x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Thule Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Thule Crossover 2.0 Asiakirjasalkku 15.6″ musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136071801.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131216025.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132434674.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128317321.jpg
      Thule Thule Crossover 2.0 Asiakirjasalkku 15.6″ musta Crossover 2.0 Asiakirjasalkku 15.6″ musta Crossover 2.0 Asiakirjasalkku 15.6″ musta Käytännöllinen kannettavan laukku, jota voidaan suurentaa 6 cm suurempaa pakkaustilaa varten ja se suojaa kaikkea elektroniikasta aina identiteettiin asti. (1)
      Thule Crossover 2.0 Asiakirjasalkku 15.6″ musta
      • 00085854243292
      • 3203842
      3
      deal
      169.95 EUR
    • Thule Crossover 2.0 Tietokonepussi 13.3″ musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134953491.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131215995.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132434673.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149032838.jpg
      Thule Thule Crossover 2.0 Tietokonepussi 13.3″ musta Crossover 2.0 Tietokonepussi 13.3″ musta Crossover 2.0 Tietokonepussi 13.3″ musta Thule Crossover 2 Laptop Bag 13.3 Black 13.3 Nailon (1)
      Thule Crossover 2.0 Tietokonepussi 13.3″ musta
      • 00085854243308
      • 3203843
      3
      deal
      135.95 EUR
    • Thule Accent reppu 15.6″ musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111305256.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148790527.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131703079.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99576145.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106914809.jpg
      Thule Thule Accent reppu 15.6″ musta Accent reppu 15.6″ musta Accent reppu 15.6″ musta Thule Accent Laptop Bag (1)
      Thule Accent reppu 15.6″ musta
      • 00085854241229
      • TACLB-116
      • 3203625
      • 152900
      • 471110
      2
      deal
      101.95 EUR
    • Thule Subterra Laptop Bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124241733.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106596124.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106596126.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144008865.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103996774.jpg
      Thule Thule Subterra Laptop Bag Subterra Laptop Bag Subterra Laptop Bag For all your school and work materials Daily on the go with your laptop, notebooks, documents and other materials? With the Thule Subterra 15.6 "laptop bag you take all your school and work materials with you. This laptop bag has a detachable shoulder strap and a sturdy handle, so you can use the bag in different ways to wear . Also place for ... As soon as you this Thule laptop bag, you will find a unzip15.6 "laptop compartment . This box is padded and protects your laptop against bumps and ... (1)
      Thule Subterra Laptop Bag
      • 00085854238908
      • TSSB316
      • 471096
      • 4054911
      2
      87.90 EUR
    • Thule Subterra Macbook Attaché 15tuumaa Nailon Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111318627.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106915074.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106915072.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106915073.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134317944.jpg
      Thule Thule Subterra Macbook Attaché 15tuumaa Nailon Musta Subterra Macbook Attaché 15tuumaa Nailon Musta Subterra Macbook Attaché 15tuumaa Nailon Musta Thule Subterra Macbook Attaché 15tuumaa Nailon Musta (1)
      Thule Subterra Macbook Attaché 15tuumaa Nailon Musta
      • 00085854238885
      • TSA315
      • 4050507
      • TSA315DSH
      • 471099
      1
      79.77 EUR
    • Thule Crossover 2.0 Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148797155.jpg
      Thule Thule Crossover 2.0 Olkalaukku musta Crossover 2.0 Olkalaukku musta Crossover 2.0 Olkalaukku musta Crossover 2.0 Olkalaukku nailon musta (1)
      Thule Crossover 2.0 Olkalaukku musta
      • 00085854244619
      • 3203983
      1
      99.00 EUR
    • Thule Subterra Attaché 13inch
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111318223.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131704440.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106915065.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106915062.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134317940.jpg
      Thule Thule Subterra Attaché 13inch Subterra Attaché 13inch Subterra Attaché 13inch Subterra Asiakirjasalkku 13 nailon musta (1)
      Thule Subterra Attaché 13inch
      • 00085854238878
      • TSA313
      • 4050749
      • 9462604
      • TSA313DSH
      • 471098
      1
      deal
      63.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aimee (aimee)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Barbara rihl (barbara_rihl)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chabrand (chabrand)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Christian lacroix (christian_lacroix)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • Clarks (clarks)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Columbia (columbia)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elite (elite)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ikks (ikks)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katana (katana)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOUIZ & LOU (louiz_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Loxwood (loxwood)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Mirage (mirage)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • moony mood (moony_mood)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nanucci (nanucci)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Only (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsonite (samsonite)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Under Armour (under_armour)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wylson (wylson)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Flap closure (flap_closure)
      • Klipsi (klipsi)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Handbag (handbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 5.8 cm (syvyys_cm_5.8)
      • 5.8 cm - 10 cm (syvyys_cm_5.8_10)
      • 10 cm - 15 cm (syvyys_cm_10_15)
      • ≥ 15 cm (syvyys_cm_15)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 25 cm (leveys_25)
      • 25 cm - 36 cm (leveys_25_36)
      • 36 cm - 40 cm (leveys_36_40)
      • ≥ 40 cm (leveys_40)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 320 g (paino_g_5_320)
      • 320 g - 600 g (paino_g_320_600)
      • ≥ 600 g (paino_g_600)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 23 cm (pituus_cm_23)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_23_32)
      • 32 cm - 40 cm (pituus_cm_32_40)
      • ≥ 40 cm (pituus_cm_40)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 21 cm (korkeus_21)
      • 21 cm - 27 cm (korkeus_21_27)
      • 27 cm - 32 cm (korkeus_27_32)
      • ≥ 32 cm (korkeus_32)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi