x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Desigual Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Desigual Olkalaukku 'Bols Bruselas Durban'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159214838.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160483428.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160483429.jpg
      Desigual Desigual Olkalaukku 'Bols Bruselas Durban' Olkalaukku 'Bols Bruselas Durban' Olkalaukku 'Bols Bruselas Durban' Materiaali: Nahkaimitaatti; Kiinnitystapa: Vetoketju; Design: Vetoketju ulkopuolella, Vetoketju sisäpuolella, Vetoketju; Ekstrat: Label patch/label flag, All-over-kuvio; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody (2)
      Desigual Olkalaukku 'Bols Bruselas Durban'
      • 08445110071878
      • DES1102001000001
      1
      deal
      57.90 EUR
    • Desigual Olkalaukku 'Harry'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163072121.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163348552.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163348553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163348539.jpg
      Desigual Desigual Olkalaukku 'Harry' Olkalaukku 'Harry' Olkalaukku 'Harry' Materiaali: Nahkaimitaatti; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Kukikas; Design: Vetoketju ulkopuolella, Vetoketju; Ekstrat: Label-laatta, Ton-in-Ton-saumat; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody (2)
      Desigual Olkalaukku 'Harry'
      • 08445110071090
      • DES1104001000001
      1
      deal
      79.90 EUR
    • Desigual Olkalaukut Desigual ADAGGIO RIGALI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153460994.jpg
      Desigual Desigual Olkalaukut Desigual ADAGGIO RIGALI Olkalaukut Desigual ADAGGIO RIGALI Olkalaukut Desigual ADAGGIO RIGALI Olkalaukut Desigual ADAGGIO RIGALI Brown Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla CMP5FI. / : - Leveys: 26.0cm - Korkeus: 20.0cm - Syvyys: 6.0cm - Tilavuus: 3.1 - Kahvat: Hihna / Olkahihna säädettävä - Suljin: Läppäsuljin,Lukitus metalliklipillä,Lukitus vetoketjulla - Sisätaskut: Lokeroiden määrä 1,Vetoketjulliset sisätaskut 1,Avoimet sisätaskut 2 (2)
      Desigual Olkalaukut Desigual ADAGGIO RIGALI
      • 08434486955226
      1
      57.59 EUR
    • Desigual Olkalaukku 'Deia'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163072028.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162427211.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162797911.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162797910.jpg
      Desigual Desigual Olkalaukku 'Deia' Olkalaukku 'Deia' Olkalaukku 'Deia' Materiaali: Nahkaimitaatti; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vetoketju, Vetoketju ulkopuolella; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Merkkilappupainatus; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody (1)
      Desigual Olkalaukku 'Deia'
      • 08445110071533
      • DES1101001000001
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Desigual Olkalaukku 'MILDRED L'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163480661.jpg
      Desigual Desigual Olkalaukku 'MILDRED L' Olkalaukku 'MILDRED L' Olkalaukku 'MILDRED L' Materiaali: Farkut; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Ruudullinen; Design: Irrotettava hihna, Tilava päätasku, Vetoketju sisäpuolella, Päälleommellut taskut; Ekstrat: Applikaatiot, Kontrastisaumat, Label-laatta; Vyön-/henkselin pituus: Lyhyt kantohihna / sanka, Pitkä kantohihna / crossbody (1)
      Desigual Olkalaukku 'MILDRED L'
      • 08445110070345
      • DES1110001000001
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Desigual Olkalaukku 'Bols Alexandra Vilna'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163029517.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163863580.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163863581.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163863582.jpg
      Desigual Desigual Olkalaukku 'Bols Alexandra Vilna' Olkalaukku 'Bols Alexandra Vilna' Olkalaukku 'Bols Alexandra Vilna' Materiaali: Nahkaimitaatti; Kiinnitystapa: Magneettilukitus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vetoketju, Vetoketju ulkopuolella, Vetoketju sisäpuolella; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Mukaanlukien riipus; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody (1)
      Desigual Olkalaukku 'Bols Alexandra Vilna'
      • 08445110077757
      • DES1106001000001
      1
      69.90 EUR
    • Desigual Olkalaukku 'Bols Atica Vilna'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163445920.jpg
      Desigual Desigual Olkalaukku 'Bols Atica Vilna' Olkalaukku 'Bols Atica Vilna' Olkalaukku 'Bols Atica Vilna' Materiaali: Nahkaimitaatti; Kiinnitystapa: Magneettilukitus; Design: Vetoketju sisäpuolella, Tilava päätasku, Vetoketju, Vetoketju ulkopuolella; Ekstrat: Label-laatta; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody (1)
      Desigual Olkalaukku 'Bols Atica Vilna'
      • 08445110071700
      • DES1111001000001
      1
      deal
      79.90 EUR
    • Desigual Olkalaukut Desigual MELODY HARRY MINI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152187534.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150806975.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155902369.jpg
      Desigual Desigual Olkalaukut Desigual MELODY HARRY MINI Olkalaukut Desigual MELODY HARRY MINI Olkalaukut Desigual MELODY HARRY MINI Olkalaukut Desigual MELODY HARRY MINI Brown Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla CMP5FI. / : - Leveys: 30.0cm - Korkeus: 19.0cm - Syvyys: 12.0cm - Tilavuus: 6.8 - Kahvat: Kahvat/olkahihnat irroitettavat,Hihna / Olkahihna säädettävä - Suljin: Lukitus metalliklipillä,Lukitus vetoketjulla - Sisätaskut: Lokeroiden määrä 2,Vetoketjulliset sisätaskut 1,Avoimet sisätaskut 1 - Ulkotaskut: Vetoketjulliset ulkotaskut 1 (1)
      Desigual Olkalaukut Desigual MELODY HARRY MINI
      • 08434486962156
      1
      71.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Metalli (metalli)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (erittain_edulliset)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Aldo (aldo)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Day birger et mikkelsen (day_birger_et_mikkelsen)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Expatrié (expatrie_)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iittala (iittala)
      • Inwear (inwear)
      • INYATI (inyati)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mascara (mascara)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • NYZE (nyze)
      • Object (object)
      • Olympus (olympus)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Seafolly (seafolly)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Silca (silca)
      • Sober (sober)
      • Sony (sony)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Valentino (valentino)
      • Vanzetti (vanzetti)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Mallin nimi (group):
      • Iittala Meno (iittala_meno)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Flap closure (flap_closure)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • Salkku (salkku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
      • Tietokonelaukku (tietokonelaukku)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 8 cm (syvyys_cm_1)
      • 8 cm - 12 cm (syvyys_cm_2)
      • 12 cm - 27 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 27 cm (syvyys_cm_4)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 18 cm (leveys_1)
      • 18 cm - 27 cm (leveys_2)
      • 27 cm - 37 cm (leveys_3)
      • ≥ 37 cm (leveys_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 225 g (paino_g_1)
      • 225 g - 515 g (paino_g_2)
      • 515 g - 815 g (paino_g_3)
      • ≥ 815 g (paino_g_4)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 10 cm (pituus_cm_1)
      • 10 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 35 cm (pituus_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 16 cm (korkeus_1)
      • 16 cm - 25 cm (korkeus_2)
      • 25 cm - 30 cm (korkeus_3)
      • ≥ 30 cm (korkeus_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi