x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Joop Jeans Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Joop Jeans Jeans Tesoro Susan Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251378546.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246904456.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266371083.jpg?ts=1
      Joop Jeans Joop Jeans Jeans Tesoro Susan Olkalaukku musta Jeans Tesoro Susan Olkalaukku musta Jeans Tesoro Susan Olkalaukku musta Jeans Tesoro Susan Olkalaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Joop Jeans Jeans Tesoro Susan Olkalaukku musta
      • 04048835087854
      1
      deal
      149.95 EUR
    • Joop Jeans Jeans lietissimo lani Olkalaukku nude
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264604571.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/263326559.jpg?ts=1
      Joop Jeans Joop Jeans Jeans lietissimo lani Olkalaukku nude Jeans lietissimo lani Olkalaukku nude Jeans lietissimo lani Olkalaukku nude Jeans lietissimo lani Olkalaukku nailon nude (1)
      Joop Jeans Jeans lietissimo lani Olkalaukku nude
      • 04048835099741
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Joop Jeans Jeans giro cloe Olkalaukku tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/263255936.jpg?ts=1
      Joop Jeans Joop Jeans Jeans giro cloe Olkalaukku tummanruskea Jeans giro cloe Olkalaukku tummanruskea Jeans giro cloe Olkalaukku tummanruskea Jeans giro cloe Olkalaukku nahkajäljitelmä tummanruskea (1)
      Joop Jeans Jeans giro cloe Olkalaukku tummanruskea
      • 04048835099352
      1
      deal
      89.00 EUR
    • Joop Jeans Jeans giro stella Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264719416.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266252299.jpg?ts=1
      Joop Jeans Joop Jeans Jeans giro stella Olkalaukku musta Jeans giro stella Olkalaukku musta Jeans giro stella Olkalaukku musta Jeans giro stella Olkalaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Joop Jeans Jeans giro stella Olkalaukku musta
      • 04048835071891
      1
      deal
      119.95 EUR
    • Joop Jeans Jeans lietissimo lani Olkalaukku siniharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264604567.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/263326793.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265640012.jpg?ts=1
      Joop Jeans Joop Jeans Jeans lietissimo lani Olkalaukku siniharmaa Jeans lietissimo lani Olkalaukku siniharmaa Jeans lietissimo lani Olkalaukku siniharmaa Jeans lietissimo lani Olkalaukku nailon siniharmaa (1)
      Joop Jeans Jeans lietissimo lani Olkalaukku siniharmaa
      • 04048835099734
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Joop Jeans Jeans Lietissimo Kaja Olkalaukku siniharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264579339.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/263326866.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265640536.jpg?ts=1
      Joop Jeans Joop Jeans Jeans Lietissimo Kaja Olkalaukku siniharmaa Jeans Lietissimo Kaja Olkalaukku siniharmaa Jeans Lietissimo Kaja Olkalaukku siniharmaa Jeans Lietissimo Kaja Olkalaukku nailon siniharmaa (1)
      Joop Jeans Jeans Lietissimo Kaja Olkalaukku siniharmaa
      • 04048835099710
      1
      deal
      149.95 EUR
    • Joop Jeans Jeans Domenica Croco Paolina Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/263326795.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265739835.jpg?ts=1
      Joop Jeans Joop Jeans Jeans Domenica Croco Paolina Olkalaukku musta Jeans Domenica Croco Paolina Olkalaukku musta Jeans Domenica Croco Paolina Olkalaukku musta Jeans Domenica Croco Paolina Olkalaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Joop Jeans Jeans Domenica Croco Paolina Olkalaukku musta
      • 04048835099581
      1
      deal
      134.00 EUR
    • Joop Jeans Jeans Ordine Luzi Olkalaukku taupe
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246673846.jpg?ts=1
      Joop Jeans Joop Jeans Jeans Ordine Luzi Olkalaukku taupe Jeans Ordine Luzi Olkalaukku taupe Jeans Ordine Luzi Olkalaukku taupe Jeans Ordine Luzi Olkalaukku nahkajäljitelmä taupe (1)
      Joop Jeans Jeans Ordine Luzi Olkalaukku taupe
      • 04048835075950
      1
      deal
      119.95 EUR
    • Joop Jeans Jeans Tesoro Sia Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246904389.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266369889.jpg?ts=1
      Joop Jeans Joop Jeans Jeans Tesoro Sia Olkalaukku musta Jeans Tesoro Sia Olkalaukku musta Jeans Tesoro Sia Olkalaukku musta Jeans Tesoro Sia Olkalaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Joop Jeans Jeans Tesoro Sia Olkalaukku musta
      • 04048835087793
      1
      deal
      139.95 EUR
    • Joop Jeans Jeans Domenica Wool Cloe Olkalaukku vaaleanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246904265.jpg?ts=1
      Joop Jeans Joop Jeans Jeans Domenica Wool Cloe Olkalaukku vaaleanruskea Jeans Domenica Wool Cloe Olkalaukku vaaleanruskea Jeans Domenica Wool Cloe Olkalaukku vaaleanruskea Jeans Domenica Wool Cloe Olkalaukku tekoturkki vaaleanruskea (1)
      Joop Jeans Jeans Domenica Wool Cloe Olkalaukku vaaleanruskea
      • 04048835076247
      1
      deal
      119.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Adax (adax)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altura (altura)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Athlecia (athlecia)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bach (bach)
      • Barts (barts)
      • Basil (basil)
      • Beck Söndergaard (beck_so_ndergaard)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benlee (benlee)
      • Billabong (billabong)
      • Bogner (bogner)
      • Brandit (brandit)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burley (burley)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Ceannis (ceannis)
      • Cerdá (cerda_)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Dark (dark)
      • Day (day)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Decadent (decadent)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers (dockers)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Etnies (etnies)
      • Evoc (evoc)
      • Fastrider (fastrider)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • Gabor (gabor)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Gyttorp (gyttorp)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jazwares (jazwares)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Jump (jump)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Krafwin (krafwin)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Markberg (markberg)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Munich (munich)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New Looxs (new_looxs)
      • Nici (nici)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Núnoo (nu_noo)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Olympus (olympus)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Phoenix (phoenix)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sense of Youty (sense_of_youty)
      • Silca (silca)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Sony (sony)
      • Spidi (spidi)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Techsolz (techsolz)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Umbro (umbro)
      • Unlimit (unlimit)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Wouf (wouf)
      • XD Design (xd_design)
      • XLAB (xlab)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zwei (zwei)
    • Hinta (price):
      • < 85 € (budget)
      • 85 € - 130 € (price_2)
      • 130 € - 200 € (price_3)
      • ≥ 200 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lampaannahka (lampaannahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyetyleeni (polyetyleeni)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 65 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 65 cm (pituus_cm_4)
    • Width (leveys):
      • < 20 cm (leveys_1)
      • 20 cm - 25 cm (leveys_2)
      • 25 cm - 36 cm (leveys_3)
      • ≥ 36 cm (leveys_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7 cm (syvyys_cm_1)
      • 7 cm - 11 cm (syvyys_cm_2)
      • 11 cm - 15 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 15 cm (syvyys_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 20 cm (korkeus_1)
      • 20 cm - 24 cm (korkeus_2)
      • 24 cm - 30 cm (korkeus_3)
      • ≥ 30 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 145 g (paino_g_1)
      • 145 g - 190 g (paino_g_2)
      • 190 g - 310 g (paino_g_3)
      • ≥ 310 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi