x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Calvin Klein Jeans Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Calvin Klein Jeans Monogram Soft 18 Crossbody Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255315707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247996784.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Monogram Soft 18 Crossbody Musta Mies Monogram Soft 18 Crossbody Musta Mies Monogram Soft 18 Crossbody Musta Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Monogram Soft 18 Crossbody Musta Mies
      • 08719856985967
      1
      52.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Oranssi Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266838338.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Oranssi Mies Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Oranssi Mies Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Oranssi Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Oranssi Mies
      • 08720107700543
      1
      71.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Sininen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266842354.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Sininen Mies Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Sininen Mies Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Sininen Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Sininen Mies
      • 08720107701069
      1
      71.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Urban Explorer Crossbody Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243591441.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234470101.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Urban Explorer Crossbody Musta Mies Urban Explorer Crossbody Musta Mies Urban Explorer Crossbody Musta Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Urban Explorer Crossbody Musta Mies
      • 08719856722203
      1
      64.98 EUR
    • Calvin Klein Jeans Urban Explorer Small Pocuh Crossbody Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234470088.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Urban Explorer Small Pocuh Crossbody Musta Mies Urban Explorer Small Pocuh Crossbody Musta Mies Urban Explorer Small Pocuh Crossbody Musta Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Urban Explorer Small Pocuh Crossbody Musta Mies
      • 08719856724344
      1
      52.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266236104.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266834453.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Musta Mies Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Musta Mies Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Musta Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Musta Mies
      • 08720107701502
      1
      71.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Chain Crossbody Valkoinen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266842890.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Chain Crossbody Valkoinen Mies Sculpted Camera Bag18 Chain Crossbody Valkoinen Mies Sculpted Camera Bag18 Chain Crossbody Valkoinen Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Chain Crossbody Valkoinen Mies
      • 08720107622708
      1
      89.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Ostoskassi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255315705.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247995120.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262896960.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Ostoskassi Ostoskassi Ostoskassi (1)
      Calvin Klein Jeans Ostoskassi
      • 08719856983888
      1
      83.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Minimal Monogram20 Camera Bag Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/267259744.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Minimal Monogram20 Camera Bag Musta Mies Minimal Monogram20 Camera Bag Musta Mies Minimal Monogram20 Camera Bag Musta Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Minimal Monogram20 Camera Bag Musta Mies
      • 08719856716516
      1
      64.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Beige Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266842540.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Beige Mies Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Beige Mies Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Beige Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Beige Mies
      • 08720107701526
      1
      71.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Sport Essentials 18 Crossbody Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266836819.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Sport Essentials 18 Crossbody Musta Mies Sport Essentials 18 Crossbody Musta Mies Sport Essentials 18 Crossbody Musta Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Sport Essentials 18 Crossbody Musta Mies
      • 08720107621169
      1
      56.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Keltainen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266843382.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Keltainen Mies Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Keltainen Mies Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Keltainen Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Mono Crossbody Keltainen Mies
      • 08720107701038
      1
      71.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Olkalaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247552693.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234470116.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Olkalaukku Olkalaukku Olkalaukku (1)
      Calvin Klein Jeans Olkalaukku
      • 08719856725563
      1
      58.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Ultralight Ew Dbl20 Camera Bag Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247086225.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236599821.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236599820.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262384734.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Ultralight Ew Dbl20 Camera Bag Musta Mies Ultralight Ew Dbl20 Camera Bag Musta Mies Ultralight Ew Dbl20 Camera Bag Musta Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Ultralight Ew Dbl20 Camera Bag Musta Mies
      • 08719856718930
      1
      64.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Chain Crossbody Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266840919.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Chain Crossbody Musta Mies Sculpted Camera Bag18 Chain Crossbody Musta Mies Sculpted Camera Bag18 Chain Crossbody Musta Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Chain Crossbody Musta Mies
      • 08720107639423
      1
      89.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Twill Crossbody Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252407126.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247996803.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Twill Crossbody Musta Mies Sculpted Camera Bag18 Twill Crossbody Musta Mies Sculpted Camera Bag18 Twill Crossbody Musta Mies (1)
      Calvin Klein Jeans Sculpted Camera Bag18 Twill Crossbody Musta Mies
      • 08719856987992
      1
      59.48 EUR
    • Calvin Klein Jeans Olkalaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255127081.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247995013.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Olkalaukku Olkalaukku Olkalaukku (1)
      Calvin Klein Jeans Olkalaukku
      • 08719856985431
      1
      38.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Converse (converse)
      • Furla (furla)
      • ABOUT YOU (about_you)
      • Abro (abro)
      • Adax (adax)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Athlecia (athlecia)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bach (bach)
      • Barts (barts)
      • Basil (basil)
      • Beck Söndergaard (beck_so_ndergaard)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benlee (benlee)
      • Billabong (billabong)
      • Blauer (blauer)
      • Bogner (bogner)
      • Brandit (brandit)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burley (burley)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Ceannis (ceannis)
      • Cerdá (cerda_)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Dark (dark)
      • Day (day)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Decadent (decadent)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers (dockers)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Etnies (etnies)
      • Evoc (evoc)
      • Fastrider (fastrider)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • Gabor (gabor)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Gyttorp (gyttorp)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jazwares (jazwares)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Jump (jump)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Krafwin (krafwin)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lois (lois)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Markberg (markberg)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Munich (munich)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New Looxs (new_looxs)
      • Nici (nici)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Núnoo (nu_noo)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Olympus (olympus)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Phoenix (phoenix)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sense of Youty (sense_of_youty)
      • Silca (silca)
      • SKECHERS (skechers)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Sony (sony)
      • Spidi (spidi)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Techsolz (techsolz)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unlimit (unlimit)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Wouf (wouf)
      • XD Design (xd_design)
      • XLAB (xlab)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zwei (zwei)
    • Hinta (price):
      • < 85 € (budget)
      • 85 € - 130 € (price_2)
      • 130 € - 200 € (price_3)
      • ≥ 200 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lampaannahka (lampaannahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyetyleeni (polyetyleeni)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 55 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 55 cm (pituus_cm_4)
    • Width (leveys):
      • < 20 cm (leveys_1)
      • 20 cm - 26 cm (leveys_2)
      • 26 cm - 36 cm (leveys_3)
      • ≥ 36 cm (leveys_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7 cm (syvyys_cm_1)
      • 7 cm - 10 cm (syvyys_cm_2)
      • 10 cm - 15 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 15 cm (syvyys_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 20 cm (korkeus_1)
      • 20 cm - 24 cm (korkeus_2)
      • 24 cm - 30 cm (korkeus_3)
      • ≥ 30 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 80 g (paino_g_1)
      • 80 g - 190 g (paino_g_2)
      • 190 g - 310 g (paino_g_3)
      • ≥ 310 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi