x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

dbramante1928 - Marselisborg - 14" Messenger bag - Hunter Dark N.E.

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut dbramante1928 - Marselisborg - 14" Messenger bag - Hunter Dark N.E.
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot dbramante1928 - Marselisborg - 14" Messenger bag - Hunter Dark N.E.
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
dbramante1928 - Marselisborg - 14" Messenger bag - Hunter Dark N.E.
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248289274.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090193.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090198.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/250090202.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/257040724.jpg?ts=1
dbramante1928 dbramante1928 - Marselisborg - 14" Messenger bag - Hunter Dark N.E. - Marselisborg - 14" Messenger bag - Hunter Dark N.E. - Marselisborg - 14" Messenger bag - Hunter Dark N.E. Kannettavan tietokoneen kantolaukku, 2nd generation, 14", hunter dark (1)
  • 05711428014917
  • BG14HD001491
5
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Ruskea
    • Materiaalit: Nahka
  • Yleiset ominaisuudet
    • Alkuperämaa: Intia
  • 108.90 141.80 EUR 5
    5
    • Proshop Proshop
      8.038141590571255 (487)
      Kannettavan tietokoneen kantolaukku, 2nd generation, 14", hunter dark108.90, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Marselisborg on tyylikäs ja käytännöllinen olkalaukku yksinkertaisella ja klassisella muotoilulla.Laukku on valmistettu käsin kestävästi ...114.89, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      This Marselisborg messenger, from dbramante1928, with it's simple, classic design features an adjustable leather/canvas strap. The interi...115.11, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      119.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.866188335594965 (302)
      141.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Ted Baker Equenia Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200500422.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208790376.jpg?ts=1
      Ted Baker Ted Baker Equenia Olkalaukku musta Equenia Olkalaukku musta Equenia Olkalaukku musta Equenia Olkalaukku nahka musta (1)
      Ted Baker Equenia Olkalaukku musta
      • 05059489445067
      1
      deal
    • Liu Jo Entusiasta Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221086277.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220827005.jpg?ts=1
      Liu Jo Liu Jo Entusiasta Olkalaukku musta Entusiasta Olkalaukku musta Entusiasta Olkalaukku musta Entusiasta Olkalaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Liu Jo Entusiasta Olkalaukku musta
      • 08057590172862
      1
      deal
    • MeroMero - Stuff Pouch V2 - Olkalaukku One Size, vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255363993.jpg?ts=1
      MeroMero MeroMero - Stuff Pouch V2 - Olkalaukku One Size, vaaleanpunainen - Stuff Pouch V2 - Olkalaukku One Size, vaaleanpunainen - Stuff Pouch V2 - Olkalaukku One Size, vaaleanpunainen MeroMero Stuff Pouch V2 Olkalaukku: Väri: Vaaleanpunainen; Koko: One Size; Ominaisuudet: Vesitiivis, Pinnoitettu ulkomateriaali; Käyttötarkoitus: Matkailu, Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyamidi, Materiaalin käsittely: DWR-käsitelty, Materiaalin käsittely: PU-pinnoitettu; Lisää MeroMero-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      MeroMero - Stuff Pouch V2 - Olkalaukku One Size, vaaleanpunainen
      • 03760265471850
      1
    • Disana - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/240312890.jpg?ts=1
      Disana Disana - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, punainen - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, punainen - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, punainen disana Filz Shopper Olkalaukku: Väri: Punainen; Koko: One Size; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää disana-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Disana - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, punainen
      • 04250021644202
      1
      deal
    • min
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 137.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 137.80
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 126.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 126.89
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 126.53
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 126.58
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 126.60
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 126.58
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 125.75
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 125.75
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 125.75
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 125.69
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 124.61
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 124.34
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 123.84
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 123.39
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 123.39
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 123.39
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 123.60
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 124.15
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 124.38
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 124.12
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 123.06
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 123.06
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 123.06
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 123.06
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 123.81
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 123.81
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 123.81
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 123.68
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 123.68
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 123.68
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 123.68
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 122.51
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 122.51
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 123.20
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 123.20
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 127.63
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 127.61
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 127.67
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 127.65
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 127.61
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 127.61
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 129.08
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 129.10
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 125.08
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 125.50
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 126.41
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 126.83
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 127.08
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 127.08
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 127.08
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 126.72
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 127.28
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 126.73
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 126.52
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 127.08
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 137.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 131.79
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 131.78
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 131.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 130.40
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 131.79
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 131.79
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 131.76
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 131.76
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 133.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 133.90
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 125.71
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 125.71
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 125.71
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 125.72
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 125.72
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 125.72
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 128.24
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 128.24
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 128.24
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 128.24
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 128.24
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 133.90
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 125.72
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 125.72
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 125.72
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 125.72
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 125.72
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 128.24
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 128.24
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 128.24
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 111.54
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 111.54
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 135.71
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 135.71
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 115.47
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 114.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 108.71
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 114.89
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 114.89
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 114.89
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 114.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 111.97
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 114.89
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 107.15
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 106.35
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 106.35
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 106.35
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 106.12
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 116.97
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 116.97
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 116.97
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 116.97
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 116.97
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 116.97
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 116.97
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 116.97
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 114.89
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 114.89
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 114.89
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 112.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 112.90
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 111.90
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 112.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 112.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 111.90
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 112.00
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 111.90
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 99.22
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 92.79
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 92.79
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 92.79
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 92.79
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 92.79
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 92.79
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 112.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 112.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 112.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 112.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 112.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 111.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 111.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 111.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 111.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 111.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 111.90
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 106.49
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 112.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 112.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 112.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 111.90
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 111.90
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 111.90
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 111.90
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 112.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 112.00
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 112.00
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 112.00
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 111.90
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 111.90
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 111.90
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 111.90
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 111.90
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 111.90
      • Tue Dec 13 01:00:00 CET 2022 112.00
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 112.00
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 114.89
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 114.89
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 114.89
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 114.89
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 114.89
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 114.89
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 114.89
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 114.89
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 111.39
      • Sat Dec 24 01:00:00 CET 2022 110.98
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 110.98
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 110.98
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 110.02
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 109.94
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 110.41
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 110.81
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 110.81
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 110.81
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 110.81
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 109.90
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 109.90
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 109.90
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 108.90
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 108.90
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 108.90
      • Mon Jan 09 01:00:00 CET 2023 108.90
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 109.00
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 109.90
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 108.90
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 108.90
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 108.90
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 108.90
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 108.90
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 108.90
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 105.00
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 109.00
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 109.00
      • Sat Jan 21 01:00:00 CET 2023 105.00
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 108.84
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 108.84
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 109.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 109.00
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 109.00
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 109.00
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 109.00
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 109.00
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 109.00
      • Tue Jan 31 01:00:00 CET 2023 108.90
    • info@vertaa.fi