x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Oppikirjat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Brown, Brene Rohkaiseva johtaja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146329309.jpg
      Brown, Brene Brown, Brene Rohkaiseva johtaja Rohkaiseva johtaja Rohkaiseva johtaja Teos opastaa siihen, mitä rohkea johtajuus on ja kuinka se otetaan. Kirjoittajan mukaan johtaja on jokainen, joka ottaa vastuun ja tunnistaa ihmisten ja ideoiden mahdollisuudet, ja jolla on rohkeutta kehittää tätä potentiaalia. Kun uskallamme johtaa, emme väitä tietävämme oikeita vastauksia, vaan osaamme kysyä oikeat kysymykset. Emme välttele hankaliakaan keskusteluja ja tilanteita, vaan uskallamme olla haavoittuvia päästäksemme kohti parempaa. Brown esittää tutkimusten, tarinoiden ja esimerk... (1)
      Brown, Brene Rohkaiseva johtaja
      • 09789522608154
      2
      25.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Book DEFAULT
        • book
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Book (book)
      • Brown, Brene (brown_brene)
      • Butler, Judith (butler_judith)
      • Haynes, John Harold (haynes_john_harold)
      • Haynes Publishing Group (haynes_publishing_group)
      • Irvine, Alex (irvine_alex)
      • Kotler, Philip (kotler_philip)
      • Lencioni, Patrick M. (lencioni_patrick_m_)
      • Mauno, Esko (mauno_esko)
      • McNab, Chris (mcnab_chris)
      • Moleskine (moleskine)
      • O'Brian, Patrick (o_brian_patrick)
      • Shakespeare, William (shakespeare_william)
      • Simone, Gail (simone_gail)
      • Wilson (wilson)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi