x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Tommy Hilfiger Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    48 - 16
    • Tommy Hilfiger Turnlock Olkalaukku kulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148563667.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149703510.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Turnlock Olkalaukku kulta Turnlock Olkalaukku kulta Turnlock Olkalaukku kulta Turnlock Olkalaukku nahka kulta (1)
      Tommy Hilfiger Turnlock Olkalaukku kulta
      • 08719859123045
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Tommy Hilfiger Modern Olkalaukku tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150381604.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149444732.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150362405.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Modern Olkalaukku tummansininen Modern Olkalaukku tummansininen Modern Olkalaukku tummansininen Modern Olkalaukku nahkajäljitelmä, polyamidi tummansininen (1)
      Tommy Hilfiger Modern Olkalaukku tummansininen
      • 08719861165613
      • THS4018001000001
      1
      deal
      56.40 EUR
    • Tommy Hilfiger Pikkulaukut Tommy Hilfiger ELEVATED NYLON MINI CROSSOVER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151132870.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Pikkulaukut Tommy Hilfiger ELEVATED NYLON MINI CROSSOVER Pikkulaukut Tommy Hilfiger ELEVATED NYLON MINI CROSSOVER Pikkulaukut Tommy Hilfiger ELEVATED NYLON MINI CROSSOVER : & Leveys: 19.0cm & Korkeus: 20.0cm & Syvyys: 50.0cm & Tilavuus: 19.0 & Kahvat: Hihna / Olkahihna säädettävä & Suljin: Lukitus vetoketjulla & Sisätaskut: Lokeroiden määrä 1,Paikka kynälle 2,Vetoketjulliset sisätaskut 1 & Ulkotaskut: Vetoketjulliset ulkotaskut 1,Ulkotaskut ilman vetoketjua 1 (1)
      Tommy Hilfiger Pikkulaukut Tommy Hilfiger ELEVATED NYLON MINI CROSSOVER
      • 08719861982272
      • THS4299001000001
      1
      81.99 EUR
    • Tommy Hilfiger Charming Tommy Käsilaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153333407.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Charming Tommy Käsilaukku musta Charming Tommy Käsilaukku musta Charming Tommy Käsilaukku musta Charming Tommy Käsilaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Tommy Hilfiger Charming Tommy Käsilaukku musta
      • 08719862039418
      • AW0AW08159-BDS
      1
      deal
      119.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Turnlock Olkalaukku ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150926250.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Turnlock Olkalaukku ruskea Turnlock Olkalaukku ruskea Turnlock Olkalaukku ruskea Turnlock Olkalaukku nahka ruskea (1)
      Tommy Hilfiger Turnlock Olkalaukku ruskea
      • 08719861999652
      1
      deal
      139.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Elevated Nylon Olkalaukku tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151132345.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152096009.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153649708.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Elevated Nylon Olkalaukku tummansininen Elevated Nylon Olkalaukku tummansininen Elevated Nylon Olkalaukku tummansininen Elevated Nylon Olkalaukku kierrätetty polyesteri tummansininen (1)
      Tommy Hilfiger Elevated Nylon Olkalaukku tummansininen
      • 08719861980278
      • THS4298002000001
      1
      deal
      56.40 EUR
    • Tommy Hilfiger Downtown Pesuvälinepussi musta 22 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151089037.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153650157.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Downtown Pesuvälinepussi musta 22 cm Downtown Pesuvälinepussi musta 22 cm Downtown Pesuvälinepussi musta 22 cm Downtown Pesuvälinepussi musta 22 cm (1)
      Tommy Hilfiger Downtown Pesuvälinepussi musta 22 cm
      • 08719861966814
      • AM0AM05851-BDS
      1
      deal
      55.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Modern Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150382108.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153650061.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Modern Olkalaukku musta Modern Olkalaukku musta Modern Olkalaukku musta Modern Olkalaukku nahkajäljitelmä, polyamidi musta (1)
      Tommy Hilfiger Modern Olkalaukku musta
      • 08719861164296
      • AM0AM05568-BDS
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Tommy Hilfiger TH Core Bucket bag musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150034097.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger TH Core Bucket bag musta TH Core Bucket bag musta TH Core Bucket bag musta TH Core Bucket bag nahkajäljitelmä musta (1)
      Tommy Hilfiger TH Core Bucket bag musta
      • 08719861160366
      1
      deal
      83.05 EUR
    • Tommy Hilfiger Lock Olkalaukku ruusukulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150608438.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Lock Olkalaukku ruusukulta Lock Olkalaukku ruusukulta Lock Olkalaukku ruusukulta Lock Olkalaukku nahkajäljitelmä ruusukulta (1)
      Tommy Hilfiger Lock Olkalaukku ruusukulta
      • 08719861164531
      1
      deal
      104.30 EUR
    • Tommy Hilfiger TH Core Olkalaukku kirsikka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150945422.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger TH Core Olkalaukku kirsikka TH Core Olkalaukku kirsikka TH Core Olkalaukku kirsikka TH Core Olkalaukku nahkajäljitelmä kirsikka (1)
      Tommy Hilfiger TH Core Olkalaukku kirsikka
      • 08719862086092
      1
      deal
      90.95 EUR
    • Tommy Hilfiger Lock Olkalaukku tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150256067.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Lock Olkalaukku tummansininen Lock Olkalaukku tummansininen Lock Olkalaukku tummansininen Lock Olkalaukku nahkajäljitelmä tummansininen (1)
      Tommy Hilfiger Lock Olkalaukku tummansininen
      • 08719861165934
      1
      deal
      99.00 EUR
    • Tommy Hilfiger Turnlock Olkalaukku tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150926286.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151395637.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Turnlock Olkalaukku tummansininen Turnlock Olkalaukku tummansininen Turnlock Olkalaukku tummansininen Turnlock Olkalaukku nahka tummansininen (1)
      Tommy Hilfiger Turnlock Olkalaukku tummansininen
      • 08719861994473
      1
      deal
      199.00 EUR
    • Tommy Hilfiger Business Leather Olkalaukku harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151137446.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Business Leather Olkalaukku harmaa Business Leather Olkalaukku harmaa Business Leather Olkalaukku harmaa Business Leather Olkalaukku nahka harmaa (1)
      Tommy Hilfiger Business Leather Olkalaukku harmaa
      • 08719861976851
      1
      deal
      129.00 EUR
    • Tommy Hilfiger Chic Olkalaukku tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150866161.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Chic Olkalaukku tummansininen Chic Olkalaukku tummansininen Chic Olkalaukku tummansininen Chic Olkalaukku nahkajäljitelmä tummansininen (1)
      Tommy Hilfiger Chic Olkalaukku tummansininen
      • 08719862021567
      1
      deal
      99.00 EUR
    • Tommy Hilfiger Olkalaukku valkoinen/sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152452693.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152280439.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Olkalaukku valkoinen/sininen Olkalaukku valkoinen/sininen Olkalaukku valkoinen/sininen Olkalaukku puuvilla, nahkajäljitelmä valkoinen/sininen (1)
      Tommy Hilfiger Olkalaukku valkoinen/sininen
      • 08719862088249
      1
      deal
      99.00 EUR
    1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Metalli (metalli)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
      • Villa (villa)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Barbara rihl (barbara_rihl)
      • Bergans (bergans)
      • Betty London (betty_london)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chabrand (chabrand)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Chrome (chrome)
      • Clarks (clarks)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Compressport (compressport)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Evoc (evoc)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fornarina (fornarina)
      • Fossil (fossil)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Gabs (gabs)
      • Gattinoni (gattinoni)
      • Gaudi (gaudi)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ikks (ikks)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katana (katana)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Loxwood (loxwood)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Moleskine (moleskine)
      • moony mood (moony_mood)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Name it (name_it)
      • Nanucci (nanucci)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Sober (sober)
      • Sonic (sonic)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trussardi (trussardi)
      • Valentino (valentino)
      • Vango (vango)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Wylson (wylson)
      • Y Not? (y_not_)
    • Mallin nimi (group):
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
      • Trust Reput (trust_reput)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Flap closure (flap_closure)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 5 cm (syvyys_cm_5)
      • 5 cm - 9 cm (syvyys_cm_5_9)
      • 9 cm - 15 cm (syvyys_cm_9_15)
      • ≥ 15 cm (syvyys_cm_15)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 20 cm (leveys_20)
      • 20 cm - 30 cm (leveys_20_30)
      • 30 cm - 40 cm (leveys_30_40)
      • ≥ 40 cm (leveys_40)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 335 g (paino_g_5_340)
      • 335 g - 620 g (paino_g_340_620)
      • ≥ 620 g (paino_g_620)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 10 cm (pituus_cm_10)
      • 10 cm - 25 cm (pituus_cm_10_25)
      • 25 cm - 35 cm (pituus_cm_25_35)
      • ≥ 35 cm (pituus_cm_35)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 16 cm (korkeus_16)
      • 16 cm - 26 cm (korkeus_16_26)
      • 26 cm - 30 cm (korkeus_26_30)
      • ≥ 30 cm (korkeus_30)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi