x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mauviel Paistinpannut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Mauviel Cook Style Kasaripannu kiillotettua terästä 3,1 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152328954.jpg
      Mauviel Mauviel Cook Style Kasaripannu kiillotettua terästä 3,1 l Cook Style Kasaripannu kiillotettua terästä 3,1 l Cook Style Kasaripannu kiillotettua terästä 3,1 l Cook Style Kasaripannu kiillotettua terästä 3,1 l tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel Cook Style Kasaripannu kiillotettua terästä 3,1 l
      • 03574905211245
      • 5211.24
      2
      235.90 EUR
    • Mauviel Cook Style Sautépannu pyöristetty 2,8 l kirkas teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135109575.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95306834.jpg
      Mauviel Mauviel Cook Style Sautépannu pyöristetty 2,8 l kirkas teräs Cook Style Sautépannu pyöristetty 2,8 l kirkas teräs Cook Style Sautépannu pyöristetty 2,8 l kirkas teräs Cook Style Sautépannu pyöristetty 2,8 l kirkas teräs tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel Cook Style Sautépannu pyöristetty 2,8 l kirkas teräs
      • 03574905212242
      • 5212.24
      2
      226.90 EUR
    • Mauviel Cook Style Paistinpannu kiilotettu teräs Ø 28 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109881438.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95168645.jpg
      Mauviel Mauviel Cook Style Paistinpannu kiilotettu teräs Ø 28 cm Cook Style Paistinpannu kiilotettu teräs Ø 28 cm Cook Style Paistinpannu kiilotettu teräs Ø 28 cm Cook Style Paistinpannu kiilotettu teräs Ø 28 cm tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel Cook Style Paistinpannu kiilotettu teräs Ø 28 cm
      • 03574905213287
      • 5213.28
      2
      223.89 EUR
    • Mauviel Wokkipannu hiiliteräs Ø 30 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907515.jpg
      Mauviel Mauviel Wokkipannu hiiliteräs Ø 30 cm Wokkipannu hiiliteräs Ø 30 cm Wokkipannu hiiliteräs Ø 30 cm Wokkipannu hiiliteräs Ø 30 cm tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel Wokkipannu hiiliteräs Ø 30 cm
      • 03574903632301
      • 3632.30
      1
      95.99 EUR
    • Mauviel M'150s Sauté-pannu pyöristettu kupari/teräs 2,8 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106421834.jpg
      Mauviel Mauviel M'150s Sauté-pannu pyöristettu kupari/teräs 2,8 l M'150s Sauté-pannu pyöristettu kupari/teräs 2,8 l M'150s Sauté-pannu pyöristettu kupari/teräs 2,8 l M'150s Sauté-pannu pyöristettu kupari/teräs 2,8 l tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel M'150s Sauté-pannu pyöristettu kupari/teräs 2,8 l
      • 03574906112244
      • 6112.24
      1
      339.90 EUR
    • Mauviel M'Stone3 Kreppipannu alumiinia Ø 30 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131743947.jpg
      Mauviel Mauviel M'Stone3 Kreppipannu alumiinia Ø 30 cm M'Stone3 Kreppipannu alumiinia Ø 30 cm M'Stone3 Kreppipannu alumiinia Ø 30 cm M'Stone3 Kreppipannu alumiinia Ø 30 cm tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel M'Stone3 Kreppipannu alumiinia Ø 30 cm
      • 03574908620303
      • 8620.30
      1
      128.70 EUR
    • Mauviel Sautépannu hiiliteräs pyöristetty Ø 20 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96870967.jpg
      Mauviel Mauviel Sautépannu hiiliteräs pyöristetty Ø 20 cm Sautépannu hiiliteräs pyöristetty Ø 20 cm Sautépannu hiiliteräs pyöristetty Ø 20 cm Sautépannu hiiliteräs pyöristetty Ø 20 cm tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel Sautépannu hiiliteräs pyöristetty Ø 20 cm
      • 03574903612204
      1
      73.97 EUR
    • Mauviel M'250 Cuprinox Kansi Kupari/rauta - 18 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70551472.jpg
      Mauviel Mauviel M'250 Cuprinox Kansi Kupari/rauta - 18 cm M'250 Cuprinox Kansi Kupari/rauta - 18 cm M'250 Cuprinox Kansi Kupari/rauta - 18 cm M'250 Cuprinox Kansi Kupari/rauta - 18 cm tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel M'250 Cuprinox Kansi Kupari/rauta - 18 cm
      • 03574906508184
      • 03574904548182
      • 6548.18
      1
      92.93 EUR
    • Mauviel Paistinpannu hiiliteräs Ø 28 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122251480.jpg
      Mauviel Mauviel Paistinpannu hiiliteräs Ø 28 cm Paistinpannu hiiliteräs Ø 28 cm Paistinpannu hiiliteräs Ø 28 cm Paistinpannu hiiliteräs Ø 28 cm tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel Paistinpannu hiiliteräs Ø 28 cm
      • 03574903651289
      1
      71.92 EUR
    • Mauviel Cook Style Paistinpannu Ø 20 cm teräs/non-stick
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152331461.jpg
      Mauviel Mauviel Cook Style Paistinpannu Ø 20 cm teräs/non-stick Cook Style Paistinpannu Ø 20 cm teräs/non-stick Cook Style Paistinpannu Ø 20 cm teräs/non-stick Cook Style Paistinpannu Ø 20 cm teräs/non-stick tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel Cook Style Paistinpannu Ø 20 cm teräs/non-stick
      • 03574905114201
      • 03574905242201
      • 5242.20
      1
      187.79 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Grillipannu DEFAULT
        • grillipannu
      • Induktioliesi DEFAULT
        • induktioliesi
      • Wokkipannu DEFAULT
        • wokkipannu
      • Valurauta DEFAULT
        • valurauta
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 75 € (price_2)
      • 75 € - 105 € (price_3)
      • ≥ 105 € (price_4)
    • Pannun tyyppi (type_of_pan):
      • Blinipannu (blinipannu)
      • Grillipannu (grillipannu)
      • Keittokasari (keittokasari)
      • Lettupannu (lettupannu)
      • Paellapannu (paellapannu)
      • Painekattila (painekattila)
      • Paistinpannu (paistinpannu)
      • Paistokasari (paistokasari)
      • Pannusetti (pannusetti)
      • Parsakattila (parsakattila)
      • Valurautapata (valurautapata)
      • Wokkipannu (wokkipannu)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 24 cm (halkaisija_cm__1)
      • 24 cm - 26 cm (halkaisija_cm__2)
      • 26 cm - 28 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 28 cm (halkaisija_cm__4)
    • Lieden tyyppi (soveltuvuus_kodinkoneeseen):
      • Induktioliesi (induktioliesi)
      • Kaasuliesi (kaasuliesi)
      • Kaasupoltin (kaasupoltin)
      • Keraaminenliesi (keraaminenliesi)
      • Uuni (uuni)
      • Valurautaliesi (valurautaliesi)
    • Merkki (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Fiskars (fiskars)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Demeyere (demeyere)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Skeppshult (skeppshult)
      • AMT (amt)
      • Balay (balay)
      • Bergner (bergner)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bosch (bosch)
      • Carl Victor (carl_victor)
      • CHASSEUR (chasseur)
      • Clatronic (clatronic)
      • Claus Holm (claus_holm)
      • Cristel (cristel)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Culimat (culimat)
      • De Buyer (de_buyer)
      • DUKA (duka)
      • EGO (ego)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esbit (esbit)
      • Espegard (espegard)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exxent (exxent)
      • Fissler (fissler)
      • Funktion (funktion)
      • G.R.Y.M (g_r_y_m)
      • Gense (gense)
      • Greenpan (greenpan)
      • GSI (gsi)
      • Guison (guison)
      • Heirol (heirol)
      • Icd (icd)
      • Iittala (iittala)
      • Jata (jata)
      • Judge (judge)
      • Ken Hom (ken_hom)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Küchenprofi (ku_chenprofi)
      • Lacor (lacor)
      • Lodge (lodge)
      • Maku (maku)
      • Mauviel (mauviel)
      • Moha (moha)
      • Muurikka (muurikka)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Nordkök (nordko_k)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • PENSOFAL (pensofal)
      • Petromax (petromax)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Robens (robens)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Skeppshult Gjutjärn (skeppshult_gjutja_rn)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Staub (staub)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Trangia (trangia)
      • Tristar (tristar)
      • Valetti (valetti)
      • Victoria (victoria)
      • Weber (weber)
      • WMF (wmf)
      • Woll (woll)
      • Xantia (xantia)
      • Zwilling (zwilling)
    • Pannun materiaali (pannun_materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Hiiliteräs (hiilitera_s)
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Ominaisuudet (keittio_va_lineen_ominaisuudet):
      • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_)
      • Mukana kansi (mukana_kansi)
      • Naarmuuntumaton (naarmuuntumaton)
      • Tarttumaton pinta (tarttumaton_pinta)
      • Uuninkestävä (uuninkesta_va_)
    • Kapasiteetti (tilavuus):
      • < 2 L (tilavuus_1)
      • 2 L - 3.5 L (tilavuus_2)
      • 3.5 L - 4.8 L (tilavuus_3)
      • ≥ 4.8 L (tilavuus_4)
    • Pannun muoto (pannun_muoto):
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmainen (suorakulmainen)
    • Malli (group):
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Fiskars All Steel (fiskars_all_steel)
      • Fiskars Brasserie (fiskars_brasserie)
      • Fiskars Classic (fiskars_classic)
      • Fiskars Functional Form (fiskars_functional_form)
      • Fiskars Hard Face (fiskars_hard_face)
      • Fiskars Norden (fiskars_norden)
      • Fiskars Rotisser (fiskars_rotisser)
      • Iittala Tools (iittala_tools)
      • Le Creuset Signature (le_creuset_signature)
      • Skeppshult Noir (skeppshult_noir)
      • Skeppshult Professional (skeppshult_professional)
      • Skeppshult Traditional (skeppshult_traditional)
      • Staub Cocotte (staub_cocotte)
      • Tefal Ceramic (tefal_ceramic)
      • Tefal Ingenio (tefal_ingenio)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Pinnoitteen tyyppi (tarttumattoman_pinnoitteen_tyyppi):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ceramic (ceramic)
      • Emaille (emaille)
      • Green Tek PTFE (green_tek_ptfe)
      • PTFE (ptfe)
      • Slip-Let (slip_let)
      • Titanium (titanium)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi