x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Furla Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Furla Olkalaukut Furla FURLA SWING MINI CROSSBODY ROUND
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151395408.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149865617.jpg
      Furla Furla Olkalaukut Furla FURLA SWING MINI CROSSBODY ROUND Olkalaukut Furla FURLA SWING MINI CROSSBODY ROUND Olkalaukut Furla FURLA SWING MINI CROSSBODY ROUND Kahvat: Kahvat/olkahihnat irroitettavat,Hihna / Olkahihna säädettävä & Leveys: 18.0cm & Korkeus: 18.0cm & Syvyys: 6.0cm & Tilavuus: 1.9 & Suljin: Lukitus vetoketjulla & Ulkoiset ominaisuudet: Laukun pohja vahvistettu & Sisätaskut: Lokeroiden määrä 1,Avoimet sisätaskut 1 (1)
      Furla Olkalaukut Furla FURLA SWING MINI CROSSBODY ROUND
      • 08050560469900
      1
      277.00 EUR
    • Furla Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152122001.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150020638.jpg
      Furla Furla Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20 Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20 Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20 : & Leveys: 20.0cm & Korkeus: 13.0cm & Syvyys: 7.0cm & Tilavuus: 1.8 & Kahvat: Hihna / Olkahihna säädettävä & Suljin: Läppäsuljin,Lukitus käännettävällä metallinapilla & Ulkoiset ominaisuudet: Laukun pohja vahvistettu & Sisätaskut: Lokeroiden määrä 1,Avoimet sisätaskut 1 & Ulkotaskut: Ulkotaskut ilman vetoketjua 1 (1)
      Furla Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20
      • 08050560599980
      1
      277.00 EUR
    • Furla Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151395475.jpg
      Furla Furla Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20 Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20 Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20 : & Leveys: 20.0cm & Korkeus: 13.0cm & Syvyys: 8.0cm & Tilavuus: 2.1 & Suljin: Läppäsuljin,Lukitus metalliklipillä & Ulkoiset ominaisuudet: Laukun pohja vahvistettu & Sisätaskut: Lokeroiden määrä 1,Avoimet sisätaskut 1 & Ulkotaskut: Ulkotaskut ilman vetoketjua 1 (1)
      Furla Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20
      • 08050560499419
      1
      328.00 EUR
    • Furla Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152122076.jpg
      Furla Furla Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20 Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20 Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20 : & Leveys: 20.0cm & Korkeus: 13.0cm & Syvyys: 7.0cm & Tilavuus: 1.8 & Kahvat: Hihna / Olkahihna säädettävä & Suljin: Läppäsuljin,Lukitus käännettävällä metallinapilla & Ulkoiset ominaisuudet: Laukun pohja vahvistettu & Sisätaskut: Lokeroiden määrä 1,Avoimet sisätaskut 1 & Ulkotaskut: Ulkotaskut ilman vetoketjua 1 (1)
      Furla Olkalaukut Furla FURLA 1927 MINICROSSBODY 20
      • 08050560600006
      1
      277.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
      • Villa (villa)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bergans (bergans)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chabrand (chabrand)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Chrome (chrome)
      • Clarks (clarks)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Compressport (compressport)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elite (elite)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ikks (ikks)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katana (katana)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Moleskine (moleskine)
      • moony mood (moony_mood)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Name it (name_it)
      • Nanucci (nanucci)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Tyr (tyr)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Wylson (wylson)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
      • Trust Reput (trust_reput)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Flap closure (flap_closure)
      • Klipsi (klipsi)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Backpack (backpack)
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Handbag (handbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 5 cm (syvyys_cm_5)
      • 5 cm - 10 cm (syvyys_cm_5_10)
      • 10 cm - 16 cm (syvyys_cm_10_16)
      • ≥ 16 cm (syvyys_cm_16)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 24 cm (leveys_24)
      • 24 cm - 34 cm (leveys_24_34)
      • 34 cm - 40 cm (leveys_34_40)
      • ≥ 40 cm (leveys_40)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 460 g (paino_g_5_460)
      • 460 g - 740 g (paino_g_460_740)
      • ≥ 740 g (paino_g_740)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 10 cm (pituus_cm_10)
      • 10 cm - 25 cm (pituus_cm_10_25)
      • 25 cm - 35 cm (pituus_cm_25_35)
      • ≥ 35 cm (pituus_cm_35)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 17 cm (korkeus_17)
      • 17 cm - 27 cm (korkeus_17_27)
      • 27 cm - 33 cm (korkeus_27_33)
      • ≥ 33 cm (korkeus_33)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi