x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Manfrotto Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Manfrotto Pro Light CC-195N videokameralaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125243281.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125243283.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143572520.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125243284.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125243285.jpg?ts=1
      Manfrotto Manfrotto Pro Light CC-195N videokameralaukku Pro Light CC-195N videokameralaukku Pro Light CC-195N videokameralaukku Manfrotto CC-195N PL on kompakti videokameralaukku, joka on suunnattu ammattivideokuvaajille, jotka ovat jatkuvassa liikkeessä. Laukku soveltuu täydellisesti viimeisimmille modulaarikameroille (esim. SONY PXW-FS7, NEX-FS700R) tai olkakannattimella varustetulle ENG kameroille (esim. SONY PMW-350) tai videokuvaukseen tarkoitetuille järjestelmäkameroille (esim. Canon EOS, 1DC, 5D Mark III). Materiaalin vettähylkivyys suojaa varmasti ulkoisilta iskuilta ja äärimmäisissä sääolosuhteissa. Sisäänraken (1)
      Manfrotto Pro Light CC-195N videokameralaukku
      • 08024221652475
      • 8024221652475
      • MB PL-CC-195N
      • 684438
      4
      292.90 EUR
    • Manfrotto NX-SB II kameralaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262567554.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262567557.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262567555.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172374437.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143975484.jpg?ts=1
      Manfrotto Manfrotto NX-SB II kameralaukku NX-SB II kameralaukku NX-SB II kameralaukku NX-kameralaukku I V2 CSC Suunniteltu kameroille, kuten Olympus Pen, Sony 5000 yms + 2 objektiiville Nopea avaamismahdollisuus objektiivinvaihtoa varten Sisällä kätevä tilanjakaja Ulkona ja sisällä taskuja pinten tarvikkeiden säilyttämiseen Mukava olkahihna yksinkertaiseen kuljetukseenManfrotto NX CSC olkalaukku on loistava kantoratkaisu peilittömälle kameralle (kompakti järjestelmäkamera) kuten Olympus Pen lite E-PL tai Sony 5000 / 6000-sarja sekä 1-2 objektiiville niiden koosta riippuen. Man (1)
      Manfrotto NX-SB II kameralaukku
      • 08024221669558
      • MB NX-SB-IBU-2
      3
      25.80 EUR
    • Manfrotto Pro Light FastTrack-8 kameralaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208579510.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163672199.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237272976.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237272993.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143572569.jpg?ts=1
      Manfrotto Manfrotto Pro Light FastTrack-8 kameralaukku Pro Light FastTrack-8 kameralaukku Pro Light FastTrack-8 kameralaukku Are you fed up with your bags shoulder straps getting in your camera straps way? Pro Light FastTrack combines a bag plus a camera sling strap in a single product that does two jobs. How does Pro Light FastTrack work? Quickly take your camera out of its padded compartment at the bottom of the bag. Pull and extend the cameras sling strap and you are ready to capture your image! Once you get your shot, you can move directly to the next location without storing the camera in your bag; it will be safely fixed to the strap thanks to the lockable buckles. FastTrack is the first camera sling bag on the market to feature an integrated camera strap. FastTrack is a 2-in-1 product that optimizes gear, enabling photographers to avoid carrying unessential kit. FastTracks dual purpose can make the job easier: photographers can now use their favorite premium CSC camera with an adaptable camera strap and quickly store their CSC (e.g. Sony Alpha 7 or Alpha 9 with a 24-70 mm f/4 attached) in the bag (1)
      Manfrotto Pro Light FastTrack-8 kameralaukku
      • 00719821426806
      • 08024221681918
      • MB PL-FT-8
      • 684477
      • 8024221681918
      3
      132.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Adax (adax)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altura (altura)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Athlecia (athlecia)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bach (bach)
      • Barts (barts)
      • Basil (basil)
      • Beck Söndergaard (beck_so_ndergaard)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benlee (benlee)
      • Billabong (billabong)
      • Bogner (bogner)
      • Brandit (brandit)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burley (burley)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Ceannis (ceannis)
      • Cerdá (cerda_)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Dark (dark)
      • Day (day)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Decadent (decadent)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers (dockers)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Etnies (etnies)
      • Evoc (evoc)
      • Fastrider (fastrider)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • Gabor (gabor)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Gyttorp (gyttorp)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jazwares (jazwares)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Jump (jump)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Krafwin (krafwin)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Markberg (markberg)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Munich (munich)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New Looxs (new_looxs)
      • Nici (nici)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Núnoo (nu_noo)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Olympus (olympus)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Phoenix (phoenix)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sense of Youty (sense_of_youty)
      • Silca (silca)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Sony (sony)
      • Spidi (spidi)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Techsolz (techsolz)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Umbro (umbro)
      • Unlimit (unlimit)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Wouf (wouf)
      • XD Design (xd_design)
      • XLAB (xlab)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zwei (zwei)
    • Hinta (price):
      • < 85 € (budget)
      • 85 € - 130 € (price_2)
      • 130 € - 200 € (price_3)
      • ≥ 200 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lampaannahka (lampaannahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyetyleeni (polyetyleeni)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 65 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 65 cm (pituus_cm_4)
    • Width (leveys):
      • < 20 cm (leveys_1)
      • 20 cm - 25 cm (leveys_2)
      • 25 cm - 36 cm (leveys_3)
      • ≥ 36 cm (leveys_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7 cm (syvyys_cm_1)
      • 7 cm - 11 cm (syvyys_cm_2)
      • 11 cm - 15 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 15 cm (syvyys_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 20 cm (korkeus_1)
      • 20 cm - 24 cm (korkeus_2)
      • 24 cm - 30 cm (korkeus_3)
      • ≥ 30 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 145 g (paino_g_1)
      • 145 g - 190 g (paino_g_2)
      • 190 g - 310 g (paino_g_3)
      • ≥ 310 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi