x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    dbramante1928 Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • dbramante1928 - Marselisborg - 14" Messenger bag - Hunter Dark N.E.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248289274.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090193.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090198.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090202.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257040724.jpg?ts=1
      dbramante1928 dbramante1928 - Marselisborg - 14" Messenger bag - Hunter Dark N.E. - Marselisborg - 14" Messenger bag - Hunter Dark N.E. - Marselisborg - 14" Messenger bag - Hunter Dark N.E. Kannettavan tietokoneen kantolaukku, 2nd generation, 14", hunter dark (1)
      dbramante1928 - Marselisborg - 14" Messenger bag - Hunter Dark N.E.
      • 05711428014917
      • BG14HD001491
      5
      106.90 EUR
    • dbramante1928 13'' Laptop Bag Silkeborg (2nd gen), Golden Tan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090991.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250091725.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250091727.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250091726.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250091724.jpg?ts=1
      dbramante1928 dbramante1928 13'' Laptop Bag Silkeborg (2nd gen), Golden Tan 13'' Laptop Bag Silkeborg (2nd gen), Golden Tan 13'' Laptop Bag Silkeborg (2nd gen), Golden Tan This golden tan Silkeborg leather sleeve, from dbramante1928, with simple, modern lines and classic design features two rounded leather handles and zip closure, the interior is padded to support a PC or MacBook Air 13. (2)
      dbramante1928 13'' Laptop Bag Silkeborg (2nd gen), Golden Tan
      • 05711428015020
      • BG13GT001502
      3
      74.19 EUR
    • dbramante1928 Marselisborg 14" Gen 2 -kannettavan tietokoneen olkalaukku, ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248289265.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090242.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090238.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090246.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257040162.jpg?ts=1
      dbramante1928 dbramante1928 Marselisborg 14" Gen 2 -kannettavan tietokoneen olkalaukku, ruskea Marselisborg 14" Gen 2 -kannettavan tietokoneen olkalaukku, ruskea Marselisborg 14" Gen 2 -kannettavan tietokoneen olkalaukku, ruskea Marselisborg on tyylikäs ja käytännöllinen olkalaukku yksinkertaisella ja klassisella muotoilulla.Laukku on valmistettu käsin kestävästi tuotetusta täysnahasta, ja siinä on tilava päälokero, joka on jaettu kahteen osaan. Toinen osista sopii täydellisesti maks. 14" Macbookille tai PC:lle, kun taas toisessa osassa on sisäisiä lisätaskuja tavaroiden järjestämiseen. Ulkopuolella etu-ja takataskut tarvikkeille ja muille pienille tavaroille.Suljetaan läpällä, jossa magneettisuljin. Säädettävä ja mukava olkahihna.OminaisuudetPäivitetty versio Marselisborg -olkalaukusta, jossa parannettu erityisesti tuntumaaValmistettu käsin kestävästä ja kestävästi tuotetusta täysjyvänahasta Tilava päälokero jaettu kahteen osaan sekä takataskuSisäinen lokerojärjestäjäPehmustettu lokero kannettavalle maks. 14" kannettavalle tietokoneelleSäädettävä olkahihnaValmistettu dbramante1928:n 100 % CO2-neutraalissa tehtaassaLaukun ulkomitat: K 25,0 x L 36,0 x S 9,0 cmSIsätilan mitat: K 24,0 x L 34,0 x S 2,5 cmPaino: 1, (1)
      dbramante1928 Marselisborg 14" Gen 2 -kannettavan tietokoneen olkalaukku, ruskea
      • 05711428014900
      • BG14GT001490
      4
      113.25 EUR
    • dbramante1928 Amalienborg 15" Gen 2 -tietokonelaukku, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250087727.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090099.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090093.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252926946.jpg?ts=1
      dbramante1928 dbramante1928 Amalienborg 15" Gen 2 -tietokonelaukku, musta Amalienborg 15" Gen 2 -tietokonelaukku, musta Amalienborg 15" Gen 2 -tietokonelaukku, musta If you appreciate a simple yet functional design, Amalienborg is the perfect laptop bag for you. The bag is made from sustainably sourced full-grain leather and has a spacious main compartment with additional internal pockets for easy organization of your things. (1)
      dbramante1928 Amalienborg 15" Gen 2 -tietokonelaukku, musta
      • 05711428014894
      • BG15GTBL1489
      4
      95.89 EUR
    • dbramante1928 13'' Laptop Bag Silkeborg (2nd gen), Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250087834.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090066.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090083.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090071.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090078.jpg?ts=1
      dbramante1928 dbramante1928 13'' Laptop Bag Silkeborg (2nd gen), Black 13'' Laptop Bag Silkeborg (2nd gen), Black 13'' Laptop Bag Silkeborg (2nd gen), Black This golden tan Silkeborg leather sleeve, from dbramante1928, with simple, modern lines and classic design features two rounded leather handles and zip closure, the interior is padded to support a PC or MacBook Air 13. (1)
      dbramante1928 13'' Laptop Bag Silkeborg (2nd gen), Black
      • 05711428015037
      • BG13GTBL1503
      4
      74.19 EUR
    • dbramante1928 Amalienborg 15" Gen 2 -tietokonelaukku, ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250091571.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250091733.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250091734.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250091735.jpg?ts=1
      dbramante1928 dbramante1928 Amalienborg 15" Gen 2 -tietokonelaukku, ruskea Amalienborg 15" Gen 2 -tietokonelaukku, ruskea Amalienborg 15" Gen 2 -tietokonelaukku, ruskea Kannettavan tietokoneen kantolaukku, 2nd generation, 15", kellanruskea (1)
      dbramante1928 Amalienborg 15" Gen 2 -tietokonelaukku, ruskea
      • 05711428014887
      • BG15GT001488
      2
      96.49 EUR
    • dbramante1928 dbramante Rosenborg 16" kannettavan laukku (keltaruskea)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208191503.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166658544.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155348063.jpg?ts=1
      dbramante1928 dbramante1928 dbramante Rosenborg 16" kannettavan laukku (keltaruskea) dbramante Rosenborg 16" kannettavan laukku (keltaruskea) dbramante Rosenborg 16" kannettavan laukku (keltaruskea) Enintään 16 kannettaville soveltuva dbramante Rosenborg -laukku on tyylikäs valinta kannettavan tai Macbookin turvalliseen kuljettamiseen. Pintanahan ansiosta kannettavan laukku on erittäin kestävä. (1)
      dbramante1928 dbramante Rosenborg 16" kannettavan laukku (keltaruskea)
      • 05711428010575
      • 6805027
      • BG16GT001057
      • 236999
      1
      202.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Adax (adax)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altura (altura)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Athlecia (athlecia)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bach (bach)
      • Barts (barts)
      • Basil (basil)
      • Beck Söndergaard (beck_so_ndergaard)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benlee (benlee)
      • Billabong (billabong)
      • Bogner (bogner)
      • Brandit (brandit)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burley (burley)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Ceannis (ceannis)
      • Cerdá (cerda_)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Dark (dark)
      • Day (day)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decadent (decadent)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Etnies (etnies)
      • Evoc (evoc)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • Gabor (gabor)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Gyttorp (gyttorp)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hurley (hurley)
      • HVISK (hvisk)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jazwares (jazwares)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Jump (jump)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Krafwin (krafwin)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Markberg (markberg)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Munich (munich)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Era (new_era)
      • New Looxs (new_looxs)
      • Nici (nici)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Núnoo (nu_noo)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Olympus (olympus)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Phoenix (phoenix)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sense of Youty (sense_of_youty)
      • Silca (silca)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Sony (sony)
      • Spidi (spidi)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Techsolz (techsolz)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Umbro (umbro)
      • Unlimit (unlimit)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Wouf (wouf)
      • XD Design (xd_design)
      • XLAB (xlab)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zwei (zwei)
    • Hinta (price):
      • < 85 € (budget)
      • 85 € - 125 € (price_2)
      • 125 € - 200 € (price_3)
      • ≥ 200 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Huopa (huopa)
      • Juutti (juutti)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keinoturkis (keinoturkis)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lampaannahka (lampaannahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyetyleeni (polyetyleeni)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 90 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 90 cm (pituus_cm_4)
    • Width (leveys):
      • < 21 cm (leveys_1)
      • 21 cm - 27 cm (leveys_2)
      • 27 cm - 36 cm (leveys_3)
      • ≥ 36 cm (leveys_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7 cm (syvyys_cm_1)
      • 7 cm - 10 cm (syvyys_cm_2)
      • 10 cm - 15 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 15 cm (syvyys_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 20 cm (korkeus_1)
      • 20 cm - 24 cm (korkeus_2)
      • 24 cm - 30 cm (korkeus_3)
      • ≥ 30 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 80 g (paino_g_1)
      • 80 g - 190 g (paino_g_2)
      • 190 g - 305 g (paino_g_3)
      • ≥ 305 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi