x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Iittala Paistinpannut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Iittala Tools Kasaripannu 26 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95169168.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105283979.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145583697.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906839.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135085670.jpg
      Iittala Iittala Tools Kasaripannu 26 cm Tools Kasaripannu 26 cm Tools Kasaripannu 26 cm Iittalan Tools-sarjan paistokasari on valmistettu yhteistyössä ammattilaiskokkien kanssa parhaimman laadun ja käytettävyyden varmistamiseksi. Pannun pinta on terästä ja se on siksi kestävä ja helppo pitää kädessä. Ydin on alumiinia, joka johtaa hyvin lämpöä. Tämä tarkoittaa sitä, että paistokasarin lämpö on tasainen, ja lämpöä on helppo säätää nopeasti. Siksi tämän tyyppinen pannu sopii monenlaiseen ruoanlaittoon. Pannun korkeat reunat tekevät siitä ihanteellisen suuremmille annoksille tai ru... (3)
      Iittala Tools Kasaripannu 26 cm
      • 06411923653435
      • 1016189
      2
      208.00 EUR
    • Iittala Tools paistinpannu 28cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95169169.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115068967.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149702850.jpg
      Iittala Iittala Tools paistinpannu 28cm Tools paistinpannu 28cm Tools paistinpannu 28cm Tools paistinpannu 28cm tuotemerkiltä Iittala (3)
      Iittala Tools paistinpannu 28cm
      • 06411923653459
      • 1016200
      1
      205.90 EUR
    • Iittala Tools Sateuse-pannu 1,0 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149363826.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105283845.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906032.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135053837.jpg
      Iittala Iittala Tools Sateuse-pannu 1,0 l Tools Sateuse-pannu 1,0 l Tools Sateuse-pannu 1,0 l Tools Sateuse-pannu 1,0 l tuotemerkiltä Iittala (2)
      Iittala Tools Sateuse-pannu 1,0 l
      • 06428511621424
      2
      93.91 EUR
    • Iittala Tools paistinpannu 24cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95169170.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74160981.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151672963.jpg
      Iittala Iittala Tools paistinpannu 24cm Tools paistinpannu 24cm Tools paistinpannu 24cm Tools paistinpannu 24cm tuotemerkiltä Iittala (1)
      Iittala Tools paistinpannu 24cm
      • 06411923653442
      • 1016188
      1
      187.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Grillipannu DEFAULT
        • grillipannu
      • Induktioliesi DEFAULT
        • induktioliesi
      • Wokkipannu DEFAULT
        • wokkipannu
      • Valurauta DEFAULT
        • valurauta
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 75 € (price_50_75)
      • 75 € - 115 € (price_75_120)
      • ≥ 115 € (price_120)
    • Pannun tyyppi (type_of_pan):
      • Blinipannu (blinipannu)
      • Grillipannu (grillipannu)
      • Keittokasari (keittokasari)
      • Lettupannu (lettupannu)
      • Paellapannu (paellapannu)
      • Painekattila (painekattila)
      • Paistinpannu (paistinpannu)
      • Paistokasari (paistokasari)
      • Pannusetti (pannusetti)
      • Parsakattila (parsakattila)
      • Tagine-pata (tagine_pata)
      • Valurautapata (valurautapata)
      • Wokkipannu (wokkipannu)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 24 cm (halkaisija_cm__24)
      • 24 cm - 26 cm (halkaisija_cm__24_26)
      • 26 cm - 28 cm (halkaisija_cm__26_28)
      • ≥ 28 cm (halkaisija_cm__28)
    • Lieden tyyppi (soveltuvuus_kodinkoneeseen):
      • Induktioliesi (induktioliesi)
      • Kaasuliesi (kaasuliesi)
      • Kaasupoltin (kaasupoltin)
      • Keraaminenliesi (keraaminenliesi)
      • Uuni (uuni)
      • Valurautaliesi (valurautaliesi)
    • Merkki (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Fiskars (fiskars)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Demeyere (demeyere)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Skeppshult (skeppshult)
      • AMT (amt)
      • Ballarini (ballarini)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bialetti (bialetti)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Bosch (bosch)
      • Camry (camry)
      • Carl Victor (carl_victor)
      • CHASSEUR (chasseur)
      • Claus Holm (claus_holm)
      • Cristel (cristel)
      • Culimat (culimat)
      • De Buyer (de_buyer)
      • DUKA (duka)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esbit (esbit)
      • Espegard (espegard)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Fissler (fissler)
      • Funktion (funktion)
      • G.R.Y.M (g_r_y_m)
      • Gense (gense)
      • Green Pan (green_pan)
      • Greenpan (greenpan)
      • GSI (gsi)
      • Heirol (heirol)
      • HOLM (holm)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jata (jata)
      • Judge (judge)
      • Ken Hom (ken_hom)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Küchenprofi (ku_chenprofi)
      • Lacor (lacor)
      • Lagostina (lagostina)
      • Leifheit (leifheit)
      • Libbey (libbey)
      • Lodge (lodge)
      • Maku (maku)
      • Mauviel (mauviel)
      • Muurikka (muurikka)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Nordkök (nordko_k)
      • Nordwik (nordwik)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • OUTDOORCHEF (outdoorchef)
      • PENSOFAL (pensofal)
      • Petromax (petromax)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Robens (robens)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Staub (staub)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Trangia (trangia)
      • Victoria (victoria)
      • Weber (weber)
      • WMF (wmf)
      • Woll (woll)
      • Xantia (xantia)
      • Zwilling (zwilling)
    • Pannun materiaali (pannun_materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Hiiliteräs (hiilitera_s)
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Ominaisuudet (keittio_va_lineen_ominaisuudet):
      • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_)
      • Mukana kansi (mukana_kansi)
      • Naarmuuntumaton (naarmuuntumaton)
      • Tarttumaton pinta (tarttumaton_pinta)
      • Uuninkestävä (uuninkesta_va_)
    • Kapasiteetti (tilavuus):
      • < 1.9 L (tilavuus_1.9)
      • 1.9 L - 3 L (tilavuus_1.9_3)
      • 3 L - 4.6 L (tilavuus_3_4.6)
      • ≥ 4.6 L (tilavuus_4.6)
    • Pannun muoto (pannun_muoto):
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmainen (suorakulmainen)
    • Malli (group):
      • Fiskars All Steel (fiskars_all_steel)
      • Fiskars Brasserie (fiskars_brasserie)
      • Fiskars Classic (fiskars_classic)
      • Fiskars Functional Form (fiskars_functional_form)
      • Fiskars Hard Face (fiskars_hard_face)
      • Fiskars Norden (fiskars_norden)
      • Fiskars Rotisser (fiskars_rotisser)
      • Le Creuset Signature (le_creuset_signature)
      • Skeppshult Noir (skeppshult_noir)
      • Skeppshult Professional (skeppshult_professional)
      • Skeppshult Traditional (skeppshult_traditional)
      • Skeppshult Walnut (skeppshult_walnut)
      • Staub Cocotte (staub_cocotte)
      • Tefal Ceramic (tefal_ceramic)
      • Tefal Ingenio (tefal_ingenio)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Pinnoitteen tyyppi (tarttumattoman_pinnoitteen_tyyppi):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ceramic (ceramic)
      • Green Tek PTFE (green_tek_ptfe)
      • PTFE (ptfe)
      • Slip-Let (slip_let)
      • Titanium (titanium)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi