x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Nike Crossbody bag 'Core Small Items 3.0'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158932127.jpg
      Nike Nike Crossbody bag 'Core Small Items 3.0' Crossbody bag 'Core Small Items 3.0' Crossbody bag 'Core Small Items 3.0' Material: Textile; Type of seal: Zip fastener; Pattern: Logo print; Design: Contrasting colour inserts, Adjustable straps, Circumferential zip fastener, External zip-up compartment; Extras: Tone-on-tone seams, Robust fabric, Label print; Strap / handle length: Long straps/crossbody (1)
      Nike Crossbody bag 'Core Small Items 3.0'
      • 00886061875708
      • NIS0367007000001
      1
      28.90 EUR
    • Nike Radiate Tote
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134967159.jpg
      Nike Nike Radiate Tote Radiate Tote Radiate Tote KESTÄVÄÄ SÄILYTYSTÄ KOKO PÄIVÄKSINike Radiate Women's Training Tote Bag sisältää vetoketjullisen päälokeron ja sisälokeron, joissa säilytät tärkeimmät arjen tarvikkeet. Kestävä suunnittelu antaa tukea varustukselle ja kaksoiskahvat tekevät kuljetuksesta helppoa ja mukavaa. Tilava päälokero tarjoaa helppokäyttöistä säilytystä.Peitetty pohja pitää varustuksen kuivana.Sisätasku pitää vesipullon pystyasennossa.Kaksoiskahvat tekevät kuljetuksesta helppoa ja mukavaa.100% polyesteriä (1)
      Nike Radiate Tote
      • 00192499685223
      1
      deal
      48.90 EUR
    • Nike Heritage Smit 2.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155568839.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151557015.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147531688.jpg
      Nike Nike Heritage Smit 2.0 Heritage Smit 2.0 Heritage Smit 2.0 KÄYTÄNNÖLLISTÄ JA MODERNIA MUOTOILUA. Nike Heritage 2.0 Bag kestävällä muotoilulla tarjoaa paljon lokeroita käytännölliseen säilytykseen. Säädettävän remmin ansiosta voit valita kuinka haluat kantaa laukkua. Kudottu polyesterimateriaali parantaa kestävyyttä. Päälokero tarjoaa käytännöllistä säilytystä kaupunkipäivälle. Vetoketjullinen tasku edessä pitää pientavarat mukana. Säädettävä remmi tarjoaa räätälöidyn istuvuuden. Lisää tietoa Koko: 9" H x 6" B x 3" D Materiaali: 100% polyesteriä Käsin... (1)
      Nike Heritage Smit 2.0
      • 00193145973527
      • NIS1958001000001
      1
      deal
      23.90 EUR
    • Nike Crossbody bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106591320.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126347423.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126347422.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126347424.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126347425.jpg
      Nike Nike Crossbody bag Crossbody bag Crossbody bag Pattern: Plain coloured; Design: Adjustable length, External zip-up compartment, Spacious main compartment, Internal zip-up compartment; Material: Textile; Type of seal: Zip fastener; Extras: Label patch/label flag, Robust fabric, Tone-on-tone seams; Strap / handle length: Long straps/crossbody (1)
      Nike Crossbody bag
      • 00886061874619
      • NIS0367001000001
      1
      28.90 EUR
    • Nike Tech Crossbody Bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151411861.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151647705.jpg
      Nike Nike Tech Crossbody Bag Tech Crossbody Bag Tech Crossbody Bag (1)
      Nike Tech Crossbody Bag
      • 00193153902212
      • NIS1885001000001
      1
      deal
      48.90 EUR
    • Nike Crossbody bag 'Core Small Items 3.0'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133945446.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146868627.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160483484.jpg
      Nike Nike Crossbody bag 'Core Small Items 3.0' Crossbody bag 'Core Small Items 3.0' Crossbody bag 'Core Small Items 3.0' Material: Textile; Type of seal: Zip fastener; Design: Adjustable straps, External zip-up compartment; Extras: Firm grip; Strap / handle length: Long straps/crossbody (1)
      Nike Crossbody bag 'Core Small Items 3.0'
      • 00886061874732
      • NIS0367004000001
      1
      deal
      28.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Metalli (metalli)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (erittain_edulliset)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Aldo (aldo)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bergans (bergans)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Cullmann (cullmann)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Engel (engel)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • INYATI (inyati)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Moleskine (moleskine)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Object (object)
      • Ogio (ogio)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Seafolly (seafolly)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Silca (silca)
      • Sober (sober)
      • Sonic (sonic)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Valentino (valentino)
      • Vango (vango)
      • Vanzetti (vanzetti)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Wood wood (wood_wood)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
      • Trust Reput (trust_reput)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Flap closure (flap_closure)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 4.7 cm (syvyys_cm_1)
      • 4.7 cm - 9 cm (syvyys_cm_2)
      • 9 cm - 15 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 15 cm (syvyys_cm_4)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 20 cm (leveys_1)
      • 20 cm - 30 cm (leveys_2)
      • 30 cm - 40 cm (leveys_3)
      • ≥ 40 cm (leveys_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_1)
      • 5 g - 265 g (paino_g_2)
      • 265 g - 630 g (paino_g_3)
      • ≥ 630 g (paino_g_4)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 10 cm (pituus_cm_1)
      • 10 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 35 cm (pituus_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 16 cm (korkeus_1)
      • 16 cm - 25 cm (korkeus_2)
      • 25 cm - 32 cm (korkeus_3)
      • ≥ 32 cm (korkeus_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi