x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Victorinox Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Victorinox Victoria 2.0 Olkalaukku tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148561851.jpg
      Victorinox Victorinox Victoria 2.0 Olkalaukku tummansininen Victoria 2.0 Olkalaukku tummansininen Victoria 2.0 Olkalaukku tummansininen Victoria 2.0 Olkalaukku nailon tummansininen (1)
      Victorinox Victoria 2.0 Olkalaukku tummansininen
      • 07613329066188
      1
      125.10 EUR
    • Victorinox Werks Professional 2.0 Olkalaukku 13″ musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162624537.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153645922.jpg
      Victorinox Victorinox Werks Professional 2.0 Olkalaukku 13″ musta Werks Professional 2.0 Olkalaukku 13″ musta Werks Professional 2.0 Olkalaukku 13″ musta Werks Professional 2.0 Olkalaukku 13 polyesteri musta (1)
      Victorinox Werks Professional 2.0 Olkalaukku 13″ musta
      • 07613329055120
      1
      deal
      159.00 EUR
    • Victorinox Werks Professional 2.0 Olkalaukku 13″ tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148579564.jpg
      Victorinox Victorinox Werks Professional 2.0 Olkalaukku 13″ tummansininen Werks Professional 2.0 Olkalaukku 13″ tummansininen Werks Professional 2.0 Olkalaukku 13″ tummansininen Werks Professional 2.0 Olkalaukku 13 polyesteri tummansininen (1)
      Victorinox Werks Professional 2.0 Olkalaukku 13″ tummansininen
      • 07613329073353
      1
      159.00 EUR
    • Victorinox Werks Professional 2.0 Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143700093.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162623280.jpg
      Victorinox Victorinox Werks Professional 2.0 Olkalaukku musta Werks Professional 2.0 Olkalaukku musta Werks Professional 2.0 Olkalaukku musta Werks Professional 2.0 Olkalaukku polyesteri musta (1)
      Victorinox Werks Professional 2.0 Olkalaukku musta
      • 07613329055113
      1
      deal
      129.00 EUR
    • Victorinox Victoria 2.0 Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148562658.jpg
      Victorinox Victorinox Victoria 2.0 Olkalaukku musta Victoria 2.0 Olkalaukku musta Victoria 2.0 Olkalaukku musta Victoria 2.0 Olkalaukku nailon musta (1)
      Victorinox Victoria 2.0 Olkalaukku musta
      • 07613329066126
      1
      125.10 EUR
    • Victorinox Victoria 2.0 Olkalaukku tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162623943.jpg
      Victorinox Victorinox Victoria 2.0 Olkalaukku tummansininen Victoria 2.0 Olkalaukku tummansininen Victoria 2.0 Olkalaukku tummansininen Victoria 2.0 Olkalaukku nailon tummansininen (1)
      Victorinox Victoria 2.0 Olkalaukku tummansininen
      • 07613329067949
      1
      deal
      99.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Metalli (metalli)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (erittain_edulliset)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Aldo (aldo)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Day birger et mikkelsen (day_birger_et_mikkelsen)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Expatrié (expatrie_)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iittala (iittala)
      • Inwear (inwear)
      • INYATI (inyati)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mascara (mascara)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • NYZE (nyze)
      • Object (object)
      • Olympus (olympus)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Seafolly (seafolly)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Silca (silca)
      • Sober (sober)
      • Sony (sony)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Valentino (valentino)
      • Vanzetti (vanzetti)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Mallin nimi (group):
      • Iittala Meno (iittala_meno)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
      • Single Handle (single_handle)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Flap closure (flap_closure)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • Salkku (salkku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
      • Tietokonelaukku (tietokonelaukku)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 8 cm (syvyys_cm_1)
      • 8 cm - 12 cm (syvyys_cm_2)
      • 12 cm - 27 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 27 cm (syvyys_cm_4)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 18 cm (leveys_1)
      • 18 cm - 27 cm (leveys_2)
      • 27 cm - 37 cm (leveys_3)
      • ≥ 37 cm (leveys_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 225 g (paino_g_1)
      • 225 g - 515 g (paino_g_2)
      • 515 g - 815 g (paino_g_3)
      • ≥ 815 g (paino_g_4)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 10 cm (pituus_cm_1)
      • 10 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 35 cm (pituus_cm_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 16 cm (korkeus_1)
      • 16 cm - 25 cm (korkeus_2)
      • 25 cm - 30 cm (korkeus_3)
      • ≥ 30 cm (korkeus_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi