x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Peak Design Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Peak Design Tech Pouch - Kotelo - 200D nylon - musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156779700.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158272904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203327663.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158285269.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158397800.jpg?ts=1
      Peak Design Peak Design Tech Pouch - Kotelo - 200D nylon - musta Tech Pouch - Kotelo - 200D nylon - musta Tech Pouch - Kotelo - 200D nylon - musta PEAKDESIGN VÄSKA TECH POUCH SVART (1)
      Peak Design Tech Pouch - Kotelo - 200D nylon - musta
      • 00818373020927
      • 00818373022433
      • 155BTPBK1
      • 155BTPBK2
      • BTP-BK-2
      • 0818373022433
      2
      62.55 EUR
    • Peak Design reppu Everyday Reppu Zip V2 20L, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198097302.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158308517.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158431572.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158308514.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160395148.jpg?ts=1
      Peak Design Peak Design reppu Everyday Reppu Zip V2 20L, musta reppu Everyday Reppu Zip V2 20L, musta reppu Everyday Reppu Zip V2 20L, musta (1)
      Peak Design reppu Everyday Reppu Zip V2 20L, musta
      • 00818373021528
      • 155BEDBZ20BK2
      • 0818373021528
      1
      246.29 EUR
    • Peak Design Everyday Backpack 20L Zip V2 Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198083000.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158149536.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158325812.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160395149.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151834827.jpg?ts=1
      Peak Design Peak Design Everyday Backpack 20L Zip V2 Blue Everyday Backpack 20L Zip V2 Blue Everyday Backpack 20L Zip V2 Blue A pack that adapts to your ever-changing gear, lifestyle and environment, the EVERYDAY BACKPACK was created by a team of designers, engineers, and photographers to meet the needs of creative, adventurous people. Incredible accessibility, expandability, and organization. (1)
      Peak Design Everyday Backpack 20L Zip V2 Blue
      • 00818373021542
      • 155BEDBZ20MN2
      • 0818373021542
      1
      265.15 EUR
    • Peak Design PDN-BEDBZ-20-AS-2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150624624.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198086779.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158144615.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158144619.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159550419.jpg?ts=1
      Peak Design Peak Design PDN-BEDBZ-20-AS-2 PDN-BEDBZ-20-AS-2 PDN-BEDBZ-20-AS-2 (1)
      Peak Design PDN-BEDBZ-20-AS-2
      • 00818373021535
      • 0818373021535
      • 155BEDBZ20AS2
      • BEDBZ-20-AS-2
      1
      268.39 EUR
    • Peak Design KAMERAVÄSKA EVERYDAY SLING 5L ASH
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111364907.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134410270.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134410238.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110550870.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134410260.jpg?ts=1
      Peak Design Peak Design KAMERAVÄSKA EVERYDAY SLING 5L ASH KAMERAVÄSKA EVERYDAY SLING 5L ASH KAMERAVÄSKA EVERYDAY SLING 5L ASH PEAKDESIGN KAMERAVÄSKA EVERYDAY SLING 5L ASH (1)
      Peak Design KAMERAVÄSKA EVERYDAY SLING 5L ASH
      • 00818373020255
      • 00794811828778
      • BSL-5-AS-1
      • 4779288
      • BSL5AS1
      1
      84.65 EUR
    • Peak Design olkalaukku Everyday Messenger V2 13L, tuhka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151626715.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160395158.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165019176.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158302344.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158431649.jpg?ts=1
      Peak Design Peak Design olkalaukku Everyday Messenger V2 13L, tuhka olkalaukku Everyday Messenger V2 13L, tuhka olkalaukku Everyday Messenger V2 13L, tuhka (1)
      Peak Design olkalaukku Everyday Messenger V2 13L, tuhka
      • 00818373021566
      • 155BEDM13AS2
      • 0818373021566
      1
      246.29 EUR
    • Peak Design CAMERA CUBE MEDIUM
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238411556.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238411553.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238411555.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238411558.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238411554.jpg?ts=1
      Peak Design Peak Design CAMERA CUBE MEDIUM CAMERA CUBE MEDIUM CAMERA CUBE MEDIUM PEAKDESIGN CAMERA CUBE MEDIUM (1)
      Peak Design CAMERA CUBE MEDIUM
      • 00818373020903
      • BCC-M-BK-1
      • 155BCCMBK1
      1
      72.45 EUR
    • Peak Design Everyday Tote Nailon Musta Nainen Olkalaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205992244.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171979738.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160395156.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160395157.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158147042.jpg?ts=1
      Peak Design Peak Design Everyday Tote Nailon Musta Nainen Olkalaukku Everyday Tote Nailon Musta Nainen Olkalaukku Everyday Tote Nailon Musta Nainen Olkalaukku (1)
      Peak Design Everyday Tote Nailon Musta Nainen Olkalaukku
      • 00818373021573
      • 155BEDT15BK2
      • 0818373021573
      1
      194.99 EUR
    • Peak Design Everyday Tote Nailon Beige Nainen Olkalaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151626721.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158325837.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160395154.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158145703.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160395155.jpg?ts=1
      Peak Design Peak Design Everyday Tote Nailon Beige Nainen Olkalaukku Everyday Tote Nailon Beige Nainen Olkalaukku Everyday Tote Nailon Beige Nainen Olkalaukku (1)
      Peak Design Everyday Tote Nailon Beige Nainen Olkalaukku
      • 00818373021580
      • 0818373021580
      • 155BEDT15BO2
      1
      194.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Converse (converse)
      • Furla (furla)
      • ABOUT YOU (about_you)
      • Abro (abro)
      • Adax (adax)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Athlecia (athlecia)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bach (bach)
      • Barts (barts)
      • Basil (basil)
      • Beck Söndergaard (beck_so_ndergaard)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benlee (benlee)
      • Billabong (billabong)
      • Blauer (blauer)
      • Bogner (bogner)
      • Brandit (brandit)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burley (burley)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Ceannis (ceannis)
      • Cerdá (cerda_)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Dark (dark)
      • Day (day)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Decadent (decadent)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers (dockers)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Etnies (etnies)
      • Evoc (evoc)
      • Fastrider (fastrider)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • Gabor (gabor)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Gyttorp (gyttorp)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jazwares (jazwares)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Jump (jump)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Krafwin (krafwin)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lois (lois)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Markberg (markberg)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Munich (munich)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New Looxs (new_looxs)
      • Nici (nici)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Núnoo (nu_noo)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Olympus (olympus)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Phoenix (phoenix)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sense of Youty (sense_of_youty)
      • Silca (silca)
      • SKECHERS (skechers)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Sony (sony)
      • Spidi (spidi)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Techsolz (techsolz)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unlimit (unlimit)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Wouf (wouf)
      • XD Design (xd_design)
      • XLAB (xlab)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zwei (zwei)
    • Hinta (price):
      • < 85 € (budget)
      • 85 € - 130 € (price_2)
      • 130 € - 205 € (price_3)
      • ≥ 205 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lampaannahka (lampaannahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyetyleeni (polyetyleeni)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 40 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 40 cm (pituus_cm_4)
    • Width (leveys):
      • < 20 cm (leveys_1)
      • 20 cm - 26 cm (leveys_2)
      • 26 cm - 36 cm (leveys_3)
      • ≥ 36 cm (leveys_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7 cm (syvyys_cm_1)
      • 7 cm - 10 cm (syvyys_cm_2)
      • 10 cm - 15 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 15 cm (syvyys_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 20 cm (korkeus_1)
      • 20 cm - 24 cm (korkeus_2)
      • 24 cm - 30 cm (korkeus_3)
      • ≥ 30 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 80 g (paino_g_1)
      • 80 g - 190 g (paino_g_2)
      • 190 g - 310 g (paino_g_3)
      • ≥ 310 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi