x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lollipops Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Lollipops Olkalaukut Lollipops ELLA SHOULDER S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146303670.jpg
      Lollipops Lollipops Olkalaukut Lollipops ELLA SHOULDER S Olkalaukut Lollipops ELLA SHOULDER S Olkalaukut Lollipops ELLA SHOULDER S Olkalaukut Lollipops ELLA SHOULDER S Black Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Lollipops Olkalaukut Lollipops ELLA SHOULDER S
      • 03534230937357
      1
      76.99 EUR
    • Lollipops Olkalaukut Lollipops EBONY SHOULDER M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146287052.jpg
      Lollipops Lollipops Olkalaukut Lollipops EBONY SHOULDER M Olkalaukut Lollipops EBONY SHOULDER M Olkalaukut Lollipops EBONY SHOULDER M Olkalaukut Lollipops EBONY SHOULDER M Black Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Lollipops Olkalaukut Lollipops EBONY SHOULDER M
      • 03534230931423
      1
      80.99 EUR
    • Lollipops Olkalaukut Lollipops EGERIE SHOPPER L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146286404.jpg
      Lollipops Lollipops Olkalaukut Lollipops EGERIE SHOPPER L Olkalaukut Lollipops EGERIE SHOPPER L Olkalaukut Lollipops EGERIE SHOPPER L Olkalaukut Lollipops EGERIE SHOPPER L Black Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Lollipops Olkalaukut Lollipops EGERIE SHOPPER L
      • 03534230930563
      1
      90.99 EUR
    • Lollipops Olkalaukut Lollipops DANDELION TAMBOURIN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145193501.jpg
      Lollipops Lollipops Olkalaukut Lollipops DANDELION TAMBOURIN Olkalaukut Lollipops DANDELION TAMBOURIN Olkalaukut Lollipops DANDELION TAMBOURIN Olkalaukut Lollipops DANDELION TAMBOURIN Pink Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Lollipops Olkalaukut Lollipops DANDELION TAMBOURIN
      • 03534230915294
      1
      deal
      47.99 EUR
    • Lollipops Olkalaukut Lollipops EROINE SHOPPER L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146303597.jpg
      Lollipops Lollipops Olkalaukut Lollipops EROINE SHOPPER L Olkalaukut Lollipops EROINE SHOPPER L Olkalaukut Lollipops EROINE SHOPPER L Olkalaukut Lollipops EROINE SHOPPER L Black Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Lollipops Olkalaukut Lollipops EROINE SHOPPER L
      • 03534230931676
      1
      101.00 EUR
    • Lollipops Olkalaukut Lollipops ENYA FRAME S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146303674.jpg
      Lollipops Lollipops Olkalaukut Lollipops ENYA FRAME S Olkalaukut Lollipops ENYA FRAME S Olkalaukut Lollipops ENYA FRAME S Olkalaukut Lollipops ENYA FRAME S Black Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Lollipops Olkalaukut Lollipops ENYA FRAME S
      • 03534230931614
      1
      deal
      56.80 EUR
    • Lollipops Olkalaukut Lollipops EROPI HOBO M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146303525.jpg
      Lollipops Lollipops Olkalaukut Lollipops EROPI HOBO M Olkalaukut Lollipops EROPI HOBO M Olkalaukut Lollipops EROPI HOBO M Olkalaukut Lollipops EROPI HOBO M Black Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Lollipops Olkalaukut Lollipops EROPI HOBO M
      • 03534230931294
      1
      deal
      72.80 EUR
    • Lollipops Olkalaukut Lollipops EVA SHOULDER M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146303661.jpg
      Lollipops Lollipops Olkalaukut Lollipops EVA SHOULDER M Olkalaukut Lollipops EVA SHOULDER M Olkalaukut Lollipops EVA SHOULDER M Olkalaukut Lollipops EVA SHOULDER M Black Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Lollipops Olkalaukut Lollipops EVA SHOULDER M
      • 03534230932802
      1
      deal
      56.80 EUR
    • Lollipops Olkalaukut Lollipops ESTHER SHOPPER L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147561471.jpg
      Lollipops Lollipops Olkalaukut Lollipops ESTHER SHOPPER L Olkalaukut Lollipops ESTHER SHOPPER L Olkalaukut Lollipops ESTHER SHOPPER L Olkalaukut Lollipops ESTHER SHOPPER L Kulta Saatavana naisten kokoja. Yksi Koko. . Laukut > Olkalaukut. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Lollipops Olkalaukut Lollipops ESTHER SHOPPER L
      • 03534230937425
      1
      80.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aimee (aimee)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Barbara rihl (barbara_rihl)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Chabrand (chabrand)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Christian lacroix (christian_lacroix)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • Clarks (clarks)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Columbia (columbia)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ikks (ikks)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katana (katana)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOUIZ & LOU (louiz_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Loxwood (loxwood)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Mirage (mirage)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • moony mood (moony_mood)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Mtng (mtng)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nanucci (nanucci)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Only (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsonite (samsonite)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Under Armour (under_armour)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wylson (wylson)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Reput (trust_reput)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Flap closure (flap_closure)
      • Klipsi (klipsi)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Handbag (handbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 6.8 cm (syvyys_cm_6.8)
      • 6.8 cm - 10 cm (syvyys_cm_6.8_10)
      • 10 cm - 16 cm (syvyys_cm_10_16)
      • ≥ 16 cm (syvyys_cm_16)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 25 cm (leveys_25)
      • 25 cm - 36 cm (leveys_25_36)
      • 36 cm - 40 cm (leveys_36_40)
      • ≥ 40 cm (leveys_40)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 320 g (paino_g_5_320)
      • 320 g - 580 g (paino_g_320_580)
      • ≥ 580 g (paino_g_580)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 23 cm (pituus_cm_23)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_23_32)
      • 32 cm - 40 cm (pituus_cm_32_40)
      • ≥ 40 cm (pituus_cm_40)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 21 cm (korkeus_21)
      • 21 cm - 27 cm (korkeus_21_27)
      • 27 cm - 33 cm (korkeus_27_33)
      • ≥ 33 cm (korkeus_33)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi