x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kipling Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 18
    • Kipling Multiple Crossbody Bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145977809.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141324620.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132948165.jpg
      Kipling Kipling Multiple Crossbody Bag Multiple Crossbody Bag Multiple Crossbody Bag Multifunctional bag The Multiple bag from Kipling is a great bag for when you like to alternate in wearing styles. The bag can be used as a hip bag but also as a shoulder bag. The multifunctionality of the different wearing styles also manifests itself in the inner part of the bag. The multiple has multiple compartments and multiple compartments on the inside and outside. There are two main compartments with zipper, suitable for personal belongings. The shoulder strap is also easily adjustabl... (4)
      Kipling Multiple Crossbody Bag
      • 05400806843958
      • KI4652-25E
      1
      72.11 EUR
    • Kipling Arto olkalaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145818933.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148130242.jpg
      Kipling Kipling Arto olkalaukku Arto olkalaukku Arto olkalaukku (3)
      Kipling Arto olkalaukku
      • 05400879082551
      • KI2520-48S
      1
      49.90 EUR
    • Kipling Olkalaukku tupsuriipuksella Kipling oranssi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149442760.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145773980.jpg
      Kipling Kipling Olkalaukku tupsuriipuksella Kipling oranssi Olkalaukku tupsuriipuksella Kipling oranssi Olkalaukku tupsuriipuksella Kipling oranssi Kipling-merkkinen olkalaukku on luotettava kumppani, joka sopii erilaisiin tyyleihin. Yksivärinen kuosi kestää aikaa ja on helppo yhdistää erilaisiin asuihin. Käteviä sisä- ja ulkotaskuja. Vetoketjusuljenta. (3)
      Kipling Olkalaukku tupsuriipuksella Kipling oranssi
      • 05400879090921
      1
      deal
      56.29 EUR
    • Kipling Alvar olkalaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145747056.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147889925.jpg
      Kipling Kipling Alvar olkalaukku Alvar olkalaukku Alvar olkalaukku (3)
      Kipling Alvar olkalaukku
      • 05400879065929
      • K13335-51E
      1
      49.90 EUR
    • Kipling Earthbeat -olkalaukku, S, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145154877.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146584054.jpg
      Kipling Kipling Earthbeat -olkalaukku, S, musta Earthbeat -olkalaukku, S, musta Earthbeat -olkalaukku, S, musta (2)
      Kipling Earthbeat -olkalaukku, S, musta
      • 05400806078282
      • KI2504-53F
      1
      49.90 EUR
    • Kipling Arto olkalaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145818839.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147889890.jpg
      Kipling Kipling Arto olkalaukku Arto olkalaukku Arto olkalaukku (2)
      Kipling Arto olkalaukku
      • 05400879066124
      • K19911-51E
      1
      54.90 EUR
    • Kipling Olkalaukut Kipling SILEN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110645306.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131171327.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121762854.jpg
      Kipling Kipling Olkalaukut Kipling SILEN Olkalaukut Kipling SILEN Olkalaukut Kipling SILEN Olkalaukut Kipling SILEN Blue Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (2)
      Kipling Olkalaukut Kipling SILEN
      • 05400597198008
      • K70129H66
      1
      86.99 EUR
    • Kipling Arto S olkalaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132596241.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149795077.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98628338.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112127705.jpg
      Kipling Kipling Arto S olkalaukku Arto S olkalaukku Arto S olkalaukku (1)
      Kipling Arto S olkalaukku
      • 05400597185329
      • K0007077W
      1
      74.89 EUR
    • Kipling Superwork S laptop bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145115350.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129773067.jpg
      Kipling Kipling Superwork S laptop bag Superwork S laptop bag Superwork S laptop bag Super laptop bag The Superwork S laptop bag from Kipling brings your things to work safely. The bag has various storage options and the three separate zip compartments provide a clear overview. The front compartment can be closed with a flap with magnetic closure and has a zipper pocket, pen holders, telephone compartment and a key clip. The bag is suitable for transporting a 13 "laptop. Transport in different ways You can transport the bag in different ways. So you can grab him by the padded... (1)
      Kipling Superwork S laptop bag
      • 05400806839616
      • KI4857-53F
      1
      deal
      108.78 EUR
    • Kipling Olkalaukut Kipling GABBIE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132209554.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146017725.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124276878.jpg
      Kipling Kipling Olkalaukut Kipling GABBIE Olkalaukut Kipling GABBIE Olkalaukut Kipling GABBIE Olkalaukut Kipling GABBIE Blue Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Kipling Olkalaukut Kipling GABBIE
      • 05400597708658
      • K15255H66
      1
      96.99 EUR
    • Kipling Olkalaukut Kipling ASSENI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146018055.jpg
      Kipling Kipling Olkalaukut Kipling ASSENI Olkalaukut Kipling ASSENI Olkalaukut Kipling ASSENI Olkalaukut Kipling ASSENI Grey Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Kipling Olkalaukut Kipling ASSENI
      • 05400879084333
      1
      90.99 EUR
    • Kipling Olkalaukku Kipling farkunsininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145770916.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134738180.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105331312.jpg
      Kipling Kipling Olkalaukku Kipling farkunsininen Olkalaukku Kipling farkunsininen Olkalaukku Kipling farkunsininen Kipling-merkkinen olkalaukku on luotettava kumppani, joka sopii erilaisiin tyyleihin. Ajaton yksivärinen kuosi on helppo yhdistää erilaisiin asuihin. Somisteena irrotettava koristeriipus. Käteviä sisä- ja ulkotaskuja. Vetoketjusuljenta. (1)
      Kipling Olkalaukku Kipling farkunsininen
      • 05400597195830
      1
      101.89 EUR
    • Kipling Art kassi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132209646.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98632736.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100780127.jpg
      Kipling Kipling Art kassi Art kassi Art kassi (1)
      Kipling Art kassi
      • 05400597186869
      • K10619H66
      1
      80.94 EUR
    • Kipling Olkalaukku tupsuriipuksella Kipling laivastonsininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145773980.jpg
      Kipling Kipling Olkalaukku tupsuriipuksella Kipling laivastonsininen Olkalaukku tupsuriipuksella Kipling laivastonsininen Olkalaukku tupsuriipuksella Kipling laivastonsininen Kipling-merkkinen olkalaukku on luotettava kumppani, joka sopii erilaisiin tyyleihin. Yksivärinen kuosi kestää aikaa ja on helppo yhdistää erilaisiin asuihin. Käteviä sisä- ja ulkotaskuja. Vetoketjusuljenta. (1)
      Kipling Olkalaukku tupsuriipuksella Kipling laivastonsininen
      • 05400879094141
      1
      deal
      56.29 EUR
    • Kipling Arto S olkalaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145818689.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148129948.jpg
      Kipling Kipling Arto S olkalaukku Arto S olkalaukku Arto S olkalaukku (1)
      Kipling Arto S olkalaukku
      • 05400879085644
      • K10146-H55
      1
      44.45 EUR
    • Kipling Alvar olkalaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110626274.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149795129.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98631536.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135736202.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112408501.jpg
      Kipling Kipling Alvar olkalaukku Alvar olkalaukku Alvar olkalaukku (1)
      Kipling Alvar olkalaukku
      • 05400597189655
      • K13335J99
      1
      91.89 EUR
    • Kipling Säädettävä käsilaukku Kipling monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145765635.jpg
      Kipling Kipling Säädettävä käsilaukku Kipling monivärinen Säädettävä käsilaukku Kipling monivärinen Säädettävä käsilaukku Kipling monivärinen Kipling-merkkinen käsilaukku on luotettava kumppani, joka sopii erilaisiin tyyleihin. Siinä on monivärinen kuosi. Somisteena irrotettava koristeriipus. Käteviä sisä- ja ulkotaskuja. Vetoketjusuljenta. (1)
      Kipling Säädettävä käsilaukku Kipling monivärinen
      • 05400879085170
      1
      90.89 EUR
    • Kipling Shopperi Kipling harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122783004.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134737784.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126637682.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122783005.jpg
      Kipling Kipling Shopperi Kipling harmaa Shopperi Kipling harmaa Shopperi Kipling harmaa Kipling-merkkinen shopperi on luotettava kumppani, joka sopii erilaisiin tyyleihin. Raikas raitakuosi. Somisteena irrotettava koristeriipus. Käteviä sisä- ja ulkotaskuja. Vetoketjusuljenta. (1)
      Kipling Shopperi Kipling harmaa
      • 05400552560406
      1
      133.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aimee (aimee)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Barbara rihl (barbara_rihl)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chabrand (chabrand)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Christian lacroix (christian_lacroix)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • Clarks (clarks)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Columbia (columbia)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elite (elite)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Emma & Kelly (emma_kelly)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Everearth (everearth)
      • Evoc (evoc)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ikks (ikks)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katana (katana)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOUIZ & LOU (louiz_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Loxwood (loxwood)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Mia Wang (mia_wang)
      • Mirage (mirage)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nanucci (nanucci)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Only (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsonite (samsonite)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sherpa (sherpa)
      • Silca (silca)
      • Sina Jo (sina_jo)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Turned Love (turned_love)
      • Under Armour (under_armour)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wylson (wylson)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Trust Backpacks (trust_backpacks)
      • Trust Handbags (trust_handbags)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Flap closure (flap_closure)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Handbag (handbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 6.5 cm (syvyys_cm_6.5)
      • 6.5 cm - 10 cm (syvyys_cm_6.5_10)
      • 10 cm - 16 cm (syvyys_cm_10_16)
      • ≥ 16 cm (syvyys_cm_16)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 26 cm (leveys_26)
      • 26 cm - 36 cm (leveys_26_36)
      • 36 cm - 40 cm (leveys_36_40)
      • ≥ 40 cm (leveys_40)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 395 g (paino_g_5_400)
      • 395 g - 740 g (paino_g_400_740)
      • ≥ 740 g (paino_g_740)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 20 cm (pituus_cm_20)
      • 20 cm - 35 cm (pituus_cm_20_35)
      • 35 cm - 40 cm (pituus_cm_35_40)
      • ≥ 40 cm (pituus_cm_40)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 21 cm (korkeus_21)
      • 21 cm - 27 cm (korkeus_21_27)
      • 27 cm - 32 cm (korkeus_27_32)
      • ≥ 32 cm (korkeus_32)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi