x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    GUESS Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 19
    • GUESS Uptown Chic Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146137444.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145963726.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149222860.jpg
      GUESS GUESS Uptown Chic Olkalaukku musta Uptown Chic Olkalaukku musta Uptown Chic Olkalaukku musta &nbspGuess Laukku Group Uptown mini musta (9)
      GUESS Uptown Chic Olkalaukku musta
      • 00190231304012
      • HWVG73-01780-BLA
      2
      good_buy
      deal
      60.00 EUR
    • GUESS Laukku Kamryn musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149650913.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146908425.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146949036.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149222863.jpg
      GUESS GUESS Laukku Kamryn musta Laukku Kamryn musta Laukku Kamryn musta &nbspGuess laukku säädettävällä olkahihnalla. (7)
      GUESS Laukku Kamryn musta
      • 00190231252344
      • GUE1416001000001
      1
      good_buy
      deal
      71.20 EUR
    • GUESS Laiken Iltalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148768094.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145964488.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142772131.jpg
      GUESS GUESS Laiken Iltalaukku musta Laiken Iltalaukku musta Laiken Iltalaukku musta Laiken Iltalaukku nahkajäljitelmä musta (3)
      GUESS Laiken Iltalaukku musta
      • 00190231250463
      2
      95.00 EUR
    • GUESS Olkalaukut Guess ZANA SHOULDER BAG
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149462279.jpg
      GUESS GUESS Olkalaukut Guess ZANA SHOULDER BAG Olkalaukut Guess ZANA SHOULDER BAG Olkalaukut Guess ZANA SHOULDER BAG Olkalaukut Guess ZANA SHOULDER BAG Black Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (3)
      GUESS Olkalaukut Guess ZANA SHOULDER BAG
      • 00190231319085
      1
      96.99 EUR
    • GUESS Olkalaukut Guess KAMRYN CROSSBODY TOP ZIP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149462110.jpg
      GUESS GUESS Olkalaukut Guess KAMRYN CROSSBODY TOP ZIP Olkalaukut Guess KAMRYN CROSSBODY TOP ZIP Olkalaukut Guess KAMRYN CROSSBODY TOP ZIP Olkalaukut Guess KAMRYN CROSSBODY TOP ZIP Pink Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      GUESS Olkalaukut Guess KAMRYN CROSSBODY TOP ZIP
      • 00190231313403
      2
      89.00 EUR
    • GUESS naisten käsilaukku, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140383155.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146592066.jpg
      GUESS GUESS naisten käsilaukku, musta naisten käsilaukku, musta naisten käsilaukku, musta &nbspGuess Käsilaukku Open Road musta (1)
      GUESS naisten käsilaukku, musta
      • 00190231204985
      • GUE0871003000001
      2
      deal
      103.20 EUR
    • GUESS Olkalaukut Guess OPEN ROAD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145832236.jpg
      GUESS GUESS Olkalaukut Guess OPEN ROAD Olkalaukut Guess OPEN ROAD Olkalaukut Guess OPEN ROAD Olkalaukut Guess OPEN ROAD Black Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      GUESS Olkalaukut Guess OPEN ROAD
      • 00190231249740
      2
      deal
      87.50 EUR
    • GUESS Open Road Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145053697.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148767236.jpg
      GUESS GUESS Open Road Olkalaukku musta Open Road Olkalaukku musta Open Road Olkalaukku musta Guess Laukku Open road musta (1)
      GUESS Open Road Olkalaukku musta
      • 00190231204954
      • GUE1427001000001
      2
      deal
      93.75 EUR
    • GUESS Laukku Open road blush/multi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146452775.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148771215.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146569943.jpg
      GUESS GUESS Laukku Open road blush/multi Laukku Open road blush/multi Laukku Open road blush/multi Open Road Olkalaukku nahkajäljitelmä antiikkiruusu (1)
      GUESS Laukku Open road blush/multi
      • 00190231284635
      • GUE1427002000001
      2
      deal
      81.25 EUR
    • GUESS Olkalaukut Guess CONNER SHOULDER BAG
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148064026.jpg
      GUESS GUESS Olkalaukut Guess CONNER SHOULDER BAG Olkalaukut Guess CONNER SHOULDER BAG Olkalaukut Guess CONNER SHOULDER BAG Olkalaukut Guess CONNER SHOULDER BAG Beige Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      GUESS Olkalaukut Guess CONNER SHOULDER BAG
      • 00190231246848
      1
      deal
      119.20 EUR
    • GUESS Wilona Käsilaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145053865.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146017766.jpg
      GUESS GUESS Wilona Käsilaukku musta Wilona Käsilaukku musta Wilona Käsilaukku musta Wilona Käsilaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      GUESS Wilona Käsilaukku musta
      • 00190231283447
      • GUE1421001000001
      1
      deal
      96.50 EUR
    • GUESS Aretha Käsilaukku musta/valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145993556.jpg
      GUESS GUESS Aretha Käsilaukku musta/valkoinen Aretha Käsilaukku musta/valkoinen Aretha Käsilaukku musta/valkoinen Aretha Käsilaukku nahkajäljitelmä musta/valkoinen (1)
      GUESS Aretha Käsilaukku musta/valkoinen
      • 00190231284093
      • GUE1430001000001
      1
      deal
      87.00 EUR
    • GUESS Bobbi Reversible Ostoskassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139568926.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118144493.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110805590.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118254870.jpg
      GUESS GUESS Bobbi Reversible Ostoskassi musta Bobbi Reversible Ostoskassi musta Bobbi Reversible Ostoskassi musta Bobbi Reversible Ostoskassi nahkajäljitelmä musta (1)
      GUESS Bobbi Reversible Ostoskassi musta
      • 00190231148500
      1
      130.00 EUR
    • GUESS Olkalaukku Elliana mini crossbody
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140235682.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132677120.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132188256.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146566040.jpg
      GUESS GUESS Olkalaukku Elliana mini crossbody Olkalaukku Elliana mini crossbody Olkalaukku Elliana mini crossbody Pikkulaukku pitkällä ja säädettävällä olkahihnalla. (1)
      GUESS Olkalaukku Elliana mini crossbody
      • 00190231228202
      • HWVG73-02780-BLA
      1
      deal
      71.20 EUR
    • GUESS naisten käsilaukku, valkonen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148762547.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145832342.jpg
      GUESS GUESS naisten käsilaukku, valkonen naisten käsilaukku, valkonen naisten käsilaukku, valkonen (1)
      GUESS naisten käsilaukku, valkonen
      • 00190231250364
      1
      173.95 EUR
    • GUESS Olkalaukut Guess SHEROL CONVERTIBLE CROSSBODY
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149462257.jpg
      GUESS GUESS Olkalaukut Guess SHEROL CONVERTIBLE CROSSBODY Olkalaukut Guess SHEROL CONVERTIBLE CROSSBODY Olkalaukut Guess SHEROL CONVERTIBLE CROSSBODY Olkalaukut Guess SHEROL CONVERTIBLE CROSSBODY Brown Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      GUESS Olkalaukut Guess SHEROL CONVERTIBLE CROSSBODY
      • 00190231318927
      1
      118.00 EUR
    • GUESS Olkalaukut Guess UPTOWN CHIC MINI XBODY FLAP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149462260.jpg
      GUESS GUESS Olkalaukut Guess UPTOWN CHIC MINI XBODY FLAP Olkalaukut Guess UPTOWN CHIC MINI XBODY FLAP Olkalaukut Guess UPTOWN CHIC MINI XBODY FLAP Olkalaukut Guess UPTOWN CHIC MINI XBODY FLAP Blue Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      GUESS Olkalaukut Guess UPTOWN CHIC MINI XBODY FLAP
      • 00190231318811
      1
      81.99 EUR
    • GUESS Open Road Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148774048.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146017782.jpg
      GUESS GUESS Open Road Olkalaukku musta Open Road Olkalaukku musta Open Road Olkalaukku musta Open Road Olkalaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      GUESS Open Road Olkalaukku musta
      • 00190231280231
      1
      deal
      90.00 EUR
    • GUESS Olkalaukut Guess CHRISSY
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145854461.jpg
      GUESS GUESS Olkalaukut Guess CHRISSY Olkalaukut Guess CHRISSY Olkalaukut Guess CHRISSY Olkalaukut Guess CHRISSY Black Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      GUESS Olkalaukut Guess CHRISSY
      • 00190231305606
      1
      142.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aimee (aimee)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Barbara rihl (barbara_rihl)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chabrand (chabrand)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Christian lacroix (christian_lacroix)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • Clarks (clarks)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Columbia (columbia)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elite (elite)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Emma & Kelly (emma_kelly)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Everearth (everearth)
      • Evoc (evoc)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ikks (ikks)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katana (katana)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOUIZ & LOU (louiz_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Loxwood (loxwood)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Mia Wang (mia_wang)
      • Mirage (mirage)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nanucci (nanucci)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Only (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsonite (samsonite)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sherpa (sherpa)
      • Silca (silca)
      • Sina Jo (sina_jo)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Strellson (strellson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Turned Love (turned_love)
      • Under Armour (under_armour)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Trust Handbags (trust_handbags)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
      • Trust Reput (trust_reput)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Flap closure (flap_closure)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Handbag (handbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7.1 cm (syvyys_cm_7.1)
      • 7.1 cm - 10 cm (syvyys_cm_7.1_10)
      • 10 cm - 16 cm (syvyys_cm_10_16)
      • ≥ 16 cm (syvyys_cm_16)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 26 cm (leveys_26)
      • 26 cm - 36 cm (leveys_26_36)
      • 36 cm - 41 cm (leveys_36_41)
      • ≥ 41 cm (leveys_41)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 360 g (paino_g_5_360)
      • 360 g - 610 g (paino_g_360_610)
      • ≥ 610 g (paino_g_610)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 20 cm (pituus_cm_20)
      • 20 cm - 35 cm (pituus_cm_20_35)
      • 35 cm - 40 cm (pituus_cm_35_40)
      • ≥ 40 cm (pituus_cm_40)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 21 cm (korkeus_21)
      • 21 cm - 27 cm (korkeus_21_27)
      • 27 cm - 33 cm (korkeus_27_33)
      • ≥ 33 cm (korkeus_33)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi