x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Carhartt WIP Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Carhartt WIP Essentials Small Bag black Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144437106.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144116566.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/89727541.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145846530.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111996562.jpg
      Carhartt WIP Carhartt WIP Essentials Small Bag black Koko Uni Essentials Small Bag black Koko Uni Essentials Small Bag black Koko Uni FeaturesEssentials Bag, Small (6 Minimum)17 x 16.5 x 6 cm / 6.7 x 6.5 x 2.4 inch 1.7 liter water repellent fabric lined two main pockets with two-way zip closure front flap pocket with velcro closure front pocket with zip closure adjustable shoulder strap square label (1)
      Carhartt WIP Essentials Small Bag black Koko Uni
      • 04058459031430
      • CRH0242002000001
      2
      44.85 EUR
    • Carhartt WIP Essentials Small Bag cypress Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144437537.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146899149.jpg
      Carhartt WIP Carhartt WIP Essentials Small Bag cypress Koko Uni Essentials Small Bag cypress Koko Uni Essentials Small Bag cypress Koko Uni The perfect home for all your essentials - Carhartt WIPFeaturesBag by Carhartt WIPPolyester Duck CanvasLinedTwo main pockets with two-way zip closureFront flap pocket with velcro closureFront pocket with zip closureAdjustable shoulder strapSquare label (1)
      Carhartt WIP Essentials Small Bag cypress Koko Uni
      • 04050992059704
      • CRH0242001000001
      1
      44.85 EUR
    • Carhartt WIP Essentials Small Bag hamilton brown Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144437118.jpg
      Carhartt WIP Carhartt WIP Essentials Small Bag hamilton brown Koko Uni Essentials Small Bag hamilton brown Koko Uni Essentials Small Bag hamilton brown Koko Uni FeaturesEssentials Bag, Small (6 Minimum)17 x 16.5 x 6 cm / 6.7 x 6.5 x 2.4 inch 1.7 liter water repellent fabric lined two main pockets with two-way zip closure front flap pocket with velcro closure front pocket with zip closure adjustable shoulder strap square label (1)
      Carhartt WIP Essentials Small Bag hamilton brown Koko Uni
      • 04058459031447
      • CRH0242003000001
      1
      44.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aimee (aimee)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Arthur Aston (arthur_aston)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Barbara rihl (barbara_rihl)
      • Barts (barts)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Chabrand (chabrand)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Christian lacroix (christian_lacroix)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • Clarks (clarks)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Columbia (columbia)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ikks (ikks)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katana (katana)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOUIZ & LOU (louiz_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Loxwood (loxwood)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Mi pac (mi_pac)
      • Mirage (mirage)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • moony mood (moony_mood)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nanucci (nanucci)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Only (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsonite (samsonite)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Under Armour (under_armour)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wylson (wylson)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Trust Backpacks (trust_backpacks)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Flap closure (flap_closure)
      • Klipsi (klipsi)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Handbag (handbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7.3 cm (syvyys_cm_7.3)
      • 7.3 cm - 10 cm (syvyys_cm_7.3_10)
      • 10 cm - 16 cm (syvyys_cm_10_16)
      • ≥ 16 cm (syvyys_cm_16)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 25 cm (leveys_25)
      • 25 cm - 36 cm (leveys_25_36)
      • 36 cm - 40 cm (leveys_36_40)
      • ≥ 40 cm (leveys_40)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 340 g (paino_g_5_340)
      • 340 g - 605 g (paino_g_340_610)
      • ≥ 605 g (paino_g_610)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 23 cm (pituus_cm_23)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_23_32)
      • 32 cm - 40 cm (pituus_cm_32_40)
      • ≥ 40 cm (pituus_cm_40)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 21 cm (korkeus_21)
      • 21 cm - 27 cm (korkeus_21_27)
      • 27 cm - 33 cm (korkeus_27_33)
      • ≥ 33 cm (korkeus_33)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi