x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fjällräven Pocket

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fjällräven Pocket
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fjällräven Pocket
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fjällräven Pocket
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/133978198.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/266413457.jpg?ts=1
Fjällräven Fjällräven Pocket Pocket Pocket Kätevän kokoinen olalla kannettava pikkulaukku. (1)
  • 07323450022662
4
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Harmaa
    • Materiaalit: Polyesteri, Muovi, Puuvilla
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Naiset, Unisex
    • Repun tyyppi: Arki ja työ
  • Ympäristöolosuhteet
    • Ekologinen: Kyllä
  • 41.95 47.95 EUR 4
    4
    • Sissos.fi Sissos.fi
      9.547520983158776 (265)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.13/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png http://www.verkkoteollisuus.fi/laatumerkki/node/29
      24221-550 - Black Fjällräven Pocket, mukana kulkeva "lisätasku". Päälokeron sisällä erillinen tasku puhelimelle. Takana vetoketjullinen a...41.95, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Outnorth Outnorth
      Monipuolinen pieni laukku G-1000 HeavyDuty -materiaalia. Säädettävä hihna, päälokero, takana matkapuhelintasku ja arvoesinetasku.44.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Kätevän kokoinen olalla kannettava pikkulaukku.45.85, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Partioaitta Partioaitta
      Pieni olkalaukku arkeen tai matkailuun Monikäyttöinen pieni olkalaukku arkeen tai matkailuun laadukkaasta, lujatekoisesta materiaalista. ...47.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Taschendieb Wien Humboldtplatz 1 Olkalaukku laventeli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254945714.jpg?ts=1
      Taschendieb Wien Taschendieb Wien Humboldtplatz 1 Olkalaukku laventeli Humboldtplatz 1 Olkalaukku laventeli Humboldtplatz 1 Olkalaukku laventeli Humboldtplatz 1 Olkalaukku rakeinen naudannahka laventeli (1)
      Taschendieb Wien Humboldtplatz 1 Olkalaukku laventeli
      • 09120068977784
      1
      deal
    • Disana - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/240313379.jpg?ts=1
      Disana Disana - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, sininen - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, sininen - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, sininen disana Filz Shopper Olkalaukku: Väri: Sininen; Koko: One Size; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää disana-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Disana - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, sininen
      • 04250021644189
      1
      deal
    • Disana - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/240313278.jpg?ts=1
      Disana Disana - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, vaaleanpunainen - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, vaaleanpunainen - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, vaaleanpunainen disana Filz Shopper Olkalaukku: Väri: Vaaleanpunainen; Koko: One Size; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää disana-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Disana - Filz Shopper - Olkalaukku One Size, vaaleanpunainen
      • 04250021644196
      1
      deal
    • Herschel - Alexander Zip Weather Resistant - Olkalaukku 35 l, ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236811723.jpg?ts=1
      Herschel Herschel - Alexander Zip Weather Resistant - Olkalaukku 35 l, ruskea - Alexander Zip Weather Resistant - Olkalaukku 35 l, ruskea - Alexander Zip Weather Resistant - Olkalaukku 35 l, ruskea Herschel Alexander Zip Weather Resistant Olkalaukku: Väri: Ruskea; Koko: 35 l; Ominaisuudet: Vesitiivis; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika, Matkailu; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyesteri, Materiaalin käsittely: TPE-pinnoitettu; Lisää Herschel-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Herschel - Alexander Zip Weather Resistant - Olkalaukku 35 l, ruskea
      • 00828432551798
      1
      deal
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Musta (musta)
      • Sininen (sininen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 34.45
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 34.45
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 33.75
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 33.75
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 33.75
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 33.75
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 33.75
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 39.00
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 39.00
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 39.00
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 39.00
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 41.95
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 41.95
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 41.95
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 41.95
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 41.95
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 41.95
    • info@vertaa.fi