x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    OBH Nordica Paistinpannu

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • OBH Nordica - Supreme Frying Pan Steel - 28 cm (8117)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142001816.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113388627.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147053145.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149215740.jpg
      OBH Nordica OBH Nordica - Supreme Frying Pan Steel - 28 cm (8117) - Supreme Frying Pan Steel - 28 cm (8117) - Supreme Frying Pan Steel - 28 cm (8117) Supreme Steel Paistinpannu 28cm tuotemerkiltä OBH Nordica (4)
      OBH Nordica - Supreme Frying Pan Steel - 28 cm (8117)
      • 05708642081177
      • 8117
      • 12108117
      3
      44.38 EUR
    • OBH Nordica Eco Kitchen Paistinpannu 28 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137691572.jpg
      OBH Nordica OBH Nordica Eco Kitchen Paistinpannu 28 cm Eco Kitchen Paistinpannu 28 cm Eco Kitchen Paistinpannu 28 cm Eco Kitchen Paistinpannu 28 cm tuotemerkiltä OBH Nordica (3)
      OBH Nordica Eco Kitchen Paistinpannu 28 cm
      • 05708642081504
      2
      34.80 EUR
    • OBH Nordica ECO Kitchen Pan 28cm - 8143
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/27164452.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144484790.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135101086.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144484791.jpg
      OBH Nordica OBH Nordica ECO Kitchen Pan 28cm - 8143 ECO Kitchen Pan 28cm - 8143 ECO Kitchen Pan 28cm - 8143 2 (1)
      OBH Nordica ECO Kitchen Pan 28cm - 8143
      • 05708642081436
      • 12058143
      3
      47.12 EUR
    • OBH Nordica ECO Kitchen Pan 24cm - 8141
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137693848.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144487290.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144487289.jpg
      OBH Nordica OBH Nordica ECO Kitchen Pan 24cm - 8141 ECO Kitchen Pan 24cm - 8141 ECO Kitchen Pan 24cm - 8141 (2)
      OBH Nordica ECO Kitchen Pan 24cm - 8141
      • 05708642081412
      • 12058141
      1
      44.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Grillipannu DEFAULT
        • grillipannu
      • Induktioliesi DEFAULT
        • induktioliesi
      • Wokkipannu DEFAULT
        • wokkipannu
      • Valurauta DEFAULT
        • valurauta
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 80 € (price_2)
      • 80 € - 130 € (price_3)
      • ≥ 130 € (price_4)
    • Pannun tyyppi (type_of_pan):
      • Blinipannu (blinipannu)
      • Casserole (casserole)
      • Grillipannu (grillipannu)
      • Keittokasari (keittokasari)
      • Keittokattila (keittokattila)
      • Lettupannu (lettupannu)
      • Paellapannu (paellapannu)
      • Painekattila (painekattila)
      • Paistinpannu (paistinpannu)
      • Paistokasari (paistokasari)
      • Pannusetti (pannusetti)
      • Parsakattila (parsakattila)
      • Tagine-pata (tagine_pata)
      • Valurautapata (valurautapata)
      • Wokkipannu (wokkipannu)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 24 cm (halkaisija_cm__1)
      • 24 cm - 26 cm (halkaisija_cm__2)
      • 26 cm - 28 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 28 cm (halkaisija_cm__4)
    • Lieden tyyppi (soveltuvuus_kodinkoneeseen):
      • Avotuli (avotuli)
      • Grilli (grilli)
      • Induktioliesi (induktioliesi)
      • Kaasuliesi (kaasuliesi)
      • Kaasupoltin (kaasupoltin)
      • Keraaminenliesi (keraaminenliesi)
      • Uuni (uuni)
      • Valurautaliesi (valurautaliesi)
    • Merkki (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Fiskars (fiskars)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Demeyere (demeyere)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • 24hShop (24hshop)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • AMT (amt)
      • Ballarini (ballarini)
      • Bartscher (bartscher)
      • Beka (beka)
      • Beper (beper)
      • Bergner (bergner)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bosch (bosch)
      • BRA (bra)
      • Carl Schmidt Sohn (carl_schmidt_sohn)
      • Cristel (cristel)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Culimat (culimat)
      • De Buyer (de_buyer)
      • DUKA (duka)
      • Edimax (edimax)
      • EGO (ego)
      • Electrolux (electrolux)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Fissler (fissler)
      • Funktion (funktion)
      • Gense (gense)
      • Greenpan (greenpan)
      • GSI (gsi)
      • Guison (guison)
      • Heirol (heirol)
      • Iittala (iittala)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jata (jata)
      • Ken Hom (ken_hom)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Kookpunt (kookpunt)
      • Küchenprofi (ku_chenprofi)
      • Lagostina (lagostina)
      • Lodge (lodge)
      • Maku (maku)
      • Mauviel (mauviel)
      • Miyabi (miyabi)
      • Morsø (mors_)
      • Muurikka (muurikka)
      • Muurla (muurla)
      • Nordwik (nordwik)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • Outset (outset)
      • Outwell (outwell)
      • PENSOFAL (pensofal)
      • Petromax (petromax)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Princess (princess)
      • Pyrex (pyrex)
      • Robens (robens)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Sambonet (sambonet)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Siemens (siemens)
      • Smeg (smeg)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Stoneline (stoneline)
      • Suosikkituote (suosikkituote)
      • Swiss (swiss)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Tescoma (tescoma)
      • Tom (tom)
      • Trangia (trangia)
      • Tranquilo Kitchen (tranquilo_kitchen)
      • Vargen & Thor (vargen_thor)
      • Victoria (victoria)
      • Weber (weber)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Woll (woll)
      • Xantia (xantia)
      • Zenker (zenker)
      • Zwilling (zwilling)
    • Pannun materiaali (pannun_materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Hiiliteräs (hiilitera_s)
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Ominaisuudet (keittio_va_lineen_ominaisuudet):
      • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_)
      • Mukana kansi (mukana_kansi)
      • Naarmuuntumaton (naarmuuntumaton)
      • Tarttumaton pinta (tarttumaton_pinta)
      • Uuninkestävä (uuninkesta_va_)
    • Kapasiteetti (tilavuus):
      • < 2.5 L (tilavuus_1)
      • 2.5 L - 4 L (tilavuus_2)
      • 4 L - 5.4 L (tilavuus_3)
      • ≥ 5.4 L (tilavuus_4)
    • Pannun muoto (pannun_muoto):
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmainen (suorakulmainen)
    • Malli (group):
      • Fiskars All Steel (fiskars_all_steel)
      • Fiskars Brasserie (fiskars_brasserie)
      • Fiskars Classic (fiskars_classic)
      • Fiskars Functional Form (fiskars_functional_form)
      • Fiskars Norden (fiskars_norden)
      • Fiskars Rotisser (fiskars_rotisser)
      • Iittala Sarpaneva (iittala_sarpaneva)
      • Iittala Tools (iittala_tools)
      • Le Creuset Signature (le_creuset_signature)
      • Staub Cocotte (staub_cocotte)
      • Tefal Ceramic (tefal_ceramic)
      • Tefal Ingenio (tefal_ingenio)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Pinnoitteen tyyppi (tarttumattoman_pinnoitteen_tyyppi):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ceramic (ceramic)
      • Emaille (emaille)
      • Green Tek PTFE (green_tek_ptfe)
      • PTFE (ptfe)
      • Teflon (teflon)
      • Titanium (titanium)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi