x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Timberland Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Timberland Venture Out Tagether Crossbody Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264593011.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Venture Out Tagether Crossbody Musta Mies Venture Out Tagether Crossbody Musta Mies Venture Out Tagether Crossbody Musta Mies (1)
      Timberland Venture Out Tagether Crossbody Musta Mies
      • 00196013677244
      1
      53.48 EUR
    • Timberland Work For The Future Crossbody Beige Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266843870.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Work For The Future Crossbody Beige Mies Work For The Future Crossbody Beige Mies Work For The Future Crossbody Beige Mies (1)
      Timberland Work For The Future Crossbody Beige Mies
      • 00196013677954
      1
      58.48 EUR
    • Timberland Timberpack Crossbody Sininen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266842230.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Timberpack Crossbody Sininen Mies Timberpack Crossbody Sininen Mies Timberpack Crossbody Sininen Mies (1)
      Timberland Timberpack Crossbody Sininen Mies
      • 00196013677145
      1
      43.48 EUR
    • Timberland Outdoor Archive Crossbody Keltainen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234200236.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Outdoor Archive Crossbody Keltainen Mies Outdoor Archive Crossbody Keltainen Mies Outdoor Archive Crossbody Keltainen Mies (1)
      Timberland Outdoor Archive Crossbody Keltainen Mies
      • 00196246311946
      1
      32.48 EUR
    • Timberland New Leather Crossbody Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258477133.jpg?ts=1
      Timberland Timberland New Leather Crossbody Musta Mies New Leather Crossbody Musta Mies New Leather Crossbody Musta Mies (1)
      Timberland New Leather Crossbody Musta Mies
      • 00196246309301
      1
      159.48 EUR
    • Timberland Outdoor Archive Crossbody Valkoinen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234200350.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Outdoor Archive Crossbody Valkoinen Mies Outdoor Archive Crossbody Valkoinen Mies Outdoor Archive Crossbody Valkoinen Mies (1)
      Timberland Outdoor Archive Crossbody Valkoinen Mies
      • 00196246311991
      1
      32.48 EUR
    • Timberland Work For The Future Crossbody Sininen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266843454.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Work For The Future Crossbody Sininen Mies Work For The Future Crossbody Sininen Mies Work For The Future Crossbody Sininen Mies (1)
      Timberland Work For The Future Crossbody Sininen Mies
      • 00196013677893
      1
      58.48 EUR
    • Timberland Work For The Future Crossbody Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266842213.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Work For The Future Crossbody Musta Mies Work For The Future Crossbody Musta Mies Work For The Future Crossbody Musta Mies (1)
      Timberland Work For The Future Crossbody Musta Mies
      • 00196013677909
      1
      58.48 EUR
    • Timberland Bold Beginnings Mini Crossbody Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266834743.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Bold Beginnings Mini Crossbody Musta Mies Bold Beginnings Mini Crossbody Musta Mies Bold Beginnings Mini Crossbody Musta Mies (1)
      Timberland Bold Beginnings Mini Crossbody Musta Mies
      • 00196013677879
      1
      38.48 EUR
    • Timberland Bold Beginnings Mini Crossbody Harmaa Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266839202.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Bold Beginnings Mini Crossbody Harmaa Mies Bold Beginnings Mini Crossbody Harmaa Mies Bold Beginnings Mini Crossbody Harmaa Mies (1)
      Timberland Bold Beginnings Mini Crossbody Harmaa Mies
      • 00196013677862
      1
      38.48 EUR
    • Timberland New Leather Crossbody Oranssi Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245122288.jpg?ts=1
      Timberland Timberland New Leather Crossbody Oranssi Mies New Leather Crossbody Oranssi Mies New Leather Crossbody Oranssi Mies (1)
      Timberland New Leather Crossbody Oranssi Mies
      • 00196246309264
      1
      159.48 EUR
    • Timberland Venture Out Tagether Crossbody Ruskea Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264593012.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Venture Out Tagether Crossbody Ruskea Mies Venture Out Tagether Crossbody Ruskea Mies Venture Out Tagether Crossbody Ruskea Mies (1)
      Timberland Venture Out Tagether Crossbody Ruskea Mies
      • 00196013677299
      1
      53.48 EUR
    • Timberland Printed Mini Crossbody Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266837928.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Printed Mini Crossbody Musta Mies Printed Mini Crossbody Musta Mies Printed Mini Crossbody Musta Mies (1)
      Timberland Printed Mini Crossbody Musta Mies
      • 00196247651188
      1
      43.48 EUR
    • Timberland New Leather Woman Crossbody Beige Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264511072.jpg?ts=1
      Timberland Timberland New Leather Woman Crossbody Beige Mies New Leather Woman Crossbody Beige Mies New Leather Woman Crossbody Beige Mies (1)
      Timberland New Leather Woman Crossbody Beige Mies
      • 00196013678562
      1
      159.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Adax (adax)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altura (altura)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Athlecia (athlecia)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bach (bach)
      • Barts (barts)
      • Basil (basil)
      • Beck Söndergaard (beck_so_ndergaard)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benlee (benlee)
      • Billabong (billabong)
      • Bogner (bogner)
      • Brandit (brandit)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burley (burley)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Ceannis (ceannis)
      • Cerdá (cerda_)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Dark (dark)
      • Day (day)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Decadent (decadent)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers (dockers)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Etnies (etnies)
      • Evoc (evoc)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • Gabor (gabor)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Gyttorp (gyttorp)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jazwares (jazwares)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Jump (jump)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Krafwin (krafwin)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Markberg (markberg)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Munich (munich)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Era (new_era)
      • New Looxs (new_looxs)
      • Nici (nici)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Núnoo (nu_noo)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Olympus (olympus)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Phoenix (phoenix)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sense of Youty (sense_of_youty)
      • Silca (silca)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Sony (sony)
      • Spidi (spidi)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Techsolz (techsolz)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Umbro (umbro)
      • Unlimit (unlimit)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Wouf (wouf)
      • XD Design (xd_design)
      • XLAB (xlab)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zwei (zwei)
    • Hinta (price):
      • < 90 € (budget)
      • 90 € - 135 € (price_2)
      • 135 € - 210 € (price_3)
      • ≥ 210 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lampaannahka (lampaannahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyetyleeni (polyetyleeni)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 75 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 75 cm (pituus_cm_4)
    • Width (leveys):
      • < 21 cm (leveys_1)
      • 21 cm - 27 cm (leveys_2)
      • 27 cm - 36 cm (leveys_3)
      • ≥ 36 cm (leveys_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7 cm (syvyys_cm_1)
      • 7 cm - 10 cm (syvyys_cm_2)
      • 10 cm - 15 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 15 cm (syvyys_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 20 cm (korkeus_1)
      • 20 cm - 24 cm (korkeus_2)
      • 24 cm - 30 cm (korkeus_3)
      • ≥ 30 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 85 g (paino_g_1)
      • 85 g - 190 g (paino_g_2)
      • 190 g - 310 g (paino_g_3)
      • ≥ 310 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi