Must Olkalaukku oliivinvihreä CK Must Olkalaukku nahkajäljitelmä oliivinvihreä (1)
      Calvin Klein CK Must Olkalaukku oliivinvihreä
      • 08719852094373
      • CAK1016002000001
      1
      deal
      55.85 EUR
    • Calvin Klein Enfold Ostoskassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145853086.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Enfold Ostoskassi musta Enfold Ostoskassi musta Enfold Ostoskassi musta Enfold Ostoskassi nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin Klein Enfold Ostoskassi musta
      • 08719851709377
      1
      139.00 EUR
    • Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CKJ MONOGRAM NYLON MICRO FP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147864532.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147903445.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148008213.jpg
      Calvin klein Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CKJ MONOGRAM NYLON MICRO FP Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CKJ MONOGRAM NYLON MICRO FP Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CKJ MONOGRAM NYLON MICRO FP Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CKJ MONOGRAM NYLON MICRO FP Blue Saatavana miesten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Pikkulaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CKJ MONOGRAM NYLON MICRO FP
      • 08719852117607
      • CAL1914002000001
      1
      50.99 EUR
    • Calvin Klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans ESSENTIAL 1 G IPAD MINI REPORTER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125593653.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147943425.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans ESSENTIAL 1 G IPAD MINI REPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans ESSENTIAL 1 G IPAD MINI REPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans ESSENTIAL 1 G IPAD MINI REPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans ESSENTIAL 1 G IPAD MINI REPORTER Black Saatavana miesten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Pikkulaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Calvin Klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans ESSENTIAL 1 G IPAD MINI REPORTER
      • 08719115340360
      • CAK0529001000001
      1
      deal
      65.59 EUR
    • Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CK UP MINIREPORTER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146303500.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145963439.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144520149.jpg
      Calvin klein Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CK UP MINIREPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CK UP MINIREPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CK UP MINIREPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CK UP MINIREPORTER Black Saatavana miesten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Pikkulaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CK UP MINIREPORTER
      • 08719851720785
      1
      71.99 EUR
    • Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CK DIRECT FLAT CROSSOVER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147558487.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145962722.jpg
      Calvin klein Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CK DIRECT FLAT CROSSOVER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CK DIRECT FLAT CROSSOVER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CK DIRECT FLAT CROSSOVER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CK DIRECT FLAT CROSSOVER Black Saatavana miesten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Pikkulaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CK DIRECT FLAT CROSSOVER
      • 08719851511468
      1
      deal
      57.59 EUR
    • Calvin Klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans SHAPED CVRTBL MINI REPORTER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147864474.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148008222.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans SHAPED CVRTBL MINI REPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans SHAPED CVRTBL MINI REPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans SHAPED CVRTBL MINI REPORTER Pikkulaukut Calvin Klein Jeans SHAPED CVRTBL MINI REPORTER Black Saatavana miesten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Pikkulaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Calvin Klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans SHAPED CVRTBL MINI REPORTER
      • 08719852103624
      • CAK1001001000001
      1
      91.99 EUR
    • Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CKJ MONOGRAM NYLON MICRO FP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147864323.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147895449.jpg
      Calvin klein Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CKJ MONOGRAM NYLON MICRO FP Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CKJ MONOGRAM NYLON MICRO FP Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CKJ MONOGRAM NYLON MICRO FP Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CKJ MONOGRAM NYLON MICRO FP Black Saatavana miesten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Pikkulaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Calvin klein Pikkulaukut Calvin Klein Jeans CKJ MONOGRAM NYLON MICRO FP
      • 08719852121246
      • CAL1914001000001
      1
      50.99 EUR
    • Calvin Klein CK Must Ostoskassi nude
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145853115.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein CK Must Ostoskassi nude CK Must Ostoskassi nude CK Must Ostoskassi nude CK Must Ostoskassi nahkajäljitelmä nude (1)
      Calvin Klein CK Must Ostoskassi nude
      • 08719851719215
      1
      deal
      119.90 EUR
    • Calvin Klein Dressed Up Olkalaukku nude
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145961443.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144542848.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143739473.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Dressed Up Olkalaukku nude Dressed Up Olkalaukku nude Dressed Up Olkalaukku nude Dressed Up Olkalaukku nahkajäljitelmä nude (1)
      Calvin Klein Dressed Up Olkalaukku nude
      • 08719851475135
      1
      129.00 EUR
    • Calvin Klein Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148151932.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Olkalaukku musta Olkalaukku musta Olkalaukku musta Olkalaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin Klein Olkalaukku musta
      • 08719852094779
      • CAK1041002000001
      1
      79.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aimee (aimee)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Arthur Aston (arthur_aston)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Barbara rihl (barbara_rihl)
      • Barts (barts)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Chabrand (chabrand)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Christian lacroix (christian_lacroix)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • Clarks (clarks)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Columbia (columbia)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ikks (ikks)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katana (katana)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOUIZ & LOU (louiz_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Loxwood (loxwood)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Mi pac (mi_pac)
      • Mirage (mirage)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • moony mood (moony_mood)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nanucci (nanucci)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Only (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsonite (samsonite)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wylson (wylson)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Trust Handbags (trust_handbags)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Flap closure (flap_closure)
      • Klipsi (klipsi)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Handbag (handbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7.1 cm (syvyys_cm_7.1)
      • 7.1 cm - 10 cm (syvyys_cm_7.1_10)
      • 10 cm - 16 cm (syvyys_cm_10_16)
      • ≥ 16 cm (syvyys_cm_16)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 25 cm (leveys_25)
      • 25 cm - 36 cm (leveys_25_36)
      • 36 cm - 40 cm (leveys_36_40)
      • ≥ 40 cm (leveys_40)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 360 g (paino_g_5_360)
      • 360 g - 610 g (paino_g_360_610)
      • ≥ 610 g (paino_g_610)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 23 cm (pituus_cm_23)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_23_32)
      • 32 cm - 40 cm (pituus_cm_32_40)
      • ≥ 40 cm (pituus_cm_40)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 22 cm (korkeus_22)
      • 22 cm - 27 cm (korkeus_22_27)
      • 27 cm - 34 cm (korkeus_27_34)
      • ≥ 34 cm (korkeus_34)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi