x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Royal Republic Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Royal Republic Avenue olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139622775.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148762535.jpg
      Royal Republic Royal Republic Avenue olkalaukku musta Avenue olkalaukku musta Avenue olkalaukku musta Avenue olkalaukku nahka musta (1)
      Royal Republic Avenue olkalaukku musta
      • 05710814378961
      1
      deal
      56.00 EUR
    • Royal Republic New Conductor Colourblock Olkalaukku monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144797224.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148772223.jpg
      Royal Republic Royal Republic New Conductor Colourblock Olkalaukku monivärinen New Conductor Colourblock Olkalaukku monivärinen New Conductor Colourblock Olkalaukku monivärinen New Conductor Colourblock Olkalaukku nahka monivärinen (1)
      Royal Republic New Conductor Colourblock Olkalaukku monivärinen
      • 05710814449418
      • RRQ0166001000001
      1
      deal
      154.00 EUR
    • Royal Republic Empress käsilaukku 12″ cognac
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265109.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265105.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265108.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265110.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265106.jpg
      Royal Republic Royal Republic Empress käsilaukku 12″ cognac Empress käsilaukku 12″ cognac Empress käsilaukku 12″ cognac Empress käsilaukku 12 nahka cognac (1)
      Royal Republic Empress käsilaukku 12″ cognac
      • 05710814232690
      1
      249.00 EUR
    • Royal Republic Metropolis Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148774240.jpg
      Royal Republic Royal Republic Metropolis Olkalaukku musta Metropolis Olkalaukku musta Metropolis Olkalaukku musta Metropolis Olkalaukku nahka musta (1)
      Royal Republic Metropolis Olkalaukku musta
      • 05710814451411
      1
      deal
      98.00 EUR
    • Royal Republic Explorer Double asiakirjasalkku 15″ musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126594659.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106479731.jpg
      Royal Republic Royal Republic Explorer Double asiakirjasalkku 15″ musta Explorer Double asiakirjasalkku 15″ musta Explorer Double asiakirjasalkku 15″ musta Explorer Double asiakirjasalkku 15 nahka musta (1)
      Royal Republic Explorer Double asiakirjasalkku 15″ musta
      • 05710814135939
      • RRQ0044001001000
      1
      190.00 EUR
    • Royal Republic Explorer Double asiakirjasalkku 15″ ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128620264.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106479867.jpg
      Royal Republic Royal Republic Explorer Double asiakirjasalkku 15″ ruskea Explorer Double asiakirjasalkku 15″ ruskea Explorer Double asiakirjasalkku 15″ ruskea Explorer Double asiakirjasalkku 15 nahka ruskea (1)
      Royal Republic Explorer Double asiakirjasalkku 15″ ruskea
      • 05710814135946
      • RRQ0044003000001
      1
      190.00 EUR
    • Royal Republic Metropolis Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145693708.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148773944.jpg
      Royal Republic Royal Republic Metropolis Olkalaukku musta Metropolis Olkalaukku musta Metropolis Olkalaukku musta Metropolis Olkalaukku nahka musta (1)
      Royal Republic Metropolis Olkalaukku musta
      • 05710814451442
      • RRQ0168002000001
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Royal Republic Aria Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148766931.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145963448.jpg
      Royal Republic Royal Republic Aria Olkalaukku musta Aria Olkalaukku musta Aria Olkalaukku musta Aria Olkalaukku nahka musta (1)
      Royal Republic Aria Olkalaukku musta
      • 05710814421070
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Royal Republic Raf Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148774292.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145962361.jpg
      Royal Republic Royal Republic Raf Olkalaukku musta Raf Olkalaukku musta Raf Olkalaukku musta Raf Olkalaukku nahka musta (1)
      Royal Republic Raf Olkalaukku musta
      • 05710814446813
      1
      deal
      120.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aimee (aimee)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Barbara rihl (barbara_rihl)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Chabrand (chabrand)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Christian lacroix (christian_lacroix)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • Clarks (clarks)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Columbia (columbia)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ikks (ikks)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katana (katana)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOUIZ & LOU (louiz_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Loxwood (loxwood)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Mi pac (mi_pac)
      • Mirage (mirage)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • moony mood (moony_mood)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Mtng (mtng)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nanucci (nanucci)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Only (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsonite (samsonite)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Under Armour (under_armour)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wylson (wylson)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Reput (trust_reput)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Flap closure (flap_closure)
      • Klipsi (klipsi)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Handbag (handbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 6.8 cm (syvyys_cm_6.8)
      • 6.8 cm - 10 cm (syvyys_cm_6.8_10)
      • 10 cm - 16 cm (syvyys_cm_10_16)
      • ≥ 16 cm (syvyys_cm_16)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 25 cm (leveys_25)
      • 25 cm - 36 cm (leveys_25_36)
      • 36 cm - 40 cm (leveys_36_40)
      • ≥ 40 cm (leveys_40)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 335 g (paino_g_5_340)
      • 335 g - 600 g (paino_g_340_600)
      • ≥ 600 g (paino_g_600)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 23 cm (pituus_cm_23)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_23_32)
      • 32 cm - 40 cm (pituus_cm_32_40)
      • ≥ 40 cm (pituus_cm_40)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 21 cm (korkeus_21)
      • 21 cm - 27 cm (korkeus_21_27)
      • 27 cm - 33 cm (korkeus_27_33)
      • ≥ 33 cm (korkeus_33)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi