x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    OBH Nordica Paistinpannu

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • OBH Nordica - Supreme Frying Pan Steel - 28 cm (8117)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142001816.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113388627.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147053145.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149215740.jpg
      OBH Nordica OBH Nordica - Supreme Frying Pan Steel - 28 cm (8117) - Supreme Frying Pan Steel - 28 cm (8117) - Supreme Frying Pan Steel - 28 cm (8117) Supreme Steel Paistinpannu 28cm tuotemerkiltä OBH Nordica (1)
      OBH Nordica - Supreme Frying Pan Steel - 28 cm (8117)
      • 05708642081177
      • 8117
      • 12108117
      3
      45.58 EUR
    • OBH Nordica ECO Kitchen Pan 24cm - 8141
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137693848.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144487290.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144487289.jpg
      OBH Nordica OBH Nordica ECO Kitchen Pan 24cm - 8141 ECO Kitchen Pan 24cm - 8141 ECO Kitchen Pan 24cm - 8141 (1)
      OBH Nordica ECO Kitchen Pan 24cm - 8141
      • 05708642081412
      • 12058141
      1
      45.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Grillipannu DEFAULT
        • grillipannu
      • Induktioliesi DEFAULT
        • induktioliesi
      • Wokkipannu DEFAULT
        • wokkipannu
      • Valurauta DEFAULT
        • valurauta
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 70 € (price_2)
      • 70 € - 115 € (price_3)
      • ≥ 115 € (price_4)
    • Pannun tyyppi (type_of_pan):
      • Blinipannu (blinipannu)
      • Casserole (casserole)
      • Grillipannu (grillipannu)
      • Keittokasari (keittokasari)
      • Keittokattila (keittokattila)
      • Lettupannu (lettupannu)
      • Paellapannu (paellapannu)
      • Painekattila (painekattila)
      • Paistinpannu (paistinpannu)
      • Paistokasari (paistokasari)
      • Pannusetti (pannusetti)
      • Parsakattila (parsakattila)
      • Tagine-pata (tagine_pata)
      • Valurautapata (valurautapata)
      • Wokkipannu (wokkipannu)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 24 cm (halkaisija_cm__1)
      • 24 cm - 26 cm (halkaisija_cm__2)
      • 26 cm - 28 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 28 cm (halkaisija_cm__4)
    • Lieden tyyppi (soveltuvuus_kodinkoneeseen):
      • Avotuli (avotuli)
      • Grilli (grilli)
      • Induktioliesi (induktioliesi)
      • Kaasuliesi (kaasuliesi)
      • Kaasupoltin (kaasupoltin)
      • Keraaminenliesi (keraaminenliesi)
      • Uuni (uuni)
      • Valurautaliesi (valurautaliesi)
    • Merkki (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Fiskars (fiskars)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Demeyere (demeyere)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • AEG (aeg)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • AMT (amt)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Beka (beka)
      • Beper (beper)
      • Bialetti (bialetti)
      • Carl Schmidt Sohn (carl_schmidt_sohn)
      • Claus Holm (claus_holm)
      • Cobb (cobb)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Culimat (culimat)
      • De Buyer (de_buyer)
      • DUKA (duka)
      • EGO (ego)
      • Electrolux (electrolux)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Fissler (fissler)
      • Funktion (funktion)
      • Gense (gense)
      • Greenpan (greenpan)
      • GSI (gsi)
      • Harvia (harvia)
      • Heirol (heirol)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Iittala (iittala)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jata (jata)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Ken Hom (ken_hom)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kookpunt (kookpunt)
      • Küchenprofi (ku_chenprofi)
      • Lagostina (lagostina)
      • Maku (maku)
      • Mauviel (mauviel)
      • Miyabi (miyabi)
      • Morsø (mors_)
      • Muu (muu)
      • Muurikka (muurikka)
      • Muurla (muurla)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Nordwik (nordwik)
      • Nouie (nouie)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • PENSOFAL (pensofal)
      • Petromax (petromax)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Princess (princess)
      • Pyrex (pyrex)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Rösle (ro_sle)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Smeg (smeg)
      • Sola (sola)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Staub (staub)
      • Stoneline (stoneline)
      • Suosikkituote (suosikkituote)
      • Swiss (swiss)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Tescoma (tescoma)
      • Trangia (trangia)
      • Vargen & Thor (vargen_thor)
      • Victoria (victoria)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Weber (weber)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Woll (woll)
      • Xantia (xantia)
      • XXLselect (xxlselect)
      • Zenker (zenker)
      • Zwilling (zwilling)
    • Pannun materiaali (pannun_materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Hiiliteräs (hiilitera_s)
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Ominaisuudet (keittio_va_lineen_ominaisuudet):
      • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_)
      • Mukana kansi (mukana_kansi)
      • Naarmuuntumaton (naarmuuntumaton)
      • Tarttumaton pinta (tarttumaton_pinta)
      • Uuninkestävä (uuninkesta_va_)
    • Kapasiteetti (tilavuus):
      • < 2.2 L (tilavuus_1)
      • 2.2 L - 4 L (tilavuus_2)
      • 4 L - 5.2 L (tilavuus_3)
      • ≥ 5.2 L (tilavuus_4)
    • Pannun muoto (pannun_muoto):
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmainen (suorakulmainen)
    • Malli (group):
      • Fiskars All Steel (fiskars_all_steel)
      • Fiskars Brasserie (fiskars_brasserie)
      • Fiskars Classic (fiskars_classic)
      • Fiskars Functional Form (fiskars_functional_form)
      • Fiskars Norden (fiskars_norden)
      • Fiskars Rotisser (fiskars_rotisser)
      • Iittala Sarpaneva (iittala_sarpaneva)
      • Iittala Tools (iittala_tools)
      • Le Creuset Buffé (le_creuset_buffe_)
      • Le Creuset Signature (le_creuset_signature)
      • Tefal Ceramic (tefal_ceramic)
      • Tefal Ingenio (tefal_ingenio)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Pinnoitteen tyyppi (tarttumattoman_pinnoitteen_tyyppi):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ceramic (ceramic)
      • Emaille (emaille)
      • Green Tek PTFE (green_tek_ptfe)
      • PTFE (ptfe)
      • Slip-Let (slip_let)
      • Titanium (titanium)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi