x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Piquadro Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Piquadro Blue Square tietokonepussi 15″ sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139543202.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147678672.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139543077.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139542993.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square tietokonepussi 15″ sininen Blue Square tietokonepussi 15″ sininen Blue Square tietokonepussi 15″ sininen Blue Square tietokonepussi 15 nahka sininen (1)
      Piquadro Blue Square tietokonepussi 15″ sininen
      • 08024671430326
      • CA4021B2-BLU2
      1
      deal
      211.65 EUR
    • Piquadro Muse olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147595840.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148762449.jpg
      Piquadro Piquadro Muse olkalaukku musta Muse olkalaukku musta Muse olkalaukku musta Muse olkalaukku hienojakoinen naudannahka musta (1)
      Piquadro Muse olkalaukku musta
      • 08024671497633
      • BD4328MU-N2
      1
      deal
      139.25 EUR
    • Piquadro Klout Vartalolaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147685184.jpg
      Piquadro Piquadro Klout Vartalolaukku musta Klout Vartalolaukku musta Klout Vartalolaukku musta Klout Vartalolaukku nailon musta (1)
      Piquadro Klout Vartalolaukku musta
      • 08024671506151
      • CA4536UB00-N
      1
      deal
      153.00 EUR
    • Piquadro Blade Olkalaukku harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147754242.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143443100.jpg
      Piquadro Piquadro Blade Olkalaukku harmaa Blade Olkalaukku harmaa Blade Olkalaukku harmaa Blade Olkalaukku polyesteri harmaa (1)
      Piquadro Blade Olkalaukku harmaa
      • 08024671511032
      • CA4863BL-GR
      1
      70.00 EUR
    • Piquadro Muse ostoskassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147890768.jpg
      Piquadro Piquadro Muse ostoskassi musta Muse ostoskassi musta Muse ostoskassi musta Muse ostoskassi nahka musta (1)
      Piquadro Muse ostoskassi musta
      • 08024671453981
      • BD4323MU-N
      1
      deal
      241.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aimee (aimee)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Arthur Aston (arthur_aston)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Barbara rihl (barbara_rihl)
      • Barts (barts)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Chabrand (chabrand)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Christian lacroix (christian_lacroix)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • Clarks (clarks)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Columbia (columbia)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ikks (ikks)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katana (katana)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOUIZ & LOU (louiz_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Loxwood (loxwood)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Mi pac (mi_pac)
      • Mirage (mirage)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • moony mood (moony_mood)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nanucci (nanucci)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Only (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsonite (samsonite)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Under Armour (under_armour)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wylson (wylson)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Flap closure (flap_closure)
      • Klipsi (klipsi)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Handbag (handbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7.3 cm (syvyys_cm_7.3)
      • 7.3 cm - 10 cm (syvyys_cm_7.3_10)
      • 10 cm - 16 cm (syvyys_cm_10_16)
      • ≥ 16 cm (syvyys_cm_16)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 25 cm (leveys_25)
      • 25 cm - 36 cm (leveys_25_36)
      • 36 cm - 40 cm (leveys_36_40)
      • ≥ 40 cm (leveys_40)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 340 g (paino_g_5_340)
      • 340 g - 605 g (paino_g_340_610)
      • ≥ 605 g (paino_g_610)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 23 cm (pituus_cm_23)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_23_32)
      • 32 cm - 40 cm (pituus_cm_32_40)
      • ≥ 40 cm (pituus_cm_40)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 21 cm (korkeus_21)
      • 21 cm - 27 cm (korkeus_21_27)
      • 27 cm - 33 cm (korkeus_27_33)
      • ≥ 33 cm (korkeus_33)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi