x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Porsche Design Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 18
    • Porsche Design Cargon CP olkalaukku sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162619482.jpg
      Porsche Design Porsche Design Cargon CP olkalaukku sininen Cargon CP olkalaukku sininen Cargon CP olkalaukku sininen Cargon CP olkalaukku nailon sininen (1)
      Porsche Design Cargon CP olkalaukku sininen
      • 04053533589241
      1
      deal
      129.00 EUR
    • Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162626637.jpg
      Porsche Design Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti Roadster 4.1 Olkalaukku nailon antrasiitti (1)
      Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti
      • 04053533748907
      1
      deal
      229.00 EUR
    • Porsche Design CL2 3.0 Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162611203.jpg
      Porsche Design Porsche Design CL2 3.0 Olkalaukku musta CL2 3.0 Olkalaukku musta CL2 3.0 Olkalaukku musta CL2 3.0 Olkalaukku sileä naudannahka musta (1)
      Porsche Design CL2 3.0 Olkalaukku musta
      • 04053533752249
      1
      deal
      249.00 EUR
    • Porsche Design Urban Courier Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162970483.jpg
      Porsche Design Porsche Design Urban Courier Olkalaukku musta Urban Courier Olkalaukku musta Urban Courier Olkalaukku musta Urban Courier Olkalaukku sileä naudannahka musta (1)
      Porsche Design Urban Courier Olkalaukku musta
      • 04053533699155
      1
      deal
      259.00 EUR
    • Porsche Design Signature Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153573683.jpg
      Porsche Design Porsche Design Signature Olkalaukku musta Signature Olkalaukku musta Signature Olkalaukku musta Signature Olkalaukku rakeinen naudannahka musta (1)
      Porsche Design Signature Olkalaukku musta
      • 04053533806447
      • 4090002934-900
      1
      deal
      399.00 EUR
    • Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148745470.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148793686.jpg
      Porsche Design Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku musta Roadster 4.1 Olkalaukku musta Roadster 4.1 Olkalaukku musta Roadster 4.1 Olkalaukku nailon musta (1)
      Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku musta
      • 04053533748938
      • 4090002812-900
      1
      deal
      189.00 EUR
    • Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162613842.jpg
      Porsche Design Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti Roadster 4.1 Olkalaukku nailon antrasiitti (1)
      Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti
      • 04053533748921
      1
      deal
      189.00 EUR
    • Porsche Design Cargon CP olkalaukku tummanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145180040.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162613833.jpg
      Porsche Design Porsche Design Cargon CP olkalaukku tummanharmaa Cargon CP olkalaukku tummanharmaa Cargon CP olkalaukku tummanharmaa Cargon CP olkalaukku polyesteri tummanharmaa (1)
      Porsche Design Cargon CP olkalaukku tummanharmaa
      • 04053533551576
      • 4090002566-802
      1
      deal
      159.00 EUR
    • Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148793687.jpg
      Porsche Design Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku musta Roadster 4.1 Olkalaukku musta Roadster 4.1 Olkalaukku musta Roadster 4.1 Olkalaukku nailon musta (1)
      Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku musta
      • 04053533748914
      1
      deal
      199.00 EUR
    • Porsche Design CL2 3.0 Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153573446.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162612417.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161061171.jpg
      Porsche Design Porsche Design CL2 3.0 Olkalaukku musta CL2 3.0 Olkalaukku musta CL2 3.0 Olkalaukku musta CL2 3.0 Olkalaukku hienojakoinen naudannahka musta (1)
      Porsche Design CL2 3.0 Olkalaukku musta
      • 04053533752232
      • 4090002864-900
      1
      deal
      329.00 EUR
    • Porsche Design Voyager 2.0 olkalaukku tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162610526.jpg
      Porsche Design Porsche Design Voyager 2.0 olkalaukku tummansininen Voyager 2.0 olkalaukku tummansininen Voyager 2.0 olkalaukku tummansininen Voyager 2.0 olkalaukku nahka tummansininen (1)
      Porsche Design Voyager 2.0 olkalaukku tummansininen
      • 04053533697519
      1
      deal
      449.00 EUR
    • Porsche Design Cargon 3.1 Olkalaukku harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164419637.jpg
      Porsche Design Porsche Design Cargon 3.1 Olkalaukku harmaa Cargon 3.1 Olkalaukku harmaa Cargon 3.1 Olkalaukku harmaa Cargon 3.1 Olkalaukku nailon harmaa (1)
      Porsche Design Cargon 3.1 Olkalaukku harmaa
      • 04053533846832
      1
      deal
      199.00 EUR
    • Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165735678.jpg
      Porsche Design Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti Roadster 4.1 Olkalaukku nailon antrasiitti (1)
      Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti
      • 04053533846146
      1
      209.00 EUR
    • Porsche Design Lane olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162615163.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85623344.jpg
      Porsche Design Porsche Design Lane olkalaukku musta Lane olkalaukku musta Lane olkalaukku musta Lane olkalaukku nailon musta (1)
      Porsche Design Lane olkalaukku musta
      • 04053533553044
      1
      deal
      199.00 EUR
    • Porsche Design Cargon 3.1 Olkalaukku 14″ harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164782962.jpg
      Porsche Design Porsche Design Cargon 3.1 Olkalaukku 14″ harmaa Cargon 3.1 Olkalaukku 14″ harmaa Cargon 3.1 Olkalaukku 14″ harmaa Cargon 3.1 Olkalaukku 14 nailon harmaa (1)
      Porsche Design Cargon 3.1 Olkalaukku 14″ harmaa
      • 04053533846825
      1
      deal
      189.00 EUR
    • Porsche Design Cargon 3.1 Olkalaukku harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164419614.jpg
      Porsche Design Porsche Design Cargon 3.1 Olkalaukku harmaa Cargon 3.1 Olkalaukku harmaa Cargon 3.1 Olkalaukku harmaa Cargon 3.1 Olkalaukku nailon harmaa (1)
      Porsche Design Cargon 3.1 Olkalaukku harmaa
      • 04053533846849
      1
      deal
      159.00 EUR
    • Porsche Design Cargon CP Olkalaukku tummanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149165299.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162624698.jpg
      Porsche Design Porsche Design Cargon CP Olkalaukku tummanharmaa Cargon CP Olkalaukku tummanharmaa Cargon CP Olkalaukku tummanharmaa Cargon CP Olkalaukku polyesteri tummanharmaa (1)
      Porsche Design Cargon CP Olkalaukku tummanharmaa
      • 04053533748204
      • 4090002783-802
      1
      deal
      189.00 EUR
    • Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165251234.jpg
      Porsche Design Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti Roadster 4.1 Olkalaukku nailon antrasiitti (1)
      Porsche Design Roadster 4.1 Olkalaukku antrasiitti
      • 04053533846139
      1
      deal
      249.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Metalli (metalli)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Polyvinyylikloridi (polyvinyylikloridi)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (erittain_edulliset)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Aldo (aldo)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Childhome (childhome)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Codello (codello)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Day birger et mikkelsen (day_birger_et_mikkelsen)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Expatrié (expatrie_)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iittala (iittala)
      • Inwear (inwear)
      • INYATI (inyati)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mascara (mascara)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • NYZE (nyze)
      • Object (object)
      • Olympus (olympus)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Seafolly (seafolly)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Silca (silca)
      • Sober (sober)
      • Sony (sony)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Valentino (valentino)
      • Vanzetti (vanzetti)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Mallin nimi (group):
      • Iittala Meno (iittala_meno)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Flap closure (flap_closure)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • Salkku (salkku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
      • Tietokonelaukku (tietokonelaukku)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7.9 cm (syvyys_cm_1)
      • 7.9 cm - 13 cm (syvyys_cm_2)
      • 13 cm - 27 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 27 cm (syvyys_cm_4)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 17 cm (leveys_1)
      • 17 cm - 25 cm (leveys_2)
      • 25 cm - 35 cm (leveys_3)
      • ≥ 35 cm (leveys_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 300 g (paino_g_1)
      • 300 g - 515 g (paino_g_2)
      • 515 g - 815 g (paino_g_3)
      • ≥ 815 g (paino_g_4)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 10 cm (pituus_cm_1)
      • 10 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 35 cm (pituus_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 16 cm (korkeus_1)
      • 16 cm - 24 cm (korkeus_2)
      • 24 cm - 30 cm (korkeus_3)
      • ≥ 30 cm (korkeus_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi