x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Reisenthel Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Reisenthel Olkalaukku kissat ja koirat vaaleanpunainen - oranssi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116643381.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124149750.jpg
      Reisenthel Reisenthel Olkalaukku kissat ja koirat vaaleanpunainen - oranssi Olkalaukku kissat ja koirat vaaleanpunainen - oranssi Olkalaukku kissat ja koirat vaaleanpunainen - oranssi Suloinen olkalaukku Reisenthel-tuotemerkiltä. Laukussa on mukavasti tilaa vaikkapa kynille, vihkoille tai matkan aikana tarvittaville asioille. Laukussa on säädettävä olkahihna, joten se mukautuu lapselle sopivaksi. Sisäpuolella on lisäksi nimilappu, jonka avulla laukun omistaja selviää tarvittaessa. Mitat: 20 x 14,5 x 10 cm. Tilavuus: 2,5 l. Materiaali: Polyesteri. (1)
      Reisenthel Olkalaukku kissat ja koirat vaaleanpunainen - oranssi
      • 04012013701788
      2
      deal
      25.80 EUR
    • Reisenthel Olkalaukku kissat ja koirat, mintunvärinen - turkoosi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116643380.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124149741.jpg
      Reisenthel Reisenthel Olkalaukku kissat ja koirat, mintunvärinen - turkoosi Olkalaukku kissat ja koirat, mintunvärinen - turkoosi Olkalaukku kissat ja koirat, mintunvärinen - turkoosi Suloinen olkalaukku Reisenthel-tuotemerkiltä. Laukussa on mukavasti tilaa vaikkapa kynille, vihkoille tai matkan aikana tarvittaville asioille. Laukussa on säädettävä olkahihna, joten se mukautuu lapselle sopivaksi. Sisäpuolella on lisäksi nimilappu, jonka avulla laukun omistaja selviää tarvittaessa. Mitat: 20 x 14,5 x 10 cm. Tilavuus: 2,5 l. Materiaali: Polyesteri. (1)
      Reisenthel Olkalaukku kissat ja koirat, mintunvärinen - turkoosi
      • 04012013701627
      2
      deal
      25.80 EUR
    • Reisenthel Olkalaukku kids circus - monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122978613.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124149758.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122978614.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142060763.jpg
      Reisenthel Reisenthel Olkalaukku kids circus - monivärinen Olkalaukku kids circus - monivärinen Olkalaukku kids circus - monivärinen Suloinen olkalaukku Reisenthel-tuotemerkiltä. Laukussa on mukavasti tilaa vaikkapa kynille, vihkoille tai matkan aikana tarvittaville asioille. Laukussa on säädettävä olkahihna, joten se mukautuu lapselle sopivaksi. Sisäpuolella on lisäksi nimilappu, jonka avulla laukun omistaja selviää tarvittaessa. Mitat: 20 x 14,5 x 10 cm. Tilavuus: 2,5 l. Materiaali: Polyesteri. (1)
      Reisenthel Olkalaukku kids circus - monivärinen
      • 04012013702532
      1
      deal
      25.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aimee (aimee)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Arthur Aston (arthur_aston)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Barbara rihl (barbara_rihl)
      • Barts (barts)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Chabrand (chabrand)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Christian lacroix (christian_lacroix)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • Clarks (clarks)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Columbia (columbia)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ikks (ikks)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katana (katana)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOUIZ & LOU (louiz_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Loxwood (loxwood)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Mi pac (mi_pac)
      • Mirage (mirage)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • moony mood (moony_mood)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Mtng (mtng)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nanucci (nanucci)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Only (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsonite (samsonite)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Under Armour (under_armour)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wylson (wylson)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Trust Backpacks (trust_backpacks)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Flap closure (flap_closure)
      • Klipsi (klipsi)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Handbag (handbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7.3 cm (syvyys_cm_7.3)
      • 7.3 cm - 10 cm (syvyys_cm_7.3_10)
      • 10 cm - 16 cm (syvyys_cm_10_16)
      • ≥ 16 cm (syvyys_cm_16)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 25 cm (leveys_25)
      • 25 cm - 36 cm (leveys_25_36)
      • 36 cm - 40 cm (leveys_36_40)
      • ≥ 40 cm (leveys_40)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 340 g (paino_g_5_340)
      • 340 g - 605 g (paino_g_340_610)
      • ≥ 605 g (paino_g_610)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 23 cm (pituus_cm_23)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_23_32)
      • 32 cm - 40 cm (pituus_cm_32_40)
      • ≥ 40 cm (pituus_cm_40)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 21 cm (korkeus_21)
      • 21 cm - 27 cm (korkeus_21_27)
      • 27 cm - 33 cm (korkeus_27_33)
      • ≥ 33 cm (korkeus_33)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi