x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Case Logic Advantage Laptop Clamshell Bag 15.6" Black 16"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146619003.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158406820.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158406818.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158406819.jpg
      Case Logic Case Logic Advantage Laptop Clamshell Bag 15.6" Black 16" Advantage Laptop Clamshell Bag 15.6" Black 16" Advantage Laptop Clamshell Bag 15.6" Black 16" Case Logic Advantage Laptop Clamshell Bag 15.6 Black 16 (1)
      Case Logic Advantage Laptop Clamshell Bag 15.6" Black 16"
      • 00085854244688
      • ADVB-116 BLACK
      • 3203990
      • 6822088
      • 0085854244688
      2
      31.94 EUR
    • Case Logic ERA Attaché 15.6"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133212931.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140587809.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140587810.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140587811.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158270289.jpg
      Case Logic Case Logic ERA Attaché 15.6" ERA Attaché 15.6" ERA Attaché 15.6" Case Logic ERA Attaché 15.6 (1)
      Case Logic ERA Attaché 15.6"
      • 00085854241847
      • 3203695
      • 4932381
      • ERAA-116 OBSIDIAN
      • ERAA-116
      2
      32.94 EUR
    • Case Logic ERA Covertible 15.6tuumaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133212924.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140587793.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140587797.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140587790.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140587796.jpg
      Case Logic Case Logic ERA Covertible 15.6tuumaa ERA Covertible 15.6tuumaa ERA Covertible 15.6tuumaa Case Logic ERA Covertible 15.6tuumaa (1)
      Case Logic ERA Covertible 15.6tuumaa
      • 00085854241878
      • ERACV-116 OBSIDIAN
      • ERACV-116
      • 4932385
      • 3203698
      2
      45.94 EUR
    • Case Logic Advantage Laptop Attaché 11.6" Dark Blue 12"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158149199.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158149200.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146619002.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158149198.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158388679.jpg
      Case Logic Case Logic Advantage Laptop Attaché 11.6" Dark Blue 12" Advantage Laptop Attaché 11.6" Dark Blue 12" Advantage Laptop Attaché 11.6" Dark Blue 12" Case Logic Advantage Laptop Attaché 11.6 Dark Blue 12 (1)
      Case Logic Advantage Laptop Attaché 11.6" Dark Blue 12"
      • 00085854244633
      • 6822075
      • ADVA-111 DARK BLUE
      • 0085854244633
      • 3203985
      2
      26.94 EUR
    • Case Logic Advantage Laptop Attaché 14" Dark Blue 14.1"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146619001.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158296611.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158296610.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158296607.jpg
      Case Logic Case Logic Advantage Laptop Attaché 14" Dark Blue 14.1" Advantage Laptop Attaché 14" Dark Blue 14.1" Advantage Laptop Attaché 14" Dark Blue 14.1" Case Logic Advantage Laptop Attaché 14 Dark Blue 14.1 (1)
      Case Logic Advantage Laptop Attaché 14" Dark Blue 14.1"
      • 00085854244657
      • ADVA-114 DARK BLUE
      • 6822079
      • 0085854244657
      2
      26.94 EUR
    • Case Logic Advantage Laptop Attaché 14" Black 14.1"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742037.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158560247.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158296645.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156415489.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158296649.jpg
      Case Logic Case Logic Advantage Laptop Attaché 14" Black 14.1" Advantage Laptop Attaché 14" Black 14.1" Advantage Laptop Attaché 14" Black 14.1" Case Logic Advantage Laptop Attaché 14 Black 14.1 (1)
      Case Logic Advantage Laptop Attaché 14" Black 14.1"
      • 00085854244640
      • 6822077
      • 3203986
      • 0085854244640
      • ADVA-114 BLACK
      2
      28.94 EUR
    • Case Logic Advantage Laptop Attaché 15.6" Dark Blue 16"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146619004.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158296613.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158406833.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158406838.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155874739.jpg
      Case Logic Case Logic Advantage Laptop Attaché 15.6" Dark Blue 16" Advantage Laptop Attaché 15.6" Dark Blue 16" Advantage Laptop Attaché 15.6" Dark Blue 16" Case Logic Advantage Laptop Attaché 15.6 Dark Blue 16 (1)
      Case Logic Advantage Laptop Attaché 15.6" Dark Blue 16"
      • 00085854244671
      • 0085854244671
      • ADVA-116 DARK BLUE
      • 3203989
      • 6822083
      2
      30.94 EUR
    • Case Logic Advantage Laptop Attaché 11.6" Black 12"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146619005.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158406868.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158403742.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158294103.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158296466.jpg
      Case Logic Case Logic Advantage Laptop Attaché 11.6" Black 12" Advantage Laptop Attaché 11.6" Black 12" Advantage Laptop Attaché 11.6" Black 12" Case Logic Advantage Laptop Attaché 11.6 Black 12 (1)
      Case Logic Advantage Laptop Attaché 11.6" Black 12"
      • 00085854244626
      • 6822073
      • 0085854244626
      • ADVA-111 BLACK
      • 3203984
      2
      26.94 EUR
    • Case Logic ERA Laptop Bag 15.6"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133212932.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140587802.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140587804.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140587803.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158382966.jpg
      Case Logic Case Logic ERA Laptop Bag 15.6" ERA Laptop Bag 15.6" ERA Laptop Bag 15.6" Case Logic ERA Laptop Bag 15.6 (1)
      Case Logic ERA Laptop Bag 15.6"
      • 00085854241854
      • 3203696
      • ERALB-116
      • ERALB-116 OBSIDIAN
      • 4932387
      2
      35.94 EUR
    • Case Logic Laptop Case 15.6tuumaa Polyesteri Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116202828.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158342564.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158342562.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158342561.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140573407.jpg
      Case Logic Case Logic Laptop Case 15.6tuumaa Polyesteri Musta Laptop Case 15.6tuumaa Polyesteri Musta Laptop Case 15.6tuumaa Polyesteri Musta Tyylikäs tietokonelaukku, joka vastaa ammattitason tarpeita (1)
      Case Logic Laptop Case 15.6tuumaa Polyesteri Musta
      • 00085854224109
      • VNCI215
      • VNCi-215
      • VNCI-215BLACK
      • 288847
      2
      33.35 EUR
    • Case Logic Notion Slim 14
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151799272.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158431974.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158431973.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158431976.jpg
      Case Logic Case Logic Notion Slim 14 Notion Slim 14 Notion Slim 14 Case Logic Notion slim 14 (1)
      Case Logic Notion Slim 14
      • 00085854246781
      • 3204196
      • NOTIA-114 BLACK
      • 6620955
      1
      50.01 EUR
    • Case Logic Notion Slim 15.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158422264.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158432009.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150211051.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158432012.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158432013.jpg
      Case Logic Case Logic Notion Slim 15.6 Notion Slim 15.6 Notion Slim 15.6 Case Logic Notion slim 15.6 (1)
      Case Logic Notion Slim 15.6
      • 00085854246804
      • NOTIA-116 BLACK
      • 3204198
      • 6620957
      1
      62.41 EUR
    • Case Logic Advantage Laptop Attaché 15.6" Black 16"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141745579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161496555.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161484816.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161484813.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161484815.jpg
      Case Logic Case Logic Advantage Laptop Attaché 15.6" Black 16" Advantage Laptop Attaché 15.6" Black 16" Advantage Laptop Attaché 15.6" Black 16" Case Logic Advantage Laptop Attaché 15.6 Black 16 (1)
      Case Logic Advantage Laptop Attaché 15.6" Black 16"
      • 00085854244664
      • 3203988
      • ADVA-116 BLACK
      • 0085854244664
      • 6822081
      1
      42.57 EUR
    • Case Logic Advantage Laptop Clamshell Bag 17.3" Black 17.3"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146619006.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153859777.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161088211.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161088213.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161088216.jpg
      Case Logic Case Logic Advantage Laptop Clamshell Bag 17.3" Black 17.3" Advantage Laptop Clamshell Bag 17.3" Black 17.3" Advantage Laptop Clamshell Bag 17.3" Black 17.3" Case Logic Advantage Laptop Clamshell Bag 17.3 Black 17.3 (1)
      Case Logic Advantage Laptop Clamshell Bag 17.3" Black 17.3"
      • 00085854244695
      • 3203991
      • ADVB-117 BLACK
      • 0085854244695
      • 6822091
      1
      52.49 EUR
    • Case Logic ERA Attaché 14"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133147744.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158275073.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106915248.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158275076.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158275080.jpg
      Case Logic Case Logic ERA Attaché 14" ERA Attaché 14" ERA Attaché 14" (1)
      Case Logic ERA Attaché 14"
      • 00085854241830
      • ERAA-114 OBSIDIAN
      • ERAA-114
      • 3203694
      • 4932379
      1
      27.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Metalli (metalli)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (erittain_edulliset)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Aldo (aldo)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bergans (bergans)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Cullmann (cullmann)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elite (elite)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Evoc (evoc)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mae & Ivy (mae_ivy)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Moleskine (moleskine)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Object (object)
      • Ogio (ogio)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Seafolly (seafolly)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Silca (silca)
      • Sober (sober)
      • Sonic (sonic)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Svea (svea)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Valentino (valentino)
      • Vango (vango)
      • Vanzetti (vanzetti)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Wood wood (wood_wood)
    • Mallin nimi (group):
      • Iittala Meno (iittala_meno)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
      • Trust Reput (trust_reput)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Flap closure (flap_closure)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 5 cm (syvyys_cm_1)
      • 5 cm - 9 cm (syvyys_cm_2)
      • 9 cm - 15 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 15 cm (syvyys_cm_4)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 20 cm (leveys_1)
      • 20 cm - 30 cm (leveys_2)
      • 30 cm - 40 cm (leveys_3)
      • ≥ 40 cm (leveys_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_1)
      • 5 g - 335 g (paino_g_2)
      • 335 g - 680 g (paino_g_3)
      • ≥ 680 g (paino_g_4)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 10 cm (pituus_cm_1)
      • 10 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 35 cm (pituus_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 16 cm (korkeus_1)
      • 16 cm - 26 cm (korkeus_2)
      • 26 cm - 33 cm (korkeus_3)
      • ≥ 33 cm (korkeus_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi