x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Liebeskind Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Liebeskind Metallic Suede Pepita olkalaukku bordeaux
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143744242.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107123198.jpg
      Liebeskind Liebeskind Metallic Suede Pepita olkalaukku bordeaux Metallic Suede Pepita olkalaukku bordeaux Metallic Suede Pepita olkalaukku bordeaux Metallic Suede Pepita olkalaukku nahka bordeaux (1)
      Liebeskind Metallic Suede Pepita olkalaukku bordeaux
      • 04051436005684
      1
      deal
      69.95 EUR
    • Liebeskind Ring RICrossM olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143734330.jpg
      Liebeskind Liebeskind Ring RICrossM olkalaukku musta Ring RICrossM olkalaukku musta Ring RICrossM olkalaukku musta Ring RICrossM olkalaukku rakeinen naudannahka musta (1)
      Liebeskind Ring RICrossM olkalaukku musta
      • 04058629081319
      1
      175.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Metalli (metalli)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
      • Vinyyli (vinyyli)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Furla (furla)
      • 4V Design (4v_design)
      • Abro (abro)
      • Aimee (aimee)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Batman (batman)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Columbia (columbia)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Delsey (delsey)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • DKNY (dkny)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Emma & Kelly (emma_kelly)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabor (gabor)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Katana (katana)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LOUIZ & LOU (louiz_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Mirage (mirage)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nanucci (nanucci)
      • Niet Verkeerd (niet_verkeerd)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • One Piece (one_piece)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Design (peak_design)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokemon (pokemon)
      • Port Designs (port_designs)
      • Puma (puma)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sonic (sonic)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Strellson (strellson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topmodel (topmodel)
      • Trust (trust)
      • Under Armour (under_armour)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
      • Trust Olkalaukut (trust_olkalaukut)
      • Trust Reput (trust_reput)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Trust Schoudertassen (trust_schoudertassen)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Flap closure (flap_closure)
      • Klipsi (klipsi)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 8 cm (syvyys_cm_8)
      • 8 cm - 11 cm (syvyys_cm_8_11)
      • 11 cm - 18 cm (syvyys_cm_11_18)
      • ≥ 18 cm (syvyys_cm_18)
    • Leveys (leveys):
      • < 23 cm (leveys_23)
      • 23 cm - 35 cm (leveys_23_35)
      • 35 cm - 40 cm (leveys_35_40)
      • ≥ 40 cm (leveys_40)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 335 g (paino_g_5_340)
      • 335 g - 570 g (paino_g_340_570)
      • ≥ 570 g (paino_g_570)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 23 cm (pituus_cm_23)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_23_32)
      • 32 cm - 41 cm (pituus_cm_32_41)
      • ≥ 41 cm (pituus_cm_41)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 21 cm (korkeus_21)
      • 21 cm - 27 cm (korkeus_21_27)
      • 27 cm - 30 cm (korkeus_27_30)
      • ≥ 30 cm (korkeus_30)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi