x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vans Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Vans Ranger Waist Pack Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163987612.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133532640.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227911464.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142582838.jpg?ts=1
      Vans Vans Ranger Waist Pack Musta Ranger Waist Pack Musta Ranger Waist Pack Musta OminaisuudetSuuri vetoketjullinen päätaskuUlkopuolella vetoketjullinen taskuVans-logo (1)
      Vans Ranger Waist Pack Musta
      • 00192825086502
      2
      33.48 EUR
    • Vans Construct Shoulder Backpack black / white Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186506304.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257076830.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234447592.jpg?ts=1
      Vans Vans Construct Shoulder Backpack black / white Koko Uni Construct Shoulder Backpack black / white Koko Uni Construct Shoulder Backpack black / white Koko Uni Vans Construct reppu on valmistettu CORDURA®-kankaasta, joka tunnetaan kestävyydestään ja loistavasta kestävyydestä hiertymiä, repeymiä ja hankaumia vastaan. Klassisella Vansin sivuraita lookilla, Siistin lookin lisäksi repussa on läppäri- ja tablettitasku, hajuja hylkivä käsittely, fleecevuorattu mediatasku sekä irroittettava rintavyö. Designin viimeistelevät joustavat verkkokankaiset pullotaskut, ergonomiset ComfyStrap olkahihnat ja säädettävät vetoketjun vetimet. OminaisuudetHajuja hylkivä käsittely päätaskussa Joustava verkkokankainen tasku vesipulloille Fleecevuorattu mediatasku Vohvelimainen selkäpaneeli ComfyStrap Ergonomiset olkahihnat Yksilöllisesti säädettävät vetoketjun vetimet Irroitettava rintahihna Mitat: 19 x 13,5 x6,5 tuumaa (1)
      Vans Construct Shoulder Backpack black / white Koko Uni
      • 00194905539748
      1
      deal
      40.85 EUR
    • Vans Ward Cross Body Bag black / white check Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172814968.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201434552.jpg?ts=1
      Vans Vans Ward Cross Body Bag black / white check Koko Uni Ward Cross Body Bag black / white check Koko Uni Ward Cross Body Bag black / white check Koko Uni Ward Cross Body Bag Vansilta on valmistettu 100 % nailonista ja Cordura® kankaasta. Materiaalit tunnetaan pitkästä iästään ja loistavasta kestävyydestään hiertymiä, repeymiä ja hankausta vastaan, Kassissa on suuri vetoketjullinen päätasku, vetoketjullinen ulkotasku ja säädettävä strappi. OminaisuudetKestävä päällysmateriaaliVetoketjullinen taskuVetoketjullinen ulkotaskuSäädettävä olkahihna (1)
      Vans Ward Cross Body Bag black / white check Koko Uni
      • 00194901128366
      1
      deal
      46.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Adax (adax)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altura (altura)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Athlecia (athlecia)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bach (bach)
      • Barts (barts)
      • Basil (basil)
      • Beck Söndergaard (beck_so_ndergaard)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benlee (benlee)
      • Billabong (billabong)
      • Bogner (bogner)
      • Brandit (brandit)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burley (burley)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Ceannis (ceannis)
      • Cerdá (cerda_)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Dark (dark)
      • Day (day)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decadent (decadent)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Etnies (etnies)
      • Evoc (evoc)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • Gabor (gabor)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Gyttorp (gyttorp)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hurley (hurley)
      • HVISK (hvisk)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jazwares (jazwares)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Jump (jump)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Krafwin (krafwin)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Markberg (markberg)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Munich (munich)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Era (new_era)
      • New Looxs (new_looxs)
      • Nici (nici)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Núnoo (nu_noo)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Olympus (olympus)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Phoenix (phoenix)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sense of Youty (sense_of_youty)
      • Silca (silca)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Sony (sony)
      • Spidi (spidi)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Techsolz (techsolz)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Umbro (umbro)
      • Unlimit (unlimit)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Wouf (wouf)
      • XD Design (xd_design)
      • XLAB (xlab)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zwei (zwei)
    • Hinta (price):
      • < 85 € (budget)
      • 85 € - 125 € (price_2)
      • 125 € - 200 € (price_3)
      • ≥ 200 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Huopa (huopa)
      • Juutti (juutti)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keinoturkis (keinoturkis)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lampaannahka (lampaannahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyetyleeni (polyetyleeni)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 90 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 90 cm (pituus_cm_4)
    • Width (leveys):
      • < 21 cm (leveys_1)
      • 21 cm - 27 cm (leveys_2)
      • 27 cm - 36 cm (leveys_3)
      • ≥ 36 cm (leveys_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7 cm (syvyys_cm_1)
      • 7 cm - 10 cm (syvyys_cm_2)
      • 10 cm - 15 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 15 cm (syvyys_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 20 cm (korkeus_1)
      • 20 cm - 24 cm (korkeus_2)
      • 24 cm - 30 cm (korkeus_3)
      • ≥ 30 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 80 g (paino_g_1)
      • 80 g - 190 g (paino_g_2)
      • 190 g - 305 g (paino_g_3)
      • ≥ 305 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi